Споделете любим хубав филм, драма, романтика - 8

  • 136 520
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 25 786
One Day,
 мисля че беше с Ан Хатъуей. Гледала съм го не е лош Peace

# 466
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 759
Благодаря, So Lucky*

# 467
# 468
  • Мнения: X
Днес и аз ще пиша в тази тема. Снощи гледах Маша, типичен руски романтичен филм. Хареса ми, подейства ми спокойно на нервите  Mr. Green. Оказва се, че майките на момчета (да не използвам грозната дума със 'с', че и аз влизам в тая категория  Mr. Green) са особена порода. А доктора във филма....ах, доктора.....  Crazy

# 469
  • Мнения: 408
Здравейте! Досега не съм писала, но отдавна гледам филми по ваши препоръки. Днес и аз ще Ви препоръчам едно филмче Simple Smile  - "Ex" - италианска романтична комедия. Има го в замунда.

# 470
  • София
  • Мнения: 1 544
Здравейте! Досега не съм писала, но отдавна гледам филми по ваши препоръки. Днес и аз ще Ви препоръчам едно филмче Simple Smile  - "Ex" - италианска романтична комедия. Има го в замунда.
Може ли линк, че не го намирам?

# 471
# 472
# 473
  • Мнения: 1
Не са един или два, а много! Обожавам Незабравима среща, Знак на съдбата, Само ако, Тетрадката, Изгубения свети Валентин. Наскоро гледах Хора като нас, прекрасен е! Много истински, ама много!

# 474
  • Мнения: 179
Свежо и забавно руско филмче/онлайн http://online-filmi.eu/556-na-kryuchke-na-kryuchke-2011.html

# 475
# 476
  • Мнения: 1 668
Днес и аз ще пиша в тази тема. Снощи гледах Маша, типичен руски романтичен филм. Хареса ми, подейства ми спокойно на нервите  Mr. Green. Оказва се, че майките на момчета (да не използвам грозната дума със 'с', че и аз влизам в тая категория  Mr. Green) са особена порода. А доктора във филма....ах, доктора.....  Crazy

Влизам да напиша,че и на мен много ми хареса филма! И да въздъхна и аз по доктора... Crazy
Нещо друго руско пак в същия дух да препоръча наякоѝ?

# 477
# 478
# 479
  • София
  • Мнения: 5 289
Едно приятно филмче за семейните отношения с участието на Мерил Стрийп и Томи Лий Джоунс - Hope Springs / Любовна терапия (2012). Не очаквайте някаква динамичност и кой знае какво, но за мен винаги е огромно удоволствие да гледам Мерил Стрийп. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт