Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 014
  • 779
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 98
Здравейте Simple Smile

Търся две книги на Дорийн Върчу - "Знаци от небесата" и "Как да чувате вашите ангели"
Няма ги в спиралата, нито в другите посочени в началото на темата линкове за онлайн книги
Ако някой има тези книги, или някоя от тях, в електронен формат - ще съм благодарна, ако ми я даде  Hug

# 166
  • София
  • Мнения: 642
mijjjka, страшен е мопса.  Peace
Едно от любимите ми кучета  Wink

# 167
  • Universe
  • Мнения: 1 556


ЧАС ПО ЛУНОЗНАНИЕ

Когато нощем се спусне над нас
от Луната самотното паяче
на някоя тънка въздишка увиснало,

един ще каже, че то
към свойта мечта се изкачва,

а друг ще мълви,
че това е бесило...


Гълъб Ковачев

# 168
  • София
  • Мнения: 4 349

ЧАС ПО ЛУНОЗНАНИЕ

Когато нощем се спусне над нас
от Луната самотното паяче
на някоя тънка въздишка увиснало,

един ще каже, че то
към свойта мечта се изкачва,

а друг ще мълви,
че това е бесило...


Гълъб Ковачев



 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Добро утро на всички!

Спорна седмица и да виждаме във всяко нещо възможности!

# 169
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 762
А пък аз си мислех, че се ръфат само в диетата Дюкан, щот умират от глад newsm78 Много ме изненадахте с подобно поведение! Къде е търпението и разбирането, уважаване на чуждо мнение или изказване, дето ни засяга лично? И ме учудва още нещо- нали парите не са най-важното в живота newsm78 Тогава защо правим толкова молитви и напъни да ги имаме?! Напоследък много разсъждавам над тази дилема, защото откривам много случаи на познати и близки с пари и със сериозни здравословни проблеми. Не че парите са излишни, но всички тези ритуали....... #Crazy

# 170
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Много позитивна тема - благодаря на авторите на темата   bouquet и на хората които пишат в нея   bouquet - къде съм била до сега не ми е ясно - защо не я открих по рано 
(Надявам се да приемате нови пишещи)

# 171
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 250
Търся две книги на Дорийн Върчу - "Знаци от небесата" и "Как да чувате вашите ангели"
Няма ги в спиралата, нито в другите посочени в началото на темата линкове за онлайн книги
Ако някой има тези книги, или някоя от тях, в електронен формат - ще съм благодарна, ако ми я даде  Hug

Нареждам се до теб. Заинтригувана съм силно. Grinning

# 172
  • Мнения: 1 167


Имплантирай се  Laughing , въпреки че за мен това е някаква приумица  Wink


Що бе Дессс, кво лошо има? Ето аз например искам да си направя ринопластика и то много. Което показва само, че още не съм се приела такава каквато съм. Ама искам к'во да напрая  Crossing Arms Само чакам малко кинти да ми паднат от небето  Joy

# 173
  • София
  • Мнения: 4 349


Имплантирай се  Laughing , въпреки че за мен това е някаква приумица  Wink


Що бе Дессс, кво лошо има? Ето аз например искам да си направя ринопластика и то много. Което показва само, че още не съм се приела такава каквато съм. Ама искам к'во да напрая  Crossing Arms Само чакам малко кинти да ми паднат от небето  Joy



Къде ще падат кинти, че да застанем и ние!!!  Laughing Laughing

# 174
  • Мнения: 1 167
Надям се, че ще ми се стовари един куфар с пачки, точно върху главата  hahaha Joy

# 175
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Търся две книги на Дорийн Върчу - "Знаци от небесата" и "Как да чувате вашите ангели"
Няма ги в спиралата, нито в другите посочени в началото на темата линкове за онлайн книги
Ако някой има тези книги, или някоя от тях, в електронен формат - ще съм благодарна, ако ми я даде  Hug

Нареждам се до теб. Заинтригувана съм силно. Grinning

Намерих на руски онлайн - Как слышать своих ангелов. Получайте послания с Небес


А тези може да си ги дръпнете наведнъж от тук
" Ангельская медицина Как исцелить тело и ум с помощью ангелов "
"Послание от ангелов"
"Земные ангелы"
"Волшебное царство фей"


Секс и пари - психологът Игор Незовибадко пред БТВ

и още по темата

# 176
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А пък аз си мислех, че се ръфат само в диетата Дюкан, щот умират от глад newsm78 Много ме изненадахте с подобно поведение! Къде е търпението и разбирането, уважаване на чуждо мнение или изказване, дето ни засяга лично? И ме учудва още нещо- нали парите не са най-важното в живота newsm78 Тогава защо правим толкова молитви и напъни да ги имаме?! Напоследък много разсъждавам над тази дилема, защото откривам много случаи на познати и близки с пари и със сериозни здравословни проблеми. Не че парите са излишни, но всички тези ритуали....... #Crazy




Болестите ходят и при бедни и богати  Wink

Ритуалите за мен са не са конкретно за пари, а да се почустват хората уверени в себе си и възможностите си  Hug Кокато си уверен  постепенно спираш да се нужаеш и от тези "петерици" ритуали , аформации и т.н.




Човек който едвам оцелява/бори се за оцеляване не му е до духовитост    Mr. Green

Ако не се чуштваш стабилен/сигурен в матерялния свят  Wink няма как да се вЪзвисиШ  Laughing Мое мнение де  Grinning
Едни се чустват щастливи с "малко" при други е иначе , хората сме  различни ....







Момичета какво мислите за приказката "Сиромах човек , жив дявол"  ?









п.п.гаСи и разпокъсания пост от писания  сътворих Laughing



Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 16:07 от Desss

# 177
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Имплантирай се  Laughing , въпреки че за мен това е някаква приумица  Wink


Що бе Дессс, кво лошо има? Ето аз например искам да си направя ринопластика и то много. Което показва само, че още не съм се приела такава каквато съм. Ама искам к'во да напрая  Crossing Arms Само чакам малко кинти да ми паднат от небето  Joy
Mr. Green Е трябва да знаеш къде да застанеш  Whistling и ще ти западат  Laughing

Следи прогнозата за времето , аз ли да те уча  Mr. Green

# 178
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 250
Лени, ангеле

# 179
  • Мнения: 3 417
Е,то куфар с пачки няма да падне баш,ама виж,ако играете на тото или лотария или нещо такова Wink Аз не съм чела нищо за Крион и никакво имплантиране,та не си тормозя мозък. И аз искам да си направя една корекция по себе си,не е ринопластика,ама 500лв ще ми трябват. Нали по Коледа ставали чудеса,пък няма и по-рано да откажа=чакам ги Wink

Общи условия

Активация на акаунт