Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - осма част

  • 26 893
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 865
Ставайте, че бебетата ви имат нужда от ядене!!!



Голямо спане, голямо чудо в тази тема!
Май не сме лежащи, ами сме мържелящи  Grinning

Моя мъж две сутрини поред идва да си доспива в спалнята, ама го прави около 5-6 и аз не мога да заспивам повече Simple Smile

Днес съм при Сигридов, даже говорих с него към 7:30.
Сложих 2 инжекции кортикостероиди и кръвното пак беше УАУ. Ще сложа третата като го видя.
Хайде сега стига сте спали, ами идвайте да не скучаем  Hug

# 706
  • Мнения: 509
Добро утро, момичета,

Киара, привет...добър апетит и на теб, страхотна закуска си ни спретнала  Hug
Кога си на преглед, успех и дано не чакаш многооо  Heart Eyes

Останалите, излюпвайте се вече ...  Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 184
Добро утро и от мен момичета   Hug 
Киара  благодаря за закуската   Grinning  Успех на прегледа и с кортикостероидите   Hug
Аз сега да почерпя  с тортичка,че ставам днес на 30     newsm38 
Хубав ден на всички   Hug

# 708
  • Мнения: 509
Momicheta, Go6i zalq kompa s kafe, ne moje da se vklu4i sega, ne se pritesnqvaite, no mai 6te lipsame za malko, pi6a vi ot telefona, sorry za latinicata

Компа за нищо не става, сега го смених с този на мъжа ми, да видим дали ще оцелее...

Мими, Честита ти годишнина, много здраве пожелавам и едно здраво, голямо бебе на финала   bouquet

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 10:24 от silvergreen

# 709
  • Мнения: 183
mimi,  newsm59! Да си жива и здрава, да си полежиш още 2 месеца, за да се радвате на малък дундьо!
Киарка, почнах вече да набивам папкане, от рано #Cussing out. Мой котьо нещо ме тренира за сутрешното кърмене, към 6.30-7.00 идва да ме хапе, бързо ме събужда, а после доволно се сгушва в мъжо и откъртва #2gunfire. А аз гледам в стената,... Сега ще ме водят на обяд, един колега има рожден ден, но като се прибера веднага отнасям плувката.
Ох, аз ви казах, много почна да ми тежи, едвам ходя, вчера минахме през супермаркет, още с влизането ми прилоша, но не като първите месеци, а като падане на кръвно. Ама смея ли да се оплаквам, нека всички стигнем до тук поне, ще изтърпим и това!
За д-р Сигридов, направо се чувствам прецакана, че не съм го напъплила и аз, браво на него, добре се грижи за всички ви. Да ви питам за него, една приятелка вече е отчаяна, с 3-4 ранни аборта е, много изтъняла стена на матката, почти са я отписали, виждам, че на такива като нас помага, ама дали би помогнал и в нейния случай newsm78. При кой ли не е ходила вече, а аз и при Сигридов я пратих за мнение, милата, имам чувството, че вече я е шубе да иде на лекар, да не потвърдят лошите диагнози, че с тази матка не може да износи бебе, иначе забременява,...

# 710
  • София
  • Мнения: 865
Мими, каква хубава възраст Simple Smile Да си жива и здрава и много щастлива с цялото си семейство Simple Smile



Силвър, тоз Гоши да го изпапкаш Simple Smile Дано не ти е изгоряло дъното, че оправия няма. Моите всичките така си отиват - залени я от вино, я от сок. Макар че кафето винаги успявах да го поизбърша и тръгваха.

Кари, защо се мъчиш? Гледам ги в нашата отчетна започнаха да раждат преждевременно и всичките се връщат назад в спомените си, и казват, че са се преуморявали... То верно, че си в 9-ти месец, ала да си стоим на дупетата докато може.

Мини , да не експлоадира след като запълни де що дупка имаше  Grinning Grinning
Ох, много ми беше смешно с тоя индометацин всеки път като го слагах, ама айде, ще си преглътна вулгаризма тази сутрин Simple Smile

Иначе за Сигридов - той взема само заплетени случаи. Не е хубаво да го препоръчваме на нормални бременности, защото в момента едвам си записваме час, а представяте ли си, ако всяка бременна искаше да мине през него.. Ревнувам  Naughty
Иначе, Кари, твоята приятелка, наистина е точно за него. Ако някой може да направи невъзможното - това е той.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 729
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620781.new#new

Момичета това е новата тема, не съм проявила креативност, но ще ме извините.  Нека първо изпишем тази и да бягаме там  Hug

Мими-  честит Рожден Ден  Hug Hug Hug  Много здраве и късмет  Hug Hug

Кари - днес ходихме да се видим с едната тъканна банка и сега ми толкова зле Confused  а беше от колата на стола, както ти описваш- много ми прималя. Аз даже си мислих как издържаш, защото знам, че си по-активна.

Много прегръдки на всички,  Hug Hug Hug Hug  аз ще реанимирам  Sad

# 712
  • Мнения: 509
Киара,

сега го суша със сешоара, дано тръгне, че няма да мога да пиша от Токуда, което ще е жалко...  Crazy

# 713
  • София
  • Мнения: 865
Киара,

сега го суша със сешоара, дано тръгне, че няма да мога да пиша от Токуда, което ще е жалко...  Crazy

Честно казано, е хубаво да го оставиш неработещ известно време, за да си сигурна, че ще изсъхне от вътре. Ако сега си го включила и пишеш от него, си му намалила шансовете. Другият вариант е някой разбиращ да го отвори и да го избърше старателно, защото кафето вероятно е било и подсладено и вътре става манджа с грозде. Със сешуара да не вземеш да го прегрееш  Naughty

# 714
  • Мнения: 509
Не пиша от него, а от друг комп на мъжа ми, но той пък има проблеми със захранването. Иначе аз знам, че се маха батерията, и се суши отдалеч, после се оставя да почине и няма правя никакви опити да го пускам днес, че и утре дори, дано тръгне ...другата пакост на Гоши от вчера е че е развалил термостата на радиатора в стаята на Коле...не знам да се смея ли да плача ли, иначе сме нон стоп заедно, следя всяко негово действие...

# 715
  • Мнения: 1 798
Днес  пчелички сте дебели,
ранобудно овършели
де що има   хвърлена трохичка...

Добро утро ви на всички  bouquet!

Много  сте яли, как обичам кроасаниии, сега ще олигавя компа:)

МИМИКАПЛАН, честит рожден ден! Да имаш  безоблачно бъдеще и да си много  щастлива!

Киара, аз ако заописвам как търсих къде да вкарам утрогестана ще избягате от темата.
Да поздравиш овчаря на стадото ни-Док Flutter.

Силвър, искай си нов комп.

КАри Брадшоу,  кажи на твойта приятелка,че ранните аборти са абсолютно пооправими-да си направи генетични,  имунологични, щит. изследвания и всички репродуктивни хормони, да  иде за  цитонамазка, МБ и  няма как да не излезе някъде нещо.

(аз  почти не съм спала, ама много ме боляха очите, като рева и ми се подуват като на алкохолих. С мъжът ми имахме разпра снощи.)

ПП.ето ви свински гърди по новааааа, бляк:))))

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 11:27 от minie mouse

# 716
  • Мнения: 461
Мадами, здравейте! Simple Smile

Днес се включвам доста по-късно но бях на преглед при мойта лекарка. Да ме види и тя! Божее, хора забранен ни е секса до декември месец, заради плацентата докато се дигне и се оформи както трябва. Ще откача smile3511 smile3514
Слава Богу с бебето за сега всичко си е наред!

Честит Рожден Ден, Мими! Желая ти преди всички здраве, щастие, късмет и сбъдната мечта за едно сладко бебенце! Simple Smile Tada nbirthday

Киара, страхотна закуска направо ми потекоха лигичките! Simple Smile

Силвър, колкото е сладък твоя Гоши толкова е и палав. Ама какви неща им хрумват на децата само къде без да искат, къде нарочно, страшни са! Искам и аз вече да си късам нервите с едно такова палаво човече... Simple Smile

# 717
  • Мнения: 198
Аз ще съм най-лошата майка с мойто стоване на обяд Laughing как ставате толкова рано направо ви се чудя.

Киара, с тия кроасанчета ще ни пораснат Д-тата много Laughing Стискам палци за прегледа и поздрави Сигридов от групата.

Мимикаплан, честит рожден ден, пожелаавам ти много здраве, късмет и едно прекрасно бебче на финала да те радва newsm59  ura

Сълвърче, много изобретателен твоя Гоши  Party

Мила, благодариме за темичката  bouquet

Аселина, добре дошла в отбора на девствениците  Joy това със секса май на всички ни е тема табу - с изключение на Зори, тя е смелчага Wink

А Мини, а на теб Сигридов какво ти каза за секса - той по принцип е доста либерален в това отношение?

# 718
  • Мнения: 1 798
Bebs,каза,че може секс,ама тихУ.Аз не съм казала  вкъщи,че може.

# 719
  • Мнения: 119
Здравейте и от мен!

Гледам една много интересна поредица и съм се разсеяла нещо.

Мими, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти дързост, смелост, любов и много здраве за теб и близките ти. Живота започва на 30! 

 bigdance2

Мила, благодаря за новата темичка! Аз съм едва прохождаща в тайните на БГ Мама, но ако някой ми обясни мога да поема щафетата след като родиш (точно когато му е времето!!).

Да споделя и аз - срам не срам - на нас секса ни е забранен от 12 г.с., когато имах разлепена плацента, до края. И тъй като ще раждам секцио, поне още два месеца след това. Честно казано това много ми тежи, много ми липсва този вид близост със съпруга ми. Поплаках си тогава, а той вика: Не знаех, че си такава секс маниачка.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт