Взимате ли тази жена /т.е. вас си/ за законна съпруга ?!?

  • 7 652
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 364
. А и все пак оценката, която сами си даваме е по-скоро забавно-самоиронична.  Peace
Именно де, защо е тази ирония...това се ми стана странно?  След като не одобряваме нещо в себе си, защо не стремим да го поправим в посока да ни харесва, а се самоиронизираме и си казваме "такава съм си". Thinking  Rolling Eyes

Защото е по-лесно.  Wink
Малко по-назад и аз зададох същия въпрос, защото ми направи впечатление колко много жени "не биха се взели" и едва ли не мъжът им е чудо небесно, че ги търпи, че и ги обича, представи си. Получих хубави отговори, изчерпателни. Дори и да са прави момичетата, бих посъветвала да не го казват - колкото по-висока самооценка демонстрираш, толкова повече склонни ще има да "те вземат", включително и ти самата - внушението е голяма работа. А всеки си има трески за дялане.
Анджали, лично аз бих се зарадвала, ако някоя си позволи да се похвали с качествата си - много зависи как и с какви думи ще го изрази. И няма да реша, че се превзема, ако е успяла да се изрази както трябва.

# 91
  • Мнения: 741
Yulichka, вярно е, може и добре да се получи ако се опитаме да покажем хубавото в себе си, това заради което нашите мъже ни обичат и харесват. Аз уж се опитах, но май много скромно съм го показала, щом не се е усетило.  Wink  Е, нека наистина се опитаме да бъдем хем искрени - както казва Форти, хем да не се превземаме!  Peace    Hug

# 92
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Дори и да са прави момичетата, бих посъветвала да не го казват - колкото по-висока самооценка демонстрираш, толкова повече склонни ще има да "те вземат", включително и ти самата - внушението е голяма работа. А всеки си има трески за дялане.
За себе си казвам само,де..това,че пред вас си признавам слабостите,хич не пречи на високата ми самооценка!  Peace
Отговорих искрено просто.Пред себе си и пред форума нямам тайни  Joy

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Ми познавам се и да си призная...няма да се разберем.

Общи условия

Активация на акаунт