Кралски работи и клюки

  • 111 645
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 654
..... и направо съм учудена, че са одобрени официално  Rolling Eyes

Аз ги събирах от Гугъл! Не знам кои са официални и кои не!  Peace

# 721
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
"Бебето, което очаква съпругата на британския принц Уилям Кейт Мидлътън, ще се роди през юли, предаде Би Би Си. В съобщение на Бъкингамския дворец се посочва, че херцогинята на Кеймбридж Катрин вече се чувства по-добре. През миналия месец се наложи тя да остане за няколко дни в болница заради тежка форма на сутрешно неразположение.
Лечението на Катрин с медикамент, който се дава предимно на жени, очакващи близнаци, предизвика спекулации за това, че кралското семейство ще се увеличи с двама нови членове.

В последното съобщение от двореца потвърждават, че Кейт очаква едно бебе. Полът на най-очакваното бебе в Обединеното кралство все още не е известен."

# 722
# 723
# 724
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Любимец ми е!Пак казвам, че това е единственият мъж англичанин, който ми е харесал за толкова много години.Чак сега разбрах, че истинското му име е Хенри.Пък останалите имена са доста и като се сетих как спелуват англичаните, горко му на който ги пише. Laughing

# 725
  • София
  • Мнения: 23 096
Лечението на Катрин с медикамент, който се дава предимно на жени, очакващи близнаци...
Много ме заинтригува близнашкия медикамент. Съществува ли наистина такъв или е измишльотина на някой жълт неграмотник?!  Thinking

# 726
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Много ме заинтригува близнашкия медикамент. Съществува ли наистина такъв или е измишльотина на някой жълт неграмотник?!  Thinking
може би прогестерон  newsm78,ама едва ли?
По съм склонна да вярвам,че жълтурите си измислят.

# 727
  • Мнения: 5 259
Измислят си, естествено!

# 728
# 729
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
забавно клипче/нищо не разбрах,зле съм с английския,но пък Кралицата ми се видя страшна свежарка/

# 730
# 731
  • Мнения: 14 418
Клипчето -представя по ред на раждане осемте внуци на Кралицата.

Общи условия

Активация на акаунт