СПАМО-ЧАТ (07.11-13.11) - It`s time for spam ...

  • 2 969
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ним, дано всичко мине както трябва  Hug Мини да споделиш после  Hug
Вярно ли е, че едва към 6-7г тестовете дават ясни и категорични резултати? Питам, защото моят син периодично го мъчи една задна хрема. Имаше съмнения да не е алергична /според мен не е, но това е друга тема Mr. Green/. Изписаха му три месеца кортикостероиди и разни други ужаси, които аз на своя глава не му дадох. На въпроса не е ли логично първо да му направят изследвания, а после да ми изписват такива силни лекарства с много и сериозни странични ефекти, отговорът беше, че нямало смисъл, защото бил малък и резултатите можело да са фалшиви  Thinking

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мег, как си ти?  Hug

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аморето се губи ... дано е за добро  Flutter Whistling

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Бубс  Hug /нищо, че и ти рядко се вясваш като активно присъствие  Mr. Green/

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Thinking
Хич даже не сме се загубили, напротив - намерихме се  Whistling  Joy

Здрасти иначе  Hug

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 smile3558 smile3542 spam2

# 97
  • София
  • Мнения: 3 249
Прибрахме се.

Алергложката ме разпита подробно за пристъпите, обривите и моментите, в които се появяват. И подбра 10 най-вероятни алергена, към които да я тества (ядки, соя, полени, другото го забравих, ама в тоя род бяха). Излезе много слаба реакция само към плесен. Нищо друго! Според алерголожката ни това е много добра новина, защото означава, че няма какво да ограничим. Алергиите на Симона са променливи и с тенденция към израстване, иначе щеше поне на полени да има бурна или някаква реакция! Много се радвам, а Симона се държа като герой. И лекарката беше внимателна де, а и много впечатлена от двайсетината колички, които наизвадихме, докато чакаме резултата.

Рапорт даден!

След малко отивам на РД на сестрето. Ще се размажа от кеф, а и това гайле с теста ми мина, та съвсем!  Mr. Green

# 98
  • София
  • Мнения: 3 249
Вярно ли е, че едва към 6-7г тестовете дават ясни и категорични резултати?

Ами чела съм такива мнения с обяснението, че под някаква възраст реакциите на организма се променят динамично и това, към което детето е алергично сега, може да не дава никаква реакция след 6 месеца. За това препоръчват подобни тестове след определена възраст.

НО ако има бурна реакция към нещо (фъстъци, котка и подобни), такава реакция ще има и на 2, и на 3 и на 5 години. И евентуално ще се "израсте" до пубертета.

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Радвам се много за вас. Значи всичко е наред, доколкото е възможно  Hug

Размажи се здраво ... пий 1-2 и заради мен Hug
Весел празник  Party

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Много се радвам, а Симона се държа като герой.

Няма как да не е така, след като е родена на моята дата  bowuu Герои сме ние  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

В колко часа я роди?

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п. Не съм спец по зодии и т.н., но смятам, че асцендентът има голямо значение ...
След като научих какъв е моят, си дадох обяснение защо ...хммм ... хич ме няма  Crazy Whistling ooooh!

# 102
  • София
  • Мнения: 3 249
Много се радвам, а Симона се държа като герой.

Няма как да не е така, след като е родена на моята дата  bowuu Герои сме ние  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

В колко часа я роди?

  bouquet Hug Heart Eyes

Роди се в 15:10 часа.

# 103
  • Мнения: 632
Аз да питам Дейз, нещо докато съм се сетила -  Какво смешно видя в тоя филм, аз на два пъти щях да ревна...? newsm78 ooooh!
Най-интересното в него беше сравнението с бълхите, ама и то беше доста тъжно...

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 22:32 от Мегич

# 104
  • Мнения: 632
Ним  Hug весело изкарване на РД  Party Party Party
Мон  Hug моят асцендент варира, ама все покрай моята зодия - теле съм си отсекъде   Flutter А според китайския съм куче  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт