Отговори
# 225
  • Мнения: 6
Страхотен е на снимката с детенцето  Heart Eyes
Пожелавам му скоро и на него едно малко човече да го радва...

# 226
  • Мнения: 2 282

Още се чудя, как може да се яви с тая тениска за 2 лв. от Капалъ чаршия и това сако. Другите се бяха изтупали.

# 227
  • Мнения: 417
Страхотен е на снимката с детенцето  Heart Eyes
Пожелавам му скоро и на него едно малко човече да го радва...

Детето е актьор-Емир Берке.Участва в сериала взел повечето награди за миналата година-"Времето така си отминава" Peace

# 228
  • Мнения: 0
Здравейте !

Рейтингът от снощи е тук  Peace http://www.ayakligazete.com.tr/haber/26_ekim_carsamba_ratingleri_2011_.htm

# 229
  • Мнения: 6
Страхотен е на снимката с детенцето  Heart Eyes
Пожелавам му скоро и на него едно малко човече да го радва...

Детето е актьор-Емир Берке.Участва в сериала взел повечето награди за миналата година-"Времето така си отминава" Peace



Голям сладур е  Grinning

# 230
  • София
  • Мнения: 55
 HugЗдравейте мили момичета!
Четох ви и реших и аз да споделя впечатлението си от това прекрасно предаване снощи в помощ на пострадалите от земетресението във Ван...Невероятно се справиха съседите...чисто професионално се  радвах на предаването им, което не можах да изгледам до края, но и тези два часа ми стигат, за да кажа: АФЕРИМ! Радвам се и за огромната сума, която събраха - 62 милиона лири!  newsm10
Сега и аз искам да честитя рождения ден на Къванч и да му пожелая здраве и много успешни роли не само в сериали, но и в киното!  newsm59 newsm51
dafne 1, когато си звезда можеш да се обличаш както си искаш...почти всички известни актьори предпочитат да ходят облечени неглиже в ежедневния си живот и това според мен е нормално, защото сигурно им писва да бъдат непрекъснато облечени не по свой вкус... Hug
Що се отнася до снимката с Азра и на мен ми направи лошо впечатление, че Къванч не е кавалер, но пък нали е Скорпион...Понеже добре познавам тази зодия искам да кажа само, че връзката с тях въобще не е лесна, освен в леглото...Толкова са непредсказуеми и себични, че няма други подобни на тях...Сами се навиват и самоизяждат и почти винаги са недоволни от това, което им се случва...стараят се да бъдат перфекционисти и много държат на външния си вид, с който се гордеят...поддържат се до старини в добра форма...Рядко изпадат в настроение и показват истинските си чувства, които предпочитат дълбоко в себе си да таят, защото се съмняват във всеки и всичко, а най-вече в себе си...Това е накратко Скорпиона - мъж.
Извинете ме за дългия пост, но така ми дойде от вътре... Hug Hug Hug

# 231
  • Мнения: 0
Като го гледам Киво ,с Али как се базикат еи да беше винаги така весел Кузей .

Да е жив и здрав Къванч  Grinning и все така комедиен ,защото най-ме забавлява това у него.

# 232
  • Мнения: 0
hbdtu

По повод тениската , на К. , сигурно струва в порядъка на една средна заплата у нас . Подобно небрежно облекло е супер модерно м/у холивудски звезди , който са еталон за най-модерно облечени .  Peace

# 233
  • Мнения: 2 282
hbdtu

По повод тениската , на К. , сигурно струва в порядъка на една средна заплата у нас . Подобно небрежно облекло е супер модерно м/у холивудски звезди , който са еталон за най-модерно облечени .  Peace

Много вярно! И задължително тениската е много скъпа. Но има ралика между небрежно облечен и облечен без вкус. Hug Peace На мен не ми изглеждаше във форма, затова се заядох за тениската. Това се вибда и от снимката.  bouquet

# 234
  • Мнения: 2 282

Тия рейтинги вярно са измислени. Снощи К/Г нямаше  OZET, ама има 8 % рейтинг. newsm78

# 235
  • Мнения: 165
Страхотен е на снимката с детенцето  Heart Eyes
Пожелавам му скоро и на него едно малко човече да го радва...
А преди това да открие и изживее истинската и разтърсваща голяма любов, но нека тя да е щастлива...невъзможната и трагичната да си остане само на екрана. smile3525
Иначе снощи според мен правилно си беше облечен неглиже/и той и Берен/, все пак поводът беше достатъчно сериозен и трагичен, за да мислят за лъскави тоалети и собствения си рейтинг.
Но не ми хареса, че е много сериозен, намръщен, мисълта му беше другаде...какво ли го измъчва, едва ли е само заради навлизане в образ. Абе има нужда от любов това момче, дано да я намери скоро. Flutter

# 236
  • Мнения: 417
bib 11 ,подписа ти е страхотен Wink Grinning

# 237
  • Мнения: 165
bib 11 ,подписа ти е страхотен Wink Grinning
мерси Hug, за съжаление твърдението е истина... Tired А това за лъжата в твоя - също. Simple Smile

А това е от Тwitter, не знам профилът доколко е негов, но пък нали го бяха публикували официално като негов в пресата: newsm78
kvnc01Kıvanç Tatlıtuğ

Dogum gunumu kutlayan herkese ve o guzel dileklerinize cok tesekkur ederim.
1 hour ago
Benim icin anlami buyuk olan bu gunde,tum insanlara, savasin olmadigi, silah seslerinin duyulmadigi, gozyasinin dokulmedigi

Birlik ve kardeslik duygusunun hakim oldugu, guvenli ortamlarda yasayacaklari onurlu ve mutlu bir dunya diliyorum...

10 minutes ago
Ако може някой да преведе.. Praynig
Доколкото разбрах ни пожелава един по-хубав свят lovekiss

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 22:28 от bib 11

# 238
  • Мнения: 2 282
Но не ми хареса, че е много сериозен, намръщен, мисълта му беше другаде...какво ли го измъчва, едва ли е само заради навлизане в образ. Абе има нужда от любов това момче, дано да я намери скоро. Flutter

Ами, да. Уж при целувките   Laughing е професионализъм и не влага нищо лично, сега един Кузей му се опря и не може да влезе и да излезе от роля 5 месеца. Излъчва някаква неудоволетвореност.
Може би не е доволен от ролята, очакванията му са били по-големи и ако е вярно това, което се пише за здията, тежко ще преживее евентуално разочарование.

# 239
  • Мнения: 0
 Момичета,здравейте  Hug
 Славенка-подкрепям те за българските каузи  Peace
 Голям сценарий сте спретнали за Киво и Азра-кое е истина,предстои да  видим  Wink
 Дафне-да,и аз това се зачудих-скорпионите трудно показват чувствата си,пък в ЗП се лееха едни чувства,едно чудо,ум да ти зайде  Crazy Явно зависи и от човека отсреща  Wink

Общи условия

Активация на акаунт