С трепет си спомняме всички за щъркелите Декемврийски Тема 11

  • 29 249
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 572
Здравейте  Hug
Времето е фантастично за разходки!!! Ние сега се прибрахме от първи тур. Ще хапне дребния и пак ще излезем. То грехота да го държа в къщи .... друго си е по булеварда на чист въздух от колите  hahaha
Мари:), кога ще идвате към Банкя, че да имам стимул да се разхождам пак до там? Откакто каката е на градина с малкия въртим само в квартала.

# 31
  • Мнения: 3
Привет мами  Hug

*Елена*
  страхотна тема    bouquet  
Madame Z бързо възстановяване на половинката  Simple Smile
Ние  бяхме при бабите известно време ,няма нет и не съм чела доста ,но тези дни ще наваксам .
На болничките бързо оздравяване   Praynig Ние бяхме със сополки  за втори път ,но спряха от веднъж .Таткото ме обвини ,че аз съм я разболяла,не съм я обличала ,не съм и топлила пюретата  ooooh! АБ не съм давала,нашата педи изписва само хомеопатия .
Иначе сме със 4ри зъба от долу и един отгоре  tooth други 3 горе напират да излизат като единия почти се напипва. Ядем по 4ри пъти на ден и вечер мляко за заспиване ,понякога и през ноща за успокоение.Петя също танцува  като се клати и мести крачетата.Вчера за първи път  направи крачки самостоятелно.Обича хляб,но съм давала до сега само бял препечен за попарката,а в някоя по течна манджичка  слагам малко непрепечен .Тия дни мисля да я записвам на кухня.
Времето е хубаво днес ,но имам да оправям багаж и няма да можем да излезем ,дано се задържи тези дни хубаво. Приятен следобед от нас  Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 15:20 от ikamenova

# 32
  • Мнения: 55
Мадам З,точно днес препрочитам д-р Спок JoyМи той говори за приучаване към 2 годишна възраст.Когато те сами пожелаят да ползват гърнето и да подражават на големите.Дотогава всичко се счита за един рефлекс,изхожда сежкато е сложено на гърнето,но това не е осъзнато никак.Можело след годинката да почнат да се бунтуват макар и уж приучени вече.Та аз ще опитвам колкото пак да свикне с гърнето,но без много очаквания.Честно казано сменянето на Памперсите ми е най малкия проблем покрай малката глезла JoyВъпреки че борбата е все по сериозна и писъците са като да я коля понякога hahaha

# 33
  • Мнения: 6 310
Здравейте!
Вместо запис да кажа че от 3 дни сме с температура Sad
днес не излизахме на разходка, едно че не сме я свалили... и друго че много го унася от нея..
Дано мине бързо, сега започваме предписаната терапия от педи.

# 34
  • Мнения: 3 647
second , дано се оправите  бързо!
Ние днес ходихме до Комстед в младост 1 - много малко магазинчето  и  пообрано  hahaha hahaha hahaha ама  успяхме да купим това онова  за подаръци предимно. Таткото пък си купи хеликоптер.

За хляба  аз давам  бял или добруджа и гледам да е по БДС.

# 35
  • Мнения: 90
Само да кажа нещо на тези, които не са си купували гърне все още. Важно е за момченцата гърнето да е с една височинка отпред, т.е. да има една гърбичка отпред, за да не пишкат навън. Това само за инфо го споделям, ако някой не го знае. За момиченцата няма значение.
Вижте линка, който съм дала. Това е пример. И по-евтините го имат.




http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6155&cat=60

# 36
  • Мнения: 90
Сега ще ви покажа нещо интересно

Това е новият модел пералня, марка "Дунав", сега в Русе, скоро и в други градове....









На това станах случаен свидетел, докато се разхождах покрай Дунава в събота. Тази особа, след като си изпра прането и си изплакна съдинката, напълни си шишенце с вода, пийна си и си тръгна.... doh Crazy

# 37
  • Мнения: 1 070
Това е новият модел пералня, марка "Дунав".......

    




# 38
  • Мнения: 57
леле ужасни снимки! ноо не се учудвам и тук във Варна съм го виждала, а й по грозни гледки е имало...
моя Гого плаче от гарнето си  Close и незнам как ще го науча просто... Cry явно муе рано още..

# 39
  • Мнения: 1 070
Честит празник на народните будители!

# 40
  • София
  • Мнения: 700
Оф, аз днес съм с адска хрема. Блъскам се с хомеопатични, ама не пропускам и капките за нос.
Надявам се, че е настинка, че да не заразя Фифко.
А той се изрина пак....Тоя път май е от домати в пюрето. Засега обаче акото е ок.
Ей, голяма драма ще е нашто хранене, то е ясно. Няма да плющим свинско със зеле скоро явно  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

Все поввече се замислям за рождения му ден какво да правя и още не мога да взема решение.
В детски клуб е готино, защото не слугуваш на никой, но до там. Не ме кефи това, че е за 2 часа и айде у дома. Друго си е да се видиш с най-близките пък и те да се порадват на детето.
И торта не мога да харесам нещо......Той не че ще опита от нея, де...На него ще му взема едно постно парче торта със сини сливи от 100гр сладки  Joy  Joy  Joy

# 41
  • Мнения: 838
Честит празник на всички!

mari, и нашият изяжда доста хляб и не иска от лъжица, ние приготвяме хляба вкъщи, имаме домашна хлебопекарна и така знам, че няма добавки. Иначе и аз знам, че не трябва да е ръжен отсега. Попарка правим със сухари или направо правя кус кус на Плазмон, обогатен е с желязо.

mama antoinette, моето бебе също е нервно вечер и така заспива, както описваш, мен ме притеснява, че се стряска насън, педиатърката каза да увеличим Вигантола на 2 капки, но пак е същото положението.

Нашето гърне е такова: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=770&cat=60 , имаме и още едно: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4951&cat=60 , и двете са музикални, но не бързам да го приучвам на гърне, научих го засега само да казва: "аааааааа" като ака.

# 42
  • Мнения: 519
Здравейте! Hug
Много хубава тема! Благодаря Елена!  bouquet

Вкъщи цял месец все някой беше болен. ooooh! Пу-пу, започнахме да се пооправяме вече, аз каката си влачи едни градински сополи и не виждам как ще ги оправим. Спрат за 1-2 дни и пак започват. Tired

Да се похваля, че на Гери ѝ изникнаха горните два предкътника и вече има 10 зъба. Peace"Официално" яде 4 пъти на ден. Сутрин пие мляко 180 мл. и после закусва с нас хлябче с масълце и сиренце или нещо друго, подходящо за нея. На разходката си хапва десетина солетки и на обяд - основното от кухнята. След обяд яде или десерта от кухнята, каша или пие мляко. Вечерта хапва с нас и това е последното ѝ хранене за деня (около 19:00 ч.). Спи по два пъти на ден (сутрин и следобед) и по цяла нощ (пу-пу).
Още не ходи сама и не я слагам в проходилка. За гърнето, мисля да пробвам след втората годинка. Rolling Eyes
Ами май е това.

mari, браво на бухтичка, че казва толкова думи. Simple Smile Гери си бърбори по бебешки и разбираемо казва само "мама", "тата", "дада", "баба", "кака", "бау-бау", а ако иска да яде мляска с устичка. Laughing

# 43
  • Мнения: 3 647
Браво на  бърбовите бебета!

Честит празник на всички, който се  чувстват будители!
Да ви питам днес да  не би да е неработен ден? Цял ден  цъкам на  банкирането и чакам  пари от НОИ ама, няма и няма!

Някой давал ли е конско? Вчера си  купих  добавки месни и имаше и конско  сред тях, е аз не  купих де  но ми стана странно. Инъче взех моцарела и ементал и кашкавал  и  ще  въвеждам по  малко  -  хем да  разнобразя малко.

# 44
  • Мнения: 276
Здравейте и честит празник,

днес времето е страхотно. През ноември също ще има топли и слънчеви дни.

Аз въобще не бързам с гърнето, Ади е склонна да си играе с него, но не и да върши някаква работа вътре.

Нашата кака си е вкъщи че е с кашлица, съответно и малката започна да кашля, та е голяма веселба, дано им мине бързо. ooooh!

Друго исках да ви питам - мислех си че днес в сайта на НОИ ще отразят плащанията за м. октомври, но до момента няма нищо. newsm78 Мнооого странна работа. И при вас ли е така?

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 15:36 от Кимбърли

Общи условия

Активация на акаунт