Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 252
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Русе
  • Мнения: 2 244
Мармалонче, welcome ! Радвам се да те видя пак тук ! Hug

# 196
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили момичета! wavey
Огрооомни благодарности на Ивва Hug   bouquet и Леман Hug   bouquet за преведената серия! Цял ден следя темата като гост и се радвам на всеки пост, но като видях превода и веднага загледах- връхлетя ме емоцията, спомени, носталгия, отново почнах да преживявам всичко, повлече ме, помете ме... smile3517 Благодаря ви за това чувство, мили дами, бъдете живи и здрави заради добрината и отзивчивостта! lovekiss
 Толкова ми липсва нещо така да ме завладее, както се случи с "Незабравима"! newsm09 Въпреки че гледам цели 12 сериала Shocked, че май и повече като се прибавят криминалетата през уикендите smile3555- божичко! #Crazy smile3537 amiiii, няма друг такъв сериал, който буквално да обсеби вниманието и мислите ми и да не мога да се наситя да го гледам и пак, и пак, и все да ми е интересно. thumbsup



А оная моята туркиня, дето току ми носи разни вести- де проверени, де не, ми каза днес, че Серхан продължавал да бъде в Америка, в Маями с дъщеря си! Rolling Eyes Тъй ли е, не е ли- не знам Thinking, като се появи Серхан в полезрението ни- ще го питаме! Laughing Peace

# 197
  • Русе
  • Мнения: 2 244
Дани, 4 месеца човекът усилено учи езика! Нали  такива му бяха плановете?
 А казват, че американският е по-лесен от английския?! newsm12

# 198
  • Варна
  • Мнения: 329
Дани, 4 месеца човекът усилено учи езика! Нали  такива му бяха плановете?
 А казват, че американският е по-лесен от английския?! newsm12
Вени, стига вече е учил!  Crossing Arms Аааа, каквото научил- научил Crossing Arms, да се появява вече! clock smile3539 newsm18 Хората снимат тука десетки сериали, все нещо ще се намери и за талантлив актьор като него, стига се е покривал! Crossing Arms
Добре дошли на Мармалон, оня ден мярнах и Манпла- може пък да й поръчаме да потърси Серхан в Маями, да се поогледа Grinning, видях и Алисас се показа за малко- радвам се, че не ни забравяте, момичета! lovekiss
Сега нека да гласуваме за нашите любимци  newsm80- напълно заслужават първото място! newsm10



# 199
  • Русе
  • Мнения: 2 244
http://www.youtube.com/profile?user=unutulmazfan17#p/u/5/GO6pHWNYsXY[/video]

 newsm03

# 200
# 201
  • Русе
  • Мнения: 2 244
А бе, яз ги гласувам! Ама като ми преведе името на Серхан като "Закачалка", направо си откачам! newsm61

# 202
  • Варна
  • Мнения: 329
А бе, яз ги гласувам! Ама като ми преведе името на Серхан като "Закачалка", направо си откачам! newsm61
 tooth На това е способен само незаменимия и неповторим чичко Гугъл, нали?!  Whistling Отде накъде пък закачалка?! #Crazy Laughing

# 203
  • Мнения: 19

Ама нещо тия турци са на вие с математиката. 10 пъти гласувах, отчете само 3 нови гласа. При 550 гласа бяха 25,33% а при 553 гласа - 25,22%  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 И сме на 2-ро място, но пак е добре.

Уинонче, Дани, аз си влизам в темата редовно и си ви чета, но не пиша   bouquet  bouquet  bouquet

# 204
  • Мнения: 3 203
Добър вечер мили дами . Hug Heart Eyes От половин час се боря да си постна отговора та чак сега  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! В нета ли е проблема в сървъра ли  Thinking но важното е ,че вече съм на линия . Hug
Кесарче,Мармалонка  welcome welcome welcome

# 205
  • Русе
  • Мнения: 2 244
Сега пък Гугъл ми преведе името на Серхан като "Съблекалня"! hahaha hahaha hahaha

# 206
  • Русе
  • Мнения: 2 244


Е, хубавица си е, пък! newsm03

# 207
# 208
  • Варна
  • Мнения: 88



Благодаря ви , момичета ,    love001  love001  love001   бях решила , че почти никой вече не се вълнува от преводите , но явно съм се заблудила ....   Hug Hug Hug 
[/quote]


 Ива и Леман, невероятни сте! Искрено ви благодаря за тези преводи.
 Аз известно време не влизах във форума,защото се опитвам да се излекувам от магията "Незабравима", за сега безуспешно. Друг сериал не гледам, дори "Мемоли". Никой не може да запълни празнотата,която остана в мен след края на нашия наистина незабравим филм.
 Свалих си на диск всички преведени до сега серии, но се въздържам да ги гледам отново за сега, защото само като чуя музиката, с която започва филма и ме избива на рев. До кога ще продължава това, незнам. А казват, че времето лекувало.....

# 209

Общи условия

Активация на акаунт