Автоимунен тиреоидит на Хашимото (21)

  • 56 697
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Петя, честити сърчица  Heart Eyes Heart Eyes Нека до термин все хубави новини да пишеш  Hug

# 286
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Петя, честити сърчица - нека да бият с радост и да ти носят щастие!
Дездемонке, айде вече чакаме и тебе  Hug

# 287
  • Мнения: 4 737
Петя, честити сърчица - нека да бият с радост и да ти носят щастие!
Дездемонке, айде вече чакаме и тебе  Hug


Аааах е дано, дано Praynig но аз, тази година я отървах, та може и друг да ме превари Simple Smile))))

# 288
  • Мнения: 5
Ех, че хубаво Петя!!! Лека бременност и да си спокойна и весела, че после да са кротки бебешоците wavey

dimana27, да не си започнала с висока доза на Цитросепта? Защото ако не започнеш постепенно ефекта е обратен - пише, че може да не се чувства добре човек, поради масовото измиране на бактерии в организма отведнъж, с които организма трудно се справя да изхвърли едновременно. То верно си е до организъм за всяко нещо де. Но по принцип мисля, че с 5 капки се започваше, ако подозираш чувствителност, може да започнеш и с по 1 и на 2-3 дни да повишаваш.

Хайде слънчев ден на всички, тук е направо пролет newsm18  Nature Sunny  -  излизайте да събирате витамин Д     grinning039

# 289
  • Русе
  • Мнения: 571
Благодаря ви момичета.   bouquet

# 290
  • София
  • Мнения: 6 010
Петя, честити сърчица!    bouquet

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Петенцее,честити ти сърчица и от мен  bouquet
Моля се да те последвам и аз скоро да мога да се похваля с подобна новина Praynig Praynig Praynig

# 292
  • Мнения: 19
Петя, честита радост!  bouquet
Пожелавам още много момичета да се похвалят със същата новина! Peace

# 293
  • Русе
  • Мнения: 571
Дай Боже на всички тази радост  Praynig Praynig Praynig

# 294
  • София
  • Мнения: 6 302
Петя, много се радвам за теб  Hug Сега само спокойствие и силна храна  Grinning

# 295
  • Мнения: 377
Петя 78, честити сърчица и от мен! Лека бременност и здрави бебчета близо до термин!
Дега, да знаеш че ти стискам палци и те мисля  Praynig. Дано всички изследвания са ти наред!

# 296
  • Мнения: 4 737
Дега и от мен стиснати палчета Praynig Hug! Гуги Hug давай поведи ни към положителните тестчета Peace Стискам палчетата за теб! Hug Peace

# 297
  • там край реката
  • Мнения: 104
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=607078.new#new Виж това ако те интересува питай

# 298
  • Мнения: 13 821
Привет!
Още една интересна статия за щитовидната. На руски е, но няма някакви езикови сложнотии, гугъл-преводач вероятно ще помогне на тези, които не се справят с него.

http://www.medkrug.ru/article/show/6178#1705289434

Всичко си го знаем, но не е зле да си го припомняме отвреме-навреме.
Отдолу има и други по темата.

http://www.medkrug.ru/community/show_article/118?aid=743
Рачешките рулца били добри за нас, а аз не ги обичам хич Tired

Кокошата слепота също можела да бъде следствие от хипофункциата. Хм. Недовиждам си по тъмно, направо.

# 299
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И на мен ми е гадно по тъмно, особено да карам кола.

Общи условия

Активация на акаунт