Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 23

  • 64 819
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 13 623

Мерси, АниHug
Изпуснала съм тези страници - може би не съм имала нет по това време през лятото.  newsm78

Опитах се да намеря първи епизод, първа част - неуспешно.  Embarassed
Но видях няколко епизода - Берен е съвсем млада и очарователна. А Окан си е направо тинейджър - и също много сладък. Не успях да намеря някакво резюме, но пак ще потърся, въпреки че главният артист не ми е особено приятен.  Tired Виждала съм го напоследък в някакъв филм с Туба, но... не! Mr. Green
Извинявам се за спама, но исках да видя Окан и в друг филм. Peace

# 661
  • Мнения: 417
jupetrov7,Окан играе в игрален филм "Ловен сезон"(Av mevsimi).Може да го намериш в замундата Peace

# 662
  • Мнения: 13 623

Мерси, emely! Hug Hug

Ще го потърся. Simple Smile

# 663
# 664
  • Мнения: 417
Превод на анонса:

Ибрахим-Каквото ще правиш,прави и ми донеси този тефтер!
Хатидже-Ибрахим добре ли е ?Дали не бях несправедлива към него?
Ибрахим-Нищо не се е случило,Нигяр калфа!Никога няма да се повтори!
Хюррем-Утре сутрин ще вземете принцеса Изабела от ловната резиденция и ще я качите на лодка!
Ибрахим?(може би Thinking)-Добре дошли,принцесо...!

# 665
  • Мнения: 103
Здравейте, следя с огромен интерес  филма и форума естествено. newsm53
 Рядко пиша , защото често имам доста различно мнение от преобладаващото във форума и сега също  Confused.
 Още от самото начало не можах да приема Хюррем, все се надявах да се случи нещо ,с което да спечели симпатиите ми, четях и вашите отзиви ,но не ми се получава. Weary. Знам , разбирам ,че се бори за живота си, но с нищо не е по-различна от Махи, даже по-лоша с тези връзки с Якуб , явява се отровителка не само на Ибрахим , но в опастност са и цялото му семейство и прислугата .
  Сега и змията за Изабела.... чудно ми е защо тя не казва нищо на Сюлейман, малко нереално ми изглежда.И отново търси среща с Якуб, коя ли ще е следващата и жертва.
 Може би ми влияе и историческата истина за Хюррем, заради нея Сюлейман нарушава обещанието към майка си, и се превръща в убиец на децата си.
Съжалявам , но май само аз имам негативно отношение към тази жена , поне до сега не съм прочела друго подобн

# 666
  • Мнения: 683
Лили, благодаря ти   bouquet Пак ни хвърлиха в размисъл. Кой е мъжът с гръб в лодката  newsm78
А сцената с Ибрахим и Нигяр не мисля, че е сън.

# 667
  • Мнения: 9 790
Превод на анонса:

Ибрахим-Каквото ще правиш,прави и ми донеси този тефтер!
Хатидже-Ибрахим добре ли е ?Дали не бях несправедлива към него?
Ибрахим-Нищо не се е случило,Нигяр калфа!Никога няма да се повтори!
Хюррем-Утре сутрин ще вземете принцеса Изабела от ловната резиденция и ще я качите на лодка!
Ибрахим?(може би Thinking)-Добре дошли,принцесо...!




и аз не мога да разбера кой посрещна принцесата newsm78 изглежда опита за бягство е неуспешен Thinking
но Нигяр не сънува този път Grinning дано само не забременее ooooh!

# 668
  • Мнения: 683
Превод на анонса:

Ибрахим-Каквото ще правиш,прави и ми донеси този тефтер!
Хатидже-Ибрахим добре ли е ?Дали не бях несправедлива към него?
Ибрахим-Нищо не се е случило,Нигяр калфа!Никога няма да се повтори!
Хюррем-Утре сутрин ще вземете принцеса Изабела от ловната резиденция и ще я качите на лодка!
Ибрахим?(може би Thinking)-Добре дошли,принцесо...!


Емили, благодарности  newsm51  love001 smile3501

# 669
  • Мнения: 0
Благодаря ви за линка и превода  bouquet  bouquet  bouquet
Поне се разбра, че не сън на Нигяр. В съня й едва ли Ибрахим ще каже "Нищо не се е случило"  Simple Smile

# 670
  • Мнения: 0
Ибрахим е

# 671
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Лили ,Емили   newsm51 newsm51 newsm51

А дали пък не е СС  в лодката ? newsm78  ще е пълен цирк тогава

# 672
# 673
  • ES
  • Мнения: 2 172
Mай наистина не е сън любовната сцена с Нигяр калфа. Хатидже отблъсна Ибрахим с държанието си, още коагто в изблик на ревност му каза, че ако не й е верен ще се разведе, а с това ще загуби и поста и положението си в сарая. Предполагам след смъртта на детето, това го е отдалечило от нея още повече. Да не повярва човек как в брака може да се размие една толкова силна любов. Но също така си мисля, че Ибрахим далеч не от чувства и страст е бил в леглото на Нигяр. Той знае, че е влюбена и иска с това да я спечели изцяло на негова страна и да не остави и капка раздвоение у нея на кой да служи. Милата Нигяр, разсъдлива е, но любовта й е замъглила разума й. На какво може да разчита от тази любов, невъзможна е никаква връзка между нея и везира. Макар, че в книгата Роксолана се споменава, че Ибрахим си е взел любовница.
Мисля, че мъжа в лодката е СС. А Изабела как плаче отплавайки,влюбила се е и тя във варварина.

# 674
  • Мнения: 125
Мисля, че това е възможност за сценарист, за да се отървете от Nigar, и тя умира от чума.
Ако искате да запазите Изабела в играта до Сюлейман ясно избира Hurem над нея, човек на лодка е вероятно Ибрахим. Това е гласът му, и той е най-силният интерес не нека Изабела отиде - с оглед на изтезания Hurem с конкуренцията.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт