пак да питам

  • 1 703
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
Катетъра и клизмата не са задължителни. Аз отървах и двете, пожелавам го и на теб! Peace
А бръсненето най- добре си го направи вкъщи предварително, за да не те пипат в болницата. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 673
днеска пих кафе с една приятелка, която е раждала секцио и такива чудеса ми каза, че се озъбих:
1.Правили се промивки с некви пинсети дълги и марли отдолу боляло зверски
2.Мускулните инжекции в дупето били доста болезнени.
3.Проверката дали имаш разкритие била доста болезнена
ВЯРНО ЛИ Е?????

- влагалищни промивки правят , щипе защото си избръснат
- много са гадни наистина,ама трябват за свиване на матката
- моят лекар само един път ме провери- доста ме заболя за секунди, но пък така много точно определи кога ще родя - като ясновидка Wink
каза ми пон.или втор. и в пон. - родих Wink

Това е "най-безболезненото" , ти да видиш после на другия ден....бррр Sad

# 32
  • на Север
  • Мнения: 503
1.Промивките са единственото  приятно нещо което ти правят в блницата.
2.За катеръра можеш да помолиш лекаря си, да ти го сложат след анестезията. (Това естествено ако ти е близък лекаря)
3.Клизмата, колкото и да искаш да я избегнеш и пповече от препоръчителна, защото:
       - ако ти се доходи след като вече си оперирана, ще трябва да акаш на подлога, в стаята с другите родилки;
       - ако не се изходиш, това ще пречи на прибирането на матката;
Сори, ако ти е прозвучало  ужасно, но не очаквай в болницата да ти е като в къщи. Последното с най-добри чувства. Hug

# 33
  • Мнения: 542
За всичко останало съм съгласна с другите майки, а за проверката на разкритието - боли повече, ако проверяват по време на контракция (както ми казаха и двата пъти, че трябва да се проверява), но нищо кой знае колко страшно - все пак - трае секунди, а самата контракция може да продължи и повече от минута... ама колко е приятно между две контракции  Crazy
Леко раждане ти желая Hug

# 34
  • Мнения: 5 103
каква тема съм пускала два пъти погледни хубаво преди да бучиш.
Не мисля, че е редно да правиш изказвания от този сорт като си решила незнам си какво незнам си що ако те тресът хормоните си ги усмири някак си без да се заяждаш
Много добре съм погледнала преди да напиша каквото и да било.Дали ще си с гащи или не,дали ще ти бият мускулни инжекции и какви ли още не безсмислици.Явно очакваш някой тук да те успокои и да ти каже,че секциото ще е най-хубавото,безболезнено нещо,което ще ти се случи някога.Е,няма как да стане.Тъй че стига глезотии,каквото-такова.
Неискам никой да ме успокоява миличка просто питам да знам, за тебе са безмислици за мен неса това е положението ако не ти харесва нечети постинга.И немисля ти да ми казваш дали да спра да се лигава.

# 35
  • Мнения: 5 103
Много благодаря на всички, който са ми изяснили незнайни за мен неща, отново Ви благодааря поне знам какво представляват вече

Общи условия

Активация на акаунт