Петъчна - Агитационно-сексапилна

  • 2 028
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
сигурно щяха да се включат на живо кандидатите и да обърнат внимание на електората , но сега защитават позициите си другаде.  Laughing
И сега обръщаме внимание на електората, но работим поединично със застъпниците за каузата...

# 31
  • Мнения: 684

Споделям разбирането Ви, Богиня, но човек трябва да заложи, все пак, на един кон. Sad
Ей, не мирясахте значи с това едно! Whistling  Може и на ДВА, Менотва, и на ДВА може!  Naughty

Даже може би е силно препоръчително на два - за баланс, презастраховане... Абе - за разкош!  Blush

П.п. А в другите номинации и по трима признават!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 744
jas.min, харесва ми хода на Вашите мисли ...
Особено това за разкоша. ММм, звучи превъзходно.

# 33
  • Мнения: 2 927
     Отдадена на задълбочен анализ и изучаване на форумските номинации, за малко да пропусна разискванията по една важна позиция. Ще се включа по-късно с конкретно предложение.

Ей, не мирясахте значи с това едно! Whistling  Може и на ДВА, Менотва, и на ДВА може!  Naughty
     Пропуснахме възможността за реванш на мястото на събитието, сега ни остава да роним сълзи и ... да мислим за предложенията на председателя на ЦИК.
     Подкрепям идеята за две номинации, и моля отговорните лице да вземат адекватно и бързо решение по въпроса.

# 34
  • Мнения: 4 892
Аз залагам на Дедо - леко пише, естествено.

Свеж е Куркума, като борова смола, нали знаете как в хладна гора мирише смолата,  ама и леко ми е лепкав. Като смолата. Тц.

Дедо!

# 35
  • Мнения: 684
jas.min, харесва ми хода на Вашите мисли ...
Особено това за разкоша. ММм, звучи превъзходно.

Така де! Аман все кризи, икономии, удръжки и задръжки...  А да му отпуснем края!
Ние богини ли сме или лукови глАви?!

П.п. Аз се колебая между куркума и Лабрадор... Но нали съм сговорчива, образцов електорат съм, та търпя агитация Wink

# 36
  • Варна
  • Мнения: 957
Може ли 2?

Дейв Ломбардо е:

1. Буен кон, жребец направо, но сбруята му стяга.
2. Склонна съм да допусна, че и неговия часовник е скъп.
3. Владее експресивен изказ, мисълта му скача в тръс, издържлив.
4. Склонен е да тегли едно до Бургас, краткосрочно.

# 37
  • Мнения: 4 892
5. И за всичко слушка мама и само мама! 

# 38
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Абсента си прави шега с мен ... ще проверя на сутринта къде ще излезе този пост.

# 39
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Професора Богиньова, не съм подозирала, че от всевиждащото ви око ще се изплъзне буйното агнешко , Среброто на форума, тазгодишния ми фаворит за една друга класация, Argent :http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=322916
Mладежът е невъздържан точно колкото трябва , за да не те изпусне от спора, филолог е, френски при това ! ( май) и не на последно място - на ниво дипломна работа е относно перилните препарати. Па и други неща.

Аз иначе съм за Куркума. До степен да нося фанелка, изцапана с неговата лютеница.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Асистент angelina.bgk, изпуснала съм наистина свежото агнешко. Тцъ, тцъ, срам за Академичната наука.
Попреглеждайки профила на въпросния кандидат, установих, че за всичко си има резонна причина - темите за перилни прерати и чалга са леко встрани от академичната ни натура.
От друга страна филолози приемаме всякакви. Да заповядат - ще ги оглозгаме.

# 41
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ау,чалгата съм я пропуснала някак си! Срамът е мой!
От друга страна обаче, не считате ли,че този ,хм,уклон към масовата култура ще придаде един допълнителен нюанс на академичния ни избор?

# 42
  • Мнения: 4 892
темите за перилни прерати и чалга са леко встрани от академичната ни натура.


Що мадам, вий не се ли перете? Или академичната ви натура просто не се цапа?
Сколнна съм и така да го вузприема.

# 43
  • Мнения: 684
Що мадам, вий не се ли перете? Или академичната ви натура просто не се цапа?
Сколнна съм и така да го вузприема.

Душевната чистота определено изпъква на фона на мръсните помисли  Flutter

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 744
темите за перилни прерати и чалга са леко встрани от академичната ни натура.


Що мадам, вий не се ли перете? Или академичната ви натура просто не се цапа?
Сколнна съм и така да го вузприема.
Академичната ни натура е над тези битовизми  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт