Отговори
# 720
  • Мнения: 1 012

 Joy

Аз се прибрах от Германия и въобще не можах да я гледам.  Sad

# 721
  • Мнения: 0
İşte Kuzey'den, reklam ve satış taktikleri!
Kuzey'in müşteri kaçırmaya niyeti yok. Bir an önce para kazanmaya çalışan Kuzey, işine dört elle sarılıyor.



http://www.gecce.com/haber/iste-kuzeyden-reklam-ve-satis-taktikleri-178311.html

# 722
  • Мнения: 165
Нищо секси не намирам в озверелия Кузей.
И аз !
И аз ! Crazy Нещо не ми харесва посоката, в която се развива действието и образа на К.
Все пак добре че Ф. не е бащата, щеше да е доста лошо нагласено. 

# 723
  • Мнения: X
Е,явно вкусът ми е извратен.Мен ме кефи,когато се ядоса... И как говори! Нищо не разбирам,но как нарежда само...

# 724
  • Мнения: 2 282
Нищо секси не намирам в озверелия Кузей.
И аз !
И аз ! Crazy Нещо не ми харесва посоката, в която се развива действието и образа на К.Все пак добре че Ф. не е бащата, щеше да е доста лошо нагласено. 

Трябва да се случи нещо чрезвичайно. Затова смятам, че ще го оженят. Хем никой не очаква подобно нещо т.е. изненада, хем става по-завързано.
Иначе не виждам перспективата в този образ и въобще. Като какъв ще гледаме Кузей. Брокер, дилър, дистрибутор, боксьор..... Джемрето и майка и са по-интересни.

# 725
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Е,явно вкусът ми е извратен.Мен ме кефи,когато се ядоса... И как говори! Нищо не разбирам,но как нарежда само...

Аз те подкрепям много ми харесва да е ядосан не мисля че е извратено напротив доста е секси...
 Crazy Party Crazy

# 726
  • Мнения: 2 282
Е,явно вкусът ми е извратен.Мен ме кефи,когато се ядоса... И как говори! Нищо не разбирам,но как нарежда само...

Искаме си Бехлюл. Laughing

# 727
  • Мнения: 1
Хандан отново ме изнерви-откъде накъде ще отваря пощата на Кузей. А и цялата тази работа с парите на Гюней- държи се все едно това са нейни пари, а не на Гюней. Първо не дава на Кузей цялата сума, сега го обвинява, че ги е изгубил.Едва ли не ,ги е изхарчил за нещо глупаво и безполезно! Тя се държи с Кузей като някой от прислугата, някой, който винаги е виновен за всичко, и който е длъжен да я защитава. Изобщо не вижда голямата картина. За нея, това, че Кузей е влязъл в затвора, за да спаси брат си, няма никакво значение. Тя вижда нещата от съвсем друг ъгъл, който аз лично не мога да схвана.

# 728
  • Мнения: 2 282
Мотивите ми да си мисля, че ще женят К.:
- не взимам на сериозно  приказките му да не се разчита на него. Той  е доста прикрит, не показва чувства и никак не върви да каже на Симай - споко, до теб съм. Просто ще изневери на самата си същност. Ако си спомняте на кея, Симай му каза, че  е човек, на който може да се има доверие. Съгласи се с нея.
- обича децата
- два пъти показаха, че пази окото от Симай. Като някаква връзка между двамата.
- не е човек, който може да нарани несправедливо друг човек. Дори зад привидната му грубост, го намирам за деликатен.
-ще бъде импулс за действието на филма, защото до там няма да се стигне лесно и всички герои - Джемре, Хандан, Сами, Гюней трябва да определят отношението си към това събитие. т.е. ще има раздвижване.
- трябва да има някаква партньорка. Изключвам Бану и Джемре. Остава Симай или .....нов персонаж.
-купиха голяма къща за още едно семейство.
Против: Симай никаква я няма в анонсите на филма. Има само два главни женски образи: Дж и Бану.
Може и да няма сватба, но ще има голяма драма около бременността на Симай. Няма да го претупат въпроса.

# 729
  • Мнения: 0
Ядосан ,но не и БЕЗЧУВСТВЕН ТАКАВА РОЛЯ ТРЯБВА ДА ИМА.

# 730
  • Мнения: 0


Кузей е много отговорен по отношение на любимите си хора , лажа дори в затвора заради това . Така , че Ако Семай реши да се възползва от бременността , К. , ще поеме отговорността , така мисля   Peace

# 731
  • Мнения: 1 413
Не мислите ли ,че Кузей ще приеме да заживее/ожени  за Симай заради Гюней!Големият брат се отказа от Джемре защото знае че и малкият я обича!Не е изключено такова развитие да върне Гюней при Джемре! Peace

# 732
  • Мнения: 1 413

 Тук имам чувството,че Кузей така захожда към Бану,сякаш ще паркира върху нея! Joy #Crazy Joy

# 733
  • Мнения: 18 577

 Тук имам чувството,че Кузей така захожда към Бану,сякаш ще паркира върху нея! Joy #Crazy Joy

Shaane  Joy Joy Joy Joy Joy ще ме умориш! Здравейте Кузейки. Гледам сценарии гадаете. Аз се отказвам да мисля какво ще стане, сигурно  ще е нещо съвсем неочаквано, тези сценаристки са непредвидими.

# 734
  • Мнения: 0




Същия самотник , като баща си  Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт