Къде в Пловдив??? - 26

  • 69 777
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
В миналата тема Gargamela, май беше писала за дървените столчета. Аз докато се натуткам да попитам има ли и масички и то темата свършила  Laughing

# 16
  • Мнения: 249
 bouquet

А Пепи да не е родила вече Rolling Eyes,че нали темата е нейно дело...

Ооо, да, родих преди 18 дни- 1 ден преди термина.
Смятах тъкмо да пусна темата и гледам Кори ме е заместила Simple Smile


Честито бебче, много здраве Ви желая на теб и бебчето. И дай Боже, всеки му такова щастие!   bouquet
Извинявай, не знаех че ти ги пускаш. Heart Eyes Но имах нужда да задам въпроси.

kori_1 За чай ти препоръчвам чаената къща.
http://teahouseplovdiv.com/
Благодаря, а надребно продават ли?    bouquet

# 17
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пак съм с молба за помощ:
Търся си билкар, тъй като чайчетата които купувам от магазина  не искам да коментирам, но ...трябва да си слагам по 2-3 торбички, за да заприлича на чай. А ефекта според мен е нулев въпреки старанието ми. Simple Smile Та ако някой знае къде има билкар, нека да ми пише?  Или от къде мога да си купя билки? От аптеката не е опция, тъй като последния път си купих пакет лайка, но количеството на други буклуци в нея е прекалено поне за мен. А Истинското съдържание на лайка е минимално!!! За 1.40 лв. ми идва малко в повече... Laughing
Много благодаря на всички за помощта.   Kissing Heart

Телефон не мога да дам, но поне име и адрес - да.
Бай Кольо от Асеновград. Ул. "Чая" № 5 /някъде зад казармата/.
Миналата седмица бяхме при него за капки за синузита. Да чукна дърво - хремам имам, но мъжът ми май успя да овладее новото обостряне на синузита му.

Колкото до направата на чай - като дойде време за лайката, грабвам торбата, една ножица и обикалям улиците на село. По тротоарите има бол. Напълня си чантичката, изсуша я и знам, че аз съм я брала, аз ще си я правя.
Купувала съм от разни баби и дядовци, които разпъват кашоните около Четвъртък пазара /то май на всеки пазар има по един такъв/. Малко е рисковано, но обикновено прясно набрана лайката е 1 левче /цяла малка найлонова торбичка/ и съм сигурна, че е по-добра от скъпоструващата пакетирана в кутийки по магазини и аптеки. И в двата случая произходът си е неизвестен.

# 18
  • Мнения: 307
Къде мога да намеря едноцветни детски връзки за обувки, но различно от бели и черни?

Има един човек, който седи на подлеза преди тунела (подлеза, който е от страната на Азията(сега Фреа)), та той съм го виждала че продава връзки в доста цветове. Можеш там да провериш  Hug

Провери в Кауфланд, там скоро гледах, че имаше и цветни.

Благодаря ви момичета.  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
  bouquet

А Пепи да не е родила вече Rolling Eyes,че нали темата е нейно дело...

Ооо, да, родих преди 18 дни- 1 ден преди термина.
Смятах тъкмо да пусна темата и гледам Кори ме е заместила Simple Smile



Честито тогава!!!Да сте живи и здрави!  bouquet Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
kori_1 За чай ти препоръчвам чаената къща.
http://teahouseplovdiv.com/
Благодаря, а надребно продават ли?    bouquet
Продават, това си е най-нормално магазинче Simple Smile Чаят е на цвят в изобилие.

# 21
  • Мнения: X
kori_1 За чай ти препоръчвам чаената къща.
http://teahouseplovdiv.com/
Благодаря, а надребно продават ли?    bouquet
Продават, това си е най-нормално магазинче Simple Smile Чаят е на цвят в изобилие.
О, благодаря за информацията  bouquet и аз ще го посетя:)

# 22
  • Мнения: 249
kori_1 За чай ти препоръчвам чаената къща.
http://teahouseplovdiv.com/
Благодаря, а надребно продават ли?    bouquet
Продават, това си е най-нормално магазинче Simple Smile Чаят е на цвят в изобилие.
Много благодаря, извинявай забравих да попитам какви са цените там?  bouquet

# 23
  • Мнения: 142
Някой досега ходил ли е в Супа Бар-а на Гладстон и ако да- споделете впечатления  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 349
За билки - Биоферма Павлови, продават и в саксийки. Може да си пуснеш поръчката по мейла и да се уговорите от къде да си ги вземеш. Срещу още 80 ст. ще ти ги докарат у вас. Доставят и в Медената къща, там има и билки, дори и био  Peace
Аз да питам търся си плътно топло долнище и памучни блузки с дълъг ръкав всякакви цветове, по възможност без картинки и надписи. Идеи?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
kori_1 За чай ти препоръчвам чаената къща.
http://teahouseplovdiv.com/
Благодаря, а надребно продават ли?    bouquet
Продават, това си е най-нормално магазинче Simple Smile Чаят е на цвят в изобилие.
Много благодаря, извинявай забравих да попитам какви са цените там?  bouquet
Цената е за 100 гр. и зависи от чая.

# 26
  • Мнения: 29
Сигурно е писано,но ме мързи да търся.Погледнах тук там,но нищо не открих. Търся много,ама много добър фризьор,тъй като искам да си сменя радикално при4еската и не искам да се разо4аровам.
Благодаря ви ,моля ви дайте си мненията...колкото пове4е..по добре. Grinning

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Сигурно е писано,но ме мързи да търся.Погледнах тук там,но нищо не открих. Търся много,ама много добър фризьор,тъй като искам да си сменя радикално при4еската и не искам да се разо4аровам.
Благодаря ви ,моля ви дайте си мненията...колкото пове4е..по добре. Grinning

Петя от Релакса в Капана 0889345840

# 28
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
И аз да попитам, търся инфо за техник на мобилни телефони, за едно апаратче, донесено от чужбина, което няма гаранция за България, и в официалните сервизи на мобилните оператори ми отказаха даже и да го погледнат.

Бих ти препоръчала едно момче на входа на подлеза срещу ПУ. Ако не може да се справи, поне ще каже веднага и ще те насочи към колеги.

Пепи, честито! Със здраве, щастие и късмет да е осеян пътя на децата ти!  bouquet

# 29
  • Мнения: 8 242
Момичета, да попитам къде мога да намеря евтини мебели и уреди втора употреба - легла, матраци, хладилник, пералня. Налага ми се да обзаведа апартамент скоропостижно, а не разполагам с много Simple Smile
Бяла техника 2ра употреба - има до УХТ (ВИХВП) - точно срещу автомивката отзад, на ъгъла на бул. Марица.

Общи условия

Активация на акаунт