Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 140

  • 34 681
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
            Лека нощ Цвети! Лека нощ Марги!

    Приятно ми беше и тази вечер с Вас!Благодаря Ви!

# 16
  • Мнения: 84
Пак се връщам. Точно заради този момент не му повярвах на Левент,че се е изпуснал,без да иска е казал ,това, което Мурат сподели с него за майка и.

# 17
  • Мнения: 2 116
Поканиха ни на танц, Хасрет и Мурат... newsm03
И ние така се улисахме, увлякохме...добре, че нямаме час за приключване/прибиране...
като в други приказки... Wink

Но, е време и за почивка...забавата ще продължи и утре... smile3521



А,забравих да ти кажа,че наистина Левент се явяваше в най-неподходящия момент но просто така се случваше,да кажем,макар че на моста ги прекъсна определено умишлено.След това,едва ли не му се скара,за тази романтика.
Пак се връщам. Точно заради този момент не му повярвах на Левент,че се е изпуснал,без да иска е казал ,това, което Мурат сподели с него за майка и.

Таня, това е интересна сцена...и реакциите след това и на двамата... Peace
Да ги оставим ли за утре, има доста за писане и по двата въпроса... Hug


Таня, Цвети...лека нощ!  Hug

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 02:40 от margita9

# 18
  • Мнения: 4 535
Добро утро! Желая златни часове в златната ни тема Hug



Голям зор видях, докато намеря златна чаша за кафето, но успях Grinning



А за тези, които празнуват Hug

                                           

Хубав ден!

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 08:29 от nadine1111

# 19
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро !
НадинHug благодаря за кафето и кекса.
Тъй като е неделя  Wink си поспах повече, май и с вас е така,  newsm78 та да увеличим кафето и закуската.  Hug

 

Добавих и пица  Wink, че нали имаше желаещи преди време.  Peace
А, съм довела и гости.  Hug



# 20
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Май не съм се разсънила  Wink достатъчно, забравих си музиката  hahaha, затова - един от най-любимите ми клипове.  Hug



Приятна неделя, с повече забавления !  Hug

# 21
  • Мнения: 4 535
Марги,хайде по-обстойно огледай постнатата сцена.Погледни лицата на гостите,колко са усмихнати,погледни дори и Накие с какво умиление ги гледа по Хасрет и Мурат и в цялата тази мила сцена,как контрастира стойката,погледа,излъчването на Левент.Чудеста работа на режисьора.

Точно това имам предвид, когато казвам, че Мурат винаги е с предимство от нас. В случая отнемаме правото на Левент... и да ревнува. Нямам спомен Мурат да е ревнувал с усмивка, погледнете и него в сцените на ревност, лицето му става неузнаваемо. Но когато е изиграно от Джансел, си е друго. Grinning Наистина чудесен режисьор, наистина чудесен актьор е Онур, убеди ме, че има чувства. И Квазимодо ги е имал. Киното помни по усмихнати лица и от това на Накието, нищо, че са убийци и психари.

За себе си слагам точка за всякакви дискусии, само ще ви чета Grinning Това не е моят начин да се забавлявам. Нямам необходимост да убеждавам някого, предпочитам да си възприемам нещата по моят си начин, па макар и грешни. Иначе за темата е полезно, върви напред. Чета и в "Аси" са на вечният въпрос, кой е по- по - най, Аси или Демир Grinning  Joy Значи сме гледали хубави сериали Heart Eyes

Прошка
 автор; Мариана Трандева

Току що научих, че прошка се дава
само когато прекрачиш гнева си.
Разбрах, че сълзите не носят забрава,
че бягаш, когато докоснеш страха си...

... ... Току що научих, че тихата ласка
изгаря по-силно от огън разпален,
че връщаш се там, където си чакан,
че който те съди - не те заслужава...

Току що научих, че полета може
да бъде отсечен със думи-плесници,
че не омразата трябва да те тревожи,
а плахия вопъл на тъжни зеници...

Току що научих, че Рая вълшебен
би се побрал и в една малка стая
- стига да знаеш, че там си потребен,
че там си обичан - стига да знаеш...



 



 

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 10:28 от nadine1111

# 22
  • Мнения: 9 993
Добро утро и от мен!  Hug
Тази сутрин ходих на ранна разходка с куче и се радвам, че другите чучулиги не са пропуснали да ви приготвят кафето и закуската.  Simple Smile
Надин,  Hug мисля, че грешиш относно това дали да коментираш филма. Твърдо съм убедена, че никой не иска да променя твоето мнение, а само да извадиш аргумент, в полза на  мнението си. Ние сме големи хора (то не че децата лесно караш да мислят по твоя, „правилния“  Joy начин), имаме изградено мнение, интересното е обаче да сравниш своите възприятия и изводи от дадена ситуация, с тази на другите. Та нали затова съществуват форумите, посветени на определен филм, а не да си разменяме готварски рецепти, например. То не че не може, но не е тенденция, а изключение.  Peace
На мен много ми хареса снощната дискусия. Хареса ми, защото ми показахте неща, на които не съм обърнала внимание (ако съм ги забелязала изобщо  hahaha). Стойката, израза и кривата усмивка на Левент (Танче, мерси   bouquet). Аз имам сложно  Joy отношение към Левент. Сега много не ми се пише, ще кажа само, че това мое отношение мина през много фази и еволюира от една крайност в една, бих казала, умерена противоположност.  #Crazy   Боже, как се изразих, чак сама не се разбрах!  hahaha  Joy  Joy  Joy
Сега обаче ми е интересно от кой епизод е тази снимка
Нещо не мога да се сетя.  newsm78

# 23
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Лина, / снимката /за номер на серията трудно бих се сетила,  Thinking но това е, когато Кадир сечели от лотарията и ги заведе на вечеря и имаше и един любопитен журналист.

И един клип, който  newsm78 май не съм гледала !  Hug

# 24
  • Мнения: 4 535
Добро утро и от мен!  Hug
Тази сутрин ходих на ранна разходка с куче и се радвам, че другите чучулиги не са пропуснали да ви приготвят кафето и закуската.  Simple Smile
Надин,  Hug мисля, че грешиш относно това дали да коментираш филма. Твърдо съм убедена, че никой не иска да променя твоето мнение, а само да извадиш аргумент, в полза на  мнението си. Ние сме големи хора (то не че децата лесно караш да мислят по твоя, „правилния“  Joy начин), имаме изградено мнение, интересното е обаче да сравниш своите възприятия и изводи от дадена ситуация, с тази на другите. Та нали затова съществуват форумите, посветени на определен филм, а не да си разменяме готварски рецепти, например. То не че не може, но не е тенденция, а изключение.  Peace
На мен много ми хареса снощната дискусия. Хареса ми, защото ми показахте неща, на които не съм обърнала внимание (ако съм ги забелязала изобщо  hahaha). Стойката, израза и кривата усмивка на Левент (Танче, мерси   bouquet). Аз имам сложно  Joy отношение към Левент. Сега много не ми се пише, ще кажа само, че това мое отношение мина през много фази и еволюира от една крайност в една, бих казала, умерена противоположност.  #Crazy   Боже, как се изразих, чак сама не се разбрах!  hahaha  Joy  Joy  Joy
Сега обаче ми е интересно от кой епизод е тази снимка
Нещо не мога да се сетя.  newsm78

Линка, споко Joy Joy В готварството съм още по зле, отколкото да правя коментари. Мисля, че не си ме рзбрала, отказвам защото това което съм написала, съм го казвала вече. Ти си истинска щастливка ...с развитие на образи и актьори. А при мен скука, същото отношение към тях и сериала. Ще помагам с картинки и музика.  Grinning

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 10:53 от nadine1111

# 25
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Надин, Цвети... Hug благодаря, че сте се погрижили нищо да не липсва в темата и днес...страхотно е... newsm10



По повод на дискусиите, около сериала...за мен, те никога не са били начин да убеждавам някого в мнението си...наистина...по-скоро само себе си... Peace Laughing
Намирам ги...и преди, а и сега...като начин да намеря и наместя своята собствена позиция, начин да огледам героите от всякъде, случките, историята от всички възможни ъгълчета, за да разбера...защо са или не са едни или други...
Какви са причините, защо еднаквите обстоятелства и случки водят до различни решения и действия...или различни решения водят до една и съща емоция... Thinking

Това ми е интересно...
Сравняването им...на Мурат и Левент, дори и на Хасрет....и който и от тях е по, по, най...
никога не ми е било необходимо, защото всеки един от тях ми е любимец...
Без харесването на нито един...не бих могла да харесвам и сериала...
Ето, снощи открих за себе си и един друг прочит на определени действия от страна на Левент...
Те не променят, като цяло отношението ми към него...обаче ми наместват по-добре картинката...

Наистина, доста сме обсъждали всяка сцена, всеки един образ...и на пръв поглед, като, че ли няма какво ново да се каже или напише...
Но, мисля, че не е така...винаги може да се намери, нов ъгъл, или да се включи някакъв детай...който ще доизгради, доизясни всеки образ...
Всяко едно друго мнение ми помага да съм по-наясно с моето собствено...

Надин,   Hug съгласна съм с теб...всеки трябва да намери своя начин да се забавлява в темата ни...

Мисля, че тук в нашата тема това е възможно, тя затова и така уверено навърта нова и нова поредна бройка...
Всяка от нас, дори и не в конкретен момент от всекидневието на темата, обсъждан и разглеждан въпрос...намира своето специално място...защото е част от общата емоция на темата...
А, тази обща емоция е смесица от хубава музика, интересна информация, сериали, образи, любимци...и какво ли още не... Peace Laughing
И всичко е балансирано от желанието на всяка една от нас да се чувства добре...
Защото, макар и много различни, ние всички се усмихваме на едни и същи неща по един и същ начин... на хубавите, красивите, интересните, полезните, забавните...неща...
С една дума...както на големите...така и на малките човешки неща... Hug

О, пак се разфилософствах...и то от сутринта... Joy Joy Joy

Това го търсих вчера, намирам го днес... Wink
От Монте Карло е... Laughing

Нищо ориенталско не виждам... Shocked newsm78 Joy



п.п. Лина,  Hug докато аз се натуткам , ти си го казала така, както мисля и аз... Peace Laughing

Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 03:17 от margita9

# 26
  • Мнения: 9 993
Надин  Hug, нали знаеш, че човек забравя.  Wink Кой помни какво сме казали ти или аз през тези две години. Пък и сега е удобното време да си смениш мнението  Laughing , или да аргументираш старото си мнение отново. Стига да искаш да пишеш. Тук има хора, които ще те четат с удоволствие, дори да не си на тяхното мнение.  Peace Не ми се сърдиш, нали, че не си спомням твоите мнения, макар да съм чела всичко.  Embarassed А и ми е интересно сега, след като се случиха разни събития и в личния и в професионалния живот на актьорите, дали си променихме и мнението за героите.
Разбира се, ако ти се пише. Иначе пускай картинките и музиката, тях също ги обичам.  Peace
Цвети, струва ми се, че трябва да гледам отново филма. Оказва се, че съм забравила доста неща или си ги спомням грешно (невероятно, но факт!  Joy)

# 27
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги във връзка с "ориенталската'' външност на Туба си спомних също за Монте Карло и този момент -



Тук репортерът, който е на предна линия, така я огледа и каза ''Жалко, че не говоря италиански", значи той не видя нещо ориенталско / ами с такъв тоалет  newsm78/

п.п. Лина, не си само ти, аз също се улавям, че съм забравила някои неща от филма,  Thinking затова ми е хубаво с тези раздумки, че си ги припомням, Е, не е лошо да си повторя и филма, ама нали подхванахме доста сериали и не стига времето / сега обаче, като приключиха 2-та, които следях,  Wink може и да започна по-малко/.  Peace

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 11:15 от Cveti67

# 28
  • Мнения: 9 993
Момичета, бг мама се грижи да се опознаем по-добре с тази статия:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4624
Интересно ми беше да я прочета. Peace

# 29
  • Мнения: 2 116
Момичета, бг мама се грижи да се опознаем по-добре с тази статия:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4624
Интересно ми беше да я прочета. Peace

И на мен ми беше интересно да я прочета, с доста от нещата съм съгласна...особено за никовете  Joy Joy Joy
Ще чакам продължението... Peace Laughing
Лина, благодаря... Hug

Нещо от колекцията колажи на Ринка... Hug

 

Общи условия

Активация на акаунт