Нормално ли е това за новородено?

  • 3 393
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 313
Питам ви за килограмите защото моя син качи 1900 и се притеснявам дали е много ????? какво мислите????

# 46
  • Мнения: 646
На мен ми се виждат много, на АМ ли сте и по колко хапвате?Когато бяхте на консултация лекаря какво ви каза? Той ще ти каже най-добре дали са много или не.

# 47
  • Мнения: 1 262
Според мен ако педиатърката нищо не е казала, значи не е страшно. Племенника ми го бяха прехранили първите месеци и педиатърката беше казала на сестра ми да му намалят дажбата. След като нищо не е казала лекарката на детето, значи всичко е наред, макар и да изглеждат доста внушително тези килограми.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 647
dtodorova91 , зависи  колко се е родило бебето  и  какво и  колко яде. Ако сте на кърма е горе долу  нормално  това  тегло. Ние  никога не сме  минавали  над 1кг за  един месец. ЛЛ какво  каза?
Единственото, което  може да  те  притеснява  при  толкова много  килограми е  евентуално да не е по  податливо бебето на  рахит, но  не се вкарвай във филми, може просто да си наваксва бебето. 

# 49
  • Мнения: 1
Моето не стига, че почти не спеше през деня, ами и постоянно ревеше   Tired



Здравейте мами Simple Smile
И ние сме така вече месеци  Shocked
Незнам кога ще се научим да спинкаме

# 50
  • Мнения: 46
Хоп и ние в кюпа  Grinning
Бебка от раждането имаше колики
Ревеше нон стоп и денем и нощем в продължение на 5 месеца
Всеки казваше че бебетата спят между храненията- е нашето не беше така, спеше максимум по час и то не винаги
За съжаление и сега на година не спи спокойно през нощта - събужда се най- малко по 4 -5 пъти на вечер, а ако ни мъчат зъби и доста повече
Е такава си е, но си я обичкаме малката сладурка  Hug

# 51
  • Мнения: 776
  Да не отчайвам, но ние все още не спим цяла вечер. Задължително се буди поне по 4-5 пъти. Явно докато не пробият зъбките няма да се спи цяла вечер.

# 52
  • Мнения: 1 262
Човек страх да го хване като ви чете. Аз едва чакам да попорасне малко,че да спи повече и сега вие ме отчаяхте.  Laughing

# 53
  • Мнения: 274
И ние спим различно , някой път много друг път будува повече! На  12 дена сме, и забелязвам че вече започва да си присвива крачетата  и изписква и мисля че започват коликите!

Общи условия

Активация на акаунт