Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 216
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 186
Добро утро в незабравимата сряда , Незабравими мои.Пожелавам ви един хубав ден.

Добро утро !  Hug Вярно в незабравимата сряда ! За мен продължава да е най-хубавият ден от седмицата, защото гледам Кузей - Гюней ! Момичета, страхотно хубав сериал е, поне на мен много ми харесва. Всички серии до момента са и с български субтитри , удоволствие е да се гледа с превод. На първата страница на всяка тема има линк. Ако някой от незабравимата тема иска да го погледне , сигурна съм, че на някои от вас ще се хареса.


Хубав ден и от мен на всички незабравими !   bouquet

# 556
  • Варна
  • Мнения: 475
Добро утро в незабравимата сряда , Незабравими мои.Пожелавам ви един хубав ден.

Добро утро !  Hug Вярно в незабравимата сряда ! За мен продължава да е най-хубавият ден от седмицата, защото гледам Кузей - Гюней ! Момичета, страхотно хубав сериал е, поне на мен много ми харесва. Всички серии до момента са и с български субтитри , удоволствие е да се гледа с превод. На първата страница на всяка тема има линк. Ако някой от незабравимата тема иска да го погледне , сигурна съм, че на някои от вас ще се хареса.


Хубав ден и от мен на всички незабравими !   bouquet
Здравей Али приятно ми е да те видя

# 557
  • Варна
  • Мнения: 475
Али и Йожи , искам да ви  поканя на среща на форума - Варна , утре вечер 17.30 ч. в пицария Ал Бънди - срещу бившият Рощок , ако имате  интерес пишете  на лични.

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 09:58 от kesara

# 558
  • Мнения: 570
Здравейте, Незабравими! Hug Hug Hug
Хубав ден, наситен само с положителни емоции! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 559
  • Мнения: 24
Добър ден!  Hug Hug Hug


# 560
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Идвам да ви агитирам да гласувате ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.420 за Британците,Британците Praynig Praynig Praynig Praynig    моля ви,моля ви,каквото пожелаете раздавам,само да спечелим Praynig Praynig Praynig   

Благодаря за вниманието  bowuu bowuu  bowuu и сори за спама  Blush

# 561
  • Мнения: 27 735



Здравейте, Незабравими!



Добро утро !  Hug Вярно в незабравимата сряда ! За мен продължава да е най-хубавият ден от седмицата, защото гледам Кузей - Гюней ! Момичета, страхотно хубав сериал е, поне на мен много ми харесва. Всички серии до момента са и с български субтитри , удоволствие е да се гледа с превод. На първата страница на всяка тема има линк. Ако някой от незабравимата тема иска да го погледне , сигурна съм, че на някои от вас ще се хареса.



Наистина сериала е много добър , само малко му куца романтиката ... Joy Joy Joy


Идвам да ви агитирам да гласувате ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.420 за Британците,Британците Praynig Praynig Praynig Praynig    моля ви,моля ви,каквото пожелаете раздавам,само да спечелим Praynig Praynig Praynig  

Благодаря за вниманието  bowuu bowuu  bowuu и сори за спама  Blush



 Hug Hug newsm10 newsm10 newsm10

# 562
# 563
  • Русе
  • Мнения: 2 211


Мераба, аркашлар! wavey
Виждам, 4е тук е все така уютно ... Party
Ивве, благодаря ти за невероятната красота тук и във ФБ! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Плами89, гласувах за Британците,британците, макар е хал хабер си нямам какво е това! smile3555
Варненки, как да не ви завиди 4овек!С-р-е-щ-а! newsm44

# 564
# 565
# 566
  • Мнения: 315


Мераба, аркашлар! wavey
Виждам, 4е тук е все така уютно ... Party
Ивве, благодаря ти за невероятната красота тук и във ФБ! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Плами89, гласувах за Британците,британците, макар е хал хабер си нямам какво е това! smile3555
Варненки, как да не ви завиди 4овек!С-р-е-щ-а! newsm44
Здравейте и от мен момичета!
И аз уважих ,зовът за помощ на Плами 89 ,без хал -хабер да си имам за какво става въпрос!
Още повече ,че това е анкета от тема в БГ мама newsm78 newsm78 newsm78 newsm78,но явно за Плами е важно!!!

# 567
  • Мнения: 315
Аз гласувах, и чак след това проверих ,за какво става въпрос.Ако бях се разровила малко по - рано,нямаше да си дам гласа.Ама след "дъжд качулка" , стана мойта работа!
Защо разни други теми да участват за "банда на годината"/каквото и да означава това/,а нашата тема да не участва!Че 222 теми не са ли достатъчно доказателство ,че сме "банда" и то от класа,но явно явно не сме се предложили ,или пък това е някакво състезание между участници в няколко теми!
Между другото, едната тема ме възмути ,страницата на която отворих започваше с пост "За последен път Ви пускам тема пръдли"или нещо подобно!
Ако такова нещо се напише в нашата тема ,ще се вдигне врява до небето , а там го бяха приели съвсем нормално , явно това е част от обичайните изказвания!

# 568
  • Варна
  • Мнения: 475
Аз гласувах, и чак след това проверих ,за какво става въпрос.Ако бях се разровила малко по - рано,нямаше да си дам гласа.Ама след "дъжд качулка" , стана мойта работа!
Защо разни други теми да участват за "банда на годината"/каквото и да означава това/,а нашата тема да не участва!Че 222 теми не са ли достатъчно доказателство ,че сме "банда" и то от класа,но явно явно не сме се предложили ,или пък това е някакво състезание между участници в няколко теми!
Между другото, едната тема ме възмути ,страницата на която отворих започваше с пост "За последен път Ви пускам тема пръдли"или нещо подобно!
Ако такова нещо се напише в нашата тема ,ще се вдигне врява до небето , а там го бяха приели съвсем нормално , явно това е част от обичайните изказвания!

Права си , в другите форуми има подобни изкази , как си Меги ?

# 569
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Моми4ета, имам питане :

Някоя от вас има ли снимката на Еда-Харун-Ямур/като го;яма/ , в леглото? Правиха си снимки .
Ако я има някой, да ми я прати на ЛИ4НИ, моля!
Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт