Бебешко олио

  • 7 083
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
Az moite gi mazax sus bebshko oli dokato stanaxa dosta golemi... SEga gi maga sus edin podxranvasht krem.... inache im e mnogo suha kogata...... osobeno sled kato se kupqt vseki den  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 458
Цитат на: PetiaK
Здравейте, прочетох темата за къпането и се сетих да питам, докога мажете бебоците с бебешко олио, лосион или друго? Синчето вече направи 9мес.и след къпането все още се мажем с беб.олио, вярно е че се къпем със сапун и кожичката изсъхва леко  Embarassed ...Дали ако почна да го мия с шампоана (на Нивеа, той май е и за тяло) кожата няма да се изсушава и няма да е нужно олио? Чета, че някои майчета мият дечицата само с вода, но сега през лятото, не виждам как може да се измие, като е по цял ден навън, въргаля се и се опитва да лази в къщи, пипа и лапа какво ли не, пък е почти голичък ... виж зимата, като е по-облечен, сигурно по-малко ще се цапа  Rolling Eyes . Абе май бях чела някъде подобна тема, ама не мога да я намеря, не е в този форум...


ами, ти си прецени до кога да мажеш с олио. аз например, продължавам да мажа въпреки, че децата са на 3г. и половина. Още от бебета сме на Бюбхен и така до ден днешен.....само,че, сега мажа с мляко след баня а не с олио.

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: СОНИ
Цитат на: A.A.M.Belev
И ние се мажем,но с лосион за тяло,не съм сигурна,но си мисля,4е олиото загрява Confused а,пък нали е лято Grinning

Не загрява, възпрепятства изпотяването, което е много важно. Аз я мажа от пролетта с млякото на Нивеа. Бързо попива и омекотява

Тоест по-добре е да вземем мляко, така ли? Защото и ние сме с бебешката козметика на Нивеа, но го мажа все още с олиото, затова се зачудих докога... А иначе личицето с кремче, дупето с друго кремче  Grinning , а сега лятото и слънцезащитно мляко. Но му е суха кожичката, пък от друга страна наистина трябва да свиква и кожата да почне да се омазнява сама ... но сигурно е още малък...
Иначе косата отдавна я мия само два пъти седмично с шампоан, че и тя е суха  Simple Smile .

# 18
  • Мнения: 444
Здравеите!
И моето бебче - на 6 месеца от скоро е с много суха кожа, но  само на коремчето! Използвах шампоан на Бюбен и олио Евент! В момента сме със сапун Пенатен и мажа с преварен зехтин, малко по-добре е, започнах да я мия и само с вода, само дупето със сапун! Някой дава идея за използването на олио за вана, ще пробвам дано помогне! Според вас добре ли е ако кожата е много суха да се маже не само вечер, а и през деня!  
Поздрави! Confused

# 19
  • Мнения: 1 497
Има специални олиа за вана. Те са всички на основа парафин. Без значение дали е най-скъпото или най-евтиното. Но нищо друго не е подходящо са вана. Има едно, което е много добро и мъж ми го ползва- Линолафет-Бат.

# 20
Всичко зависи от самото дете. То само си показва. Аз ползвах олиото на Бюбхен почти до две годинки и съм много доволна. Сега синът ми е на 3 г. и 8 месеца и изобщо не го мажа с нищо. Мия го със сапуна който ние ползваме, а шампоан ползвам на Аvon.

Общи условия

Активация на акаунт