Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 20

  • 28 618
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 761
Да не би да заминава....веднага, на плаване...да тръгва! Чак, пък...толкова...бързо...може да се е съгласила...и по този начин, всъщност...няма да го вижда, и той е дошъл...да й каже, за довиждане...някои...истини, премълчани...досега! Знаеш ли.... newsm78 newsm78 newsm78
Да се разплаче, че заминава ли....Не не вярвам....Та той е заминавал 20 години.....
Този път са пуснали много интригуващ фрагман....Рейтинга когато пада, екипа се мобилизира.....
Интереса и феса.... Naughty

# 31
  • Мнения: 4 381
Или си мисля...друго, да й е казал...че балъкчъ бе..убиец, и той стана..демек такъв, накрая...защо, сега Джемиле не му позволява...като на другия, навремето...не му дава, не признава...че се разкайва и той, за стореното...промяната му е видима, тя също го вижда....защото, едва ли....тук, холдингът е проблема..и работното място, дето дойде..Али! Стига да поиска, тя може да види и добрата страна...на това, негово...идване, с желанието и възможността, която при него е единственната....да работи, на този етап.....гордостта, не храни...нали, знаете! И Джемиле го знае..... newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 36 761
Знаете, че съм слаба в прогнозите. Знам само, че причината поради, която Али е отишъл до къщата е болезнена за Джемиле....Някаква истина.....Може да е това, което ти казваш. Но може би Джемиле не иска той да работи в холдинга....
Спомняш си какво беше казала Каролин на Али. Ти уби балъкчъ и помогна на Джемиле да стане това, което е....Тогава казах, че омразната ми Каролин е права......Това Али би го казал на Джемиле, само, ако тя е против неговото назначаване във фирмата....

# 33
  • Мнения: 0
  love001 Здравейте  wavey wavey wavey wavey  Отнова сте в нова тема .... newsm51 Аз се уморих да тичам след вас ooooh! Дали да не се кандидатирам за участие в следващите Олимпийски игри newsm78 Тук в темата станах   голям спринтьор  Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 0
Момичета, ЕП е участвал в предаване newsm78 какви са тези песни за Дидемката newsm78  ще трябва да прегледам темата и ще се върна Naughty радвам се, че отново съм при вас ....след една доста изтощителна седмица Hug

# 35
# 36
  • Мнения: 36 761
Момичета, ЕП е участвал в предаване newsm78 какви са тези песни за Дидемката newsm78  ще трябва да прегледам темата и ще се върна Naughty радвам се, че отново съм при вас ....след една доста изтощителна седмица Hug
И ние се радваме скъпа  Hug Hug Hug Hug Hug Липсваш ни, друг път не заминавай за толкова дълго  Praynig

# 37
  • Мнения: 36 761
Хайде Галип и Сабиха са на екрана  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Приятно гледане и да не изчезнете след това  Naughty

# 38
  • Мнения: 4 381
Това е интересно..."Не си отивай, неможах ..да кажа...!" ooooh! ooooh! ooooh!кой, сега го казва, най-вероятно Джемиле, на Али.....ето, за какво...плаче! newsm78

# 39
  • Мнения: 36 761
Сабиха:......накрая на сила ще убия някого..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Познайте, кой ще бъде жертвата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy но ще го убие от любов  Naughty

# 40
  • Мнения: 0
Момичета, ЕП е участвал в предаване newsm78 какви са тези песни за Дидемката newsm78  ще трябва да прегледам темата и ще се върна Naughty радвам се, че отново съм при вас ....след една доста изтощителна седмица Hug
И ние се радваме скъпа  Hug Hug Hug Hug Hug Липсваш ни, друг път не заминавай за толкова дълго  Praynig
Помагах на ....Джемиле да си оправи нещата в холдинга, а и тя ме изпрати командировка в чужбина Joy Ох, започва Бахарчето.... Изгледах фрагманчето на Ойлето ...някаква раздяла ...май ще гледаме във вторник newsm78

# 41
  • Мнения: 36 761
С този телефонен разговор Сабиха отново ме вбесява....Продължава да си споделя с приятелката Кюршат......

# 42
  • Мнения: 0
Това е интересно..."Не си отивай, неможах ..да кажа...!" ooooh! ooooh! ooooh!кой, сега го казва, най-вероятно Джемиле, на Али.....ето, за какво...плаче! newsm78

Джемиле ....плаче за Али , а и той ...за нея newsm78  Кралице, прекрасна тема си направила  newsm51   Броколите на Кемал  Joy Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 36 761
Мерве е заслепена от любов, а Кюршат от отмъщение към Галип.....

# 44
  • Мнения: 0
Галип май разбра за чувствата на Мерве newsm78 Погледна встрани ....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт