Жената Лъв - 58-ма тема

  • 18 866
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 1 157
Ми хубаво. Мини после и през нас да ступаш Л.  Mr. Green

# 691
  • София
  • Мнения: 6 210
О, не, нея няма да мога Heart Eyes!

# 692
  • Мнения: 9 776
Вени, аз пък не знам що реших, че ориза е бил суров. Crazy Дано не сте омазали много. Sick

Кипре, днес преглеждах албума и мернах снимки на твойта хубавица. Ама толкова е малка на първите снимки. Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 699
ММ не е ли - моя мъж?

Вени, мини ступай и мойто джуджи, каза, че била куче и вместо да яде нормално, тя ближе манджата  ooooh!

Жу, и ние сложихме зеле скоро, ама още го "продухват", но и нашето е в мазето в бидон и е много, но това защото сме 2 семейства. Уф сетих се да питам мъжа ми, докато стане кисело, демек готово за ядене. Така че Жу, опитвай го.

Кам,  Hug така и не ми каза, какво стана с разходката до Витоша.

Пол, "сготвих" винен кебап с пюре  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 6 210

Вени, мини ступай и мойто джуджи, каза, че била куче и вместо да яде нормално, тя ближе манджата  ooooh!
Shocked
Марти ме изнерви поради същата причина. Само дето не ме информира, че е куче, а просто започна да лочи от чинията. Отидох за салфетки, а като се върнах - течното беше излочено, а ориза - на пода!
Ама и твойто няма да бия  hahaha!

# 695
  • Балчик
  • Мнения: 740
Привет  Hug

Вени честит ти рожденник , голямо ти е
момчето вече  Heart Eyes,

Jane Doe добре си дошла  Hug

Аз готвих св.гърдички с праз , че мъж ми
сааамо месо иска да си хапва, а кис. зеле
хич не го тача  Sick


# 696
  • Мнения: 9 776
Големи чешити са ви децата. hahaha Joy

Люско, привет! Hug
Тони, Луси, губите ми се, момичета! Thinking

# 697
  • Мнения: 699
...., а кис. зеле
хич не го тача  Sick

Аз не го и ям даже, обаче мъжете явно не могат. Правя сарми с кисело зеле и ям само плънката  Mr. Green

Вени, тия деца какво ги прихвана  Joy да вземем да им купим по една каишка за Коледа и да не се занимаваме с глупости  Joy

И сега се сещам, че имаме нова ЛЪВица  Hug добре дошла  Hug Jane Doe

# 698
  • София
  • Мнения: 6 210
Спонджи,  мерси Hug!
Джуджи, ма ще искат и да ги разхождаме  hahaha, а мойто тъкмо почна да е лееееко самостоятелно  Joy.

# 699
  • Мнения: 699
Джуджи, ма ще искат и да ги разхождаме  hahaha, а мойто тъкмо почна да е лееееко самостоятелно  Joy.

Ами ще ги разхождаме, 5 лв. в джоба захпва каишката и беж самО да се разхожда  hahaha

# 700
  • София
  • Мнения: 6 210
 Joy Joy Joy
Добре, навих се  hahaha!

# 701
  • Мнения: 451
Ехеее,за малко да изтърва рождения ден на Марти ooooh!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛОТО МОМЧЕ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!

Полче Hug,тук съм,ама нещо не мога се добера до лаптопа Tired

Кипре,ММ в буквален превод означава Моят Мъж Laughing Обаче гледай Вени как сладко си го е измислила Joy

Добре дошла на новата мама Hug

С риск да стана досадна,пускам един линк и много моля някой ако има отзиви,да пише,че вече съм Crazy #Crazy

http://mal4o.com/product_info.php/products_id/1456

Може да се досетите,че още съм на тази тема,но сега с допълнителната екстра - коледни подаръци Mr. Green
Вие на родителите си правите ли подаръци и ако не е тайна какви,че това ми е не по-малък зор Mr. Green

# 702
  • Мнения: 699
Луси, харесва ми столчето. 

Аз зяпам по разни онлайн магазини за джунджурии и явно така ще трябва да измисля подаръци за всички.

# 703
  • Мнения: 668
Добро утро!

Не ми остава никакво време напоследък, пък и нещо ми е избягал мерака за писане.  ooooh!


Камче, и ти много се губиш напоследък. Л. скоро ме пита дали е минала ръчичката на Вики Simple Smile

Кипре, ами вече е добре. Дори от 2 седмици играе физическо, още не му давам да си носи раницата, ама той и без това е такава хърба.  Crazy Много гушки на Л.  Hug Hug Hug

Поли, какво да ти кажа, работата ме дразни на моменти много, на моменти много ме кефи,  Mr. Green Ай кажи после че съм У ред.  hahaha  Децата болни или по скоро В. има температура от събота, но понеже аз съм инат и не искам да давам АБ едва снощи вече нямаше.  Party Добре че е свеки да ги гледа че хич не се виждам иначе.  Naughty Малкото вече посвикна, е не че сутрин не плаче, но вече и аз му свикнах.  Mr. Green Четох за Н. много хубаво, че не е паднало нещо да го удари. ooooh! Нашия скрин и той така и мъжа ми го закрепя за леглото.  Whistling

Хаясче, да ти кажа май не питах какво стана с разходката, или по скоро питах, но понеже не ме интересува отговора ми е минал през ушите и е заминал.  Joy Наистина не запомних къде точно ходиха, иначе със сигурност ходиха някъде на разходка.  Crazy Благодаря ти много за помоща.  Hug Hug Hug

Хубав ден на всички, все пак е петък  Hug


Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 09:32 от Summer Wine

# 704
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Камче, наЙш как ми стана хубаво да те чета рано сутринта. Blush Знам, че има моменти, когато дискутираните теми не са ни интересни, мързи ни да пишем, така минава време, още повече не ти се пише....Знам, че даже и да не пишем, всички четем какво става тук, защото сме си близки малко или повече. Норчето и тя като залипсва значи. Crossing Arms И на мен не ми се пише винаги. Но пък искам да знам какво се случва с вас. Hug
За работата щях да ти казвам. Съвсем си си у ред. Всички сме така. На мен лично моята работа ми харесва, макар че има много глупости, които трябва да спазваме, но повече ме дразнят колегите с тяхното вечно мрънкане. Crossing Arms Абе баланс тряА да има. Не може всичко да е песен. Crazy

Луси, столчето е много файско, стига да е стабилно, защото не си мисли, че детето ще седи кротичко вътре и ще си похапва. Mr. Green
На родителите ми купувам символични подаръци. Майка обича джунджурийки, за разлика от мен, така че ми е лесна. Сега им взех на нея и сестра ми по едно коледно панерче от Кауфланд. Татко без нищо. Ако видя още нещо интересно, ще добавя. Но не е задължително. Peace

ММ и аз все си мислех, че е мойто мило. newsm78 Предполагам всеки си го тълкува според случката, която разказва/чете, щото мойто някой път ми е мило, но друг път..... Twisted Evil

Плановете ми за днес са едно готвене, едни луковички имам да насадя и откога им се каня, трябва и да почистя най-после праха в къщи, да спя следобед Blush и да ходя за малкия. Като казах малкия, та се сетих. Две вечери споменава как едната госпожа /която е по заместване/ му дърпала ухото и го шляпала по бузата. Rolling Eyes Чудя се възможно ли е, да му вярвам ли. Тя е дърта педагожка, мъжа ми я помни от едно време, като му е дръпнала ухото много силно, чак казва, че е имало малко скъсано /силно казано, но може и да е пуснало кръвчица от долу newsm78/. Тая сутрин видях, че е другата госпожа, нямаше никой наоколо и реших да я питам. Тя зяпна първоначално, после каза, че не е работила досега с нея, впечатленията и са добри като цяло, но по-важното е, че вече не е при тях. С което реших да приключа въпроса. Но имам познати деца от групата, момиченца, които говорят доста и биха могли да ми кажат ако има нещо. Само дето не знам кога ще ги видя, а и като минава време, всичко отшумява и се забравя. newsm78 Все пак казах на госпожата, че е недопустимо в днешно време някой да си позволява такова нещо с чуждите деца. Нека да си има едно наум. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт