ШЕСТИ клас......

  • 31 886
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Добро ви утро!

Вълшебница,добре дошла в отбора! Simple Smile
Моя вчера понеже цял ден беше в къщи снощи в 9 се сети,че имал по Инглиш да превежда 5 текста. CrazyТа писа до посред нощите.
От школата по БЕЛ им върнаха 1я тест,входящо ниво,има 5ца.В текста,в който трябвало да открие 13 грешки,той открил 5 и допуснал нови 3. ooooh!Та сега ще купувам такава книжка,имало по книжарниците само с такива текстове.Та оттам му е 5цата де. Whistling
От уроците по мат. е рано да кажа дали съм доволна,ще се разбере скоро де.Но поне и оттам му се дава домашно и така решава повече задачи,а и аз не проверявам,да проверява учителката му,да види къде му е зора. Tired
На задачите по ЧП за движение има 5ца също....три 5ци за целия клас,другото 4ки масово,и 7 двойки. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 296
Ние пък цяла нощ бяхме с температура Sad
Вълшебница, здравей и от мен Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 4 295
tzarina,да оздравявате! PeaceТо времето си е болно.От 30 градуса на 5 си е стрес за всеки организъм. Tired

# 33
  • Мнения: 515
Вълшебница,добре дошла  Grinning
Изненадващ тест по ЧИП при нас-тя моята все е изненадана Joy
Това с миенето на косата и у нас е болна тема-ужас просто.И аз се успокоявам,че не сме сами ooooh!

# 34
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
Привет и от мен!
Маме благодарности за новата тема  bouquet
Аз щях да ги удуша тези дето са виновни за прозореца. Разминали сте се с голяма беля.
Добре дошла , вълшевница Hug
 tzarina, каква е причината за t. Възпалено гърло ли е? Може би по 3, 4 прахчета на ден  от стоп колд ще помогнат, ако няма нещо сериозно като налепи. Много чайчета+мед+лимонче . Вдигайте се бързо Peace
Моичкия днес има контролно върху степени и в петък пак ще имат. Днес било по- сериозно, а в петък по- лесно. Така казала госпожата.
Ranick, в сборниците има много правописни грешки. И в този на Архимед има. Ако можеш първо провери зад, после се карай на щерката. Wink
Дидк@, и ние ходим на рисуване, само че много далеч от вашия град. Покажи някои произведения по-нататък.

# 35
  • Мнения: 620
Уф, колко сте бързи, 3 страници вече!
Може би защото е по-малка, но тийнеджерството не я избива в посока хигиена моята мома Simple Smile
Пет пъти! Забележете - ПЕТ пъти седмично ходи на плуване, съответно ПЕТ пъти седмично последователно мокри и суши косата си и не се сеща да й удари един шампоан със седмици! Аз не обърна ли внимание в събота и неделя, че косата й е придобила клечест вид, въобще не и сеща да я измие   newsm78
Иначе в "отговарянето" става все по-добра:)

# 36
  • Мнения: 548
Вълшебница-здравей и от мен.
Момичета, за пореден ден се канехме да идем на тенис с шестокласника, и домашните му изядоха времето до шушка. Петокласника става рано и ходи от 8 до 9, но големия му се пукат шортите от учене и домашни. Днес ми сподели, че ако продължава така тази година спорт няма да може да си позволи. Миналата седмица тежко контролно по математика( след входните нива), утре пак - на взетия материали за степенуване. По български -  преразкази всяка седмица, по английски - дълги преводи и задания с граматика. Башка разказвателните предмети. Всяка неделя курсове ( вълшебница, и ние като вас - използваме курсовете като лек срещу бездействие). Съботите готви домашните за курса... абе, да е жив и здрав, ама така като гледам свободно време тая година не му се очертава. А другата година  най-вероятно ще е още по-ангажираща - все пак, седми клас.
При нас продължава да е пролет - по къс ръкав е топло дори. Ако се задържи така до декември ...
tzarina - аз давам един сироп от черен бъз, продава се в аптеките - sambucus - препоръчаха ми го като заместител на  противогрипна ваксина. Ако искаш - пробвай с него като се оправи, че дано няма повече болести.
Nastasja - писали сме заедно. Вече съм споделяла - и ние сме от немиещите се...

# 37
  • Мнения: 1 296
G.D, за този сироп не съм чувала, но това не пречи да потърся инфо Peace
Аз и за онова гелче за укрепване на венците и зъбите не знаех, и за пчелния прашещ също, но благодарение на  вас, тук в темата, вече ги използваме и двете Peace
Сега ще се поинтересувам и за този сироп.
В момента нашето е настинка. Аз си зная. Излезе ли без шапка в студено време, ден след това е готов ooooh!
Ама като вечно не си знаят шапките къде са ooooh! И в големият студ ходи без нея. Накрая я намерих върху принтера Whistling Пред очите му, ама шапката не вика - ела, че съм тука хвърлена.

# 38
  • Мнения: 17 987
G.D, за този сироп не съм чувала, но това не пречи да потърся инфо Peace

И аз потърсих, ама не намерих  Sad, профилактично ли се дава?

# 39
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. И аз не го знам този сироп. Това намерих цък

# 40
  • Мнения: 1 575
Привет и от мен тук!
Благодаря за новата тема на Мамич  Peace!

some madness, аз като черна станция да кажа, че хич не беше изненадващ теста.Моят синковец за пръв път в живота си седна да учи нарочно по собствена воля за теста  Mr. Green.Очаква шестица, аз съм с резерви...

На входните нива има 4ки преобладаващо.Не мога да разбера защо въпреки уроците по френски никога не може да получи силна оценка!?А по английски го зацафарили...обясних, че не можем да плащаме за всеки предмет на частен учител у дома!

# 41
  • Мнения: 548
Ми то и аз нищо не знаех за такъв сироп, бях се подготвила да купя ваксини, ама джипката ( тя ни е чисто нова) ми каза да сменя тази година ваксините с този сироп - бил направо пенкилер.
Сега колко е ефикасен не мога да кажа, моите са що годе здрави, пият го - по 5 мл дневно( според мен е крайно недостатъчно), но като цяло сиропа е скъп и незнам дали ще им удържа на темпото 1 шише на седмица.
Абсолютно профилактичен е - не става за лекуване на симптоми.

# 42
  • Мнения: 8 567
Аз сироп от черен бъз съм си произвела лично bowuu, но се колебая дали е подхоодящ за деца.
Наистина е много добър, от Димковите рецепти е.

tzarina, и моят за един час да  излезеше без шапка и веднага му потичаше носа.
Сега обаче, нали е дългокос, та е като с шапка, космата някаква. Joy
Но пък толкова често си мие косата, че хремата пак не го пропуска. Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 1 210
Привет и от мен тук!
Благодаря за новата тема на Мамич  Peace!

some madness, аз като черна станция да кажа, че хич не беше изненадващ теста.Моят синковец за пръв път в живота си седна да учи нарочно по собствена воля за теста  Mr. Green.Очаква шестица, аз съм с резерви...


И синът ми така, все шестици очаква...пък после се връща с 4.19 (особено внимание се обръща на стойностите след оценката, натъртва и се пъчи с тях  Mr. Green). Входните нива минаха без шестица, с петици и четворки. В момента тече купон- от вчера пет дни на зелено училище в Банско, басейни, всяка вечер дискотеки, едва говори.

# 44
  • София
  • Мнения: 690
Много хубаво, че си обменяме рецепти, но...нали я заключихме 'заразната' тема  Simple Smile
tzarina, бързо оздравяване!
MAD65 , може би не съм обяснила добре- на мен ми се караха, че давам сгрешени задачи. Grinning Grinning
Аз пък си мисля, че така се развива още по-добре мисленето.

Общи условия

Активация на акаунт