Halloween

  • 24 722
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 774
Вчера по нощите тук видях интересни идеи , има пълнени яйца, пай ...и разни други такива.
Слагам само за идея, не са проверени рецепти  Peace
Ето още едни яйца

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 16:02 от polly

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Може ли рецепта за пръстите , но от солено тесто.

# 47
  • Мнения: 2 774
Ето един вариант, малко по надолу тя казва как ги е правила  Peace

# 48
  • Банкя
  • Мнения: 1 291


Едно проекто -решение на маса за Хелоуин

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте, да с включа и аз в темата, понеже празнуваме Halloween от няколко години и вече ми се изчерпаха идеите украса и сладки. Страховитите мъфини много ми допаднаха и определено ще се заиграем с децата. Ако иамте още идеи ще се радвам да ги споделите, а и аз ще се разровя в мрежата. Благодаря.

# 50
# 51
  • Банкя
  • Мнения: 1 291


Eй , тези тикви са голяма работа.То са си като цветя.

# 52
# 53
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Правих еди сладки и с останалото тесто експериметирах с пръстите

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 06:42 от nandi

# 54
  • Мнения: 9
Момичета,предлагам  ви  сладки "Кървави очи"http://www.youtube.com/watch?v=DCbXsxftahk&feature=related(всъщност, в тоя блог има доста интересни неща за Хелоуин -разгледайте)Правих ги миналата година.Стават страхотни  Heart Eyes без дори да съм ги топила в шоколад.Казвам ви продуктите,пък вие си решите дали да ги правите:
400г бял шоколад
300г рикота(става и с крема сирене)
100г бисквити
30 бонбончета бони бон
60г тъмен шоколад
1 белтък
150г пудра захар
червена сладкарска боя
Разтопяваме 50г бял шоколад,слагаме го към рикотата,след това добавяме и смлените бисквити.Разбъркваме и от тая смес правим топчета.Слагаме ги в хладилника за 10мин.После разтопяваме останалия бял шоколад,топваме топките в него,подреждаме ги в поднос,отгоре слагаме по едно бонбонче.Разтопяваме тъмния шоколад,капваме върху бонбончето(правим зеница).Разбиваме белтъка( на сняг) с пудрата захар и боята.С тая смес украсяваме"очите".Излизат 30 броя.Правила съм и пръстите с тесто за бисквитки,мъфинки с украса-паяжина,ама тая година мисля само "очите" да правя.

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 15:16 от val80

# 55
  • Мнения: 9
Ето две идейки,които много ми допаднаха,хем лесно,хем ефектно  Simple Smile
,



# 56
  • Мнения: 2 774
Много лесни, наистина, мерси   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 625
Ето две идейки,които много ми допаднаха,хем лесно,хем ефектно  Simple Smile
,

Това бялото какво е?


# 58
  • Банкя
  • Мнения: 1 291


Букета за масата

# 59
  • Мнения: 9
bebeiti,не знам.Просто е дадено като идея,без никакво обяснение.Предполагам,че е сметана или някакво кремче...  дали пък няма да стане и с разтопен бял шоколад или сладолед  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт