КИВИ + КОМ = КИС - 17

  • 31 316
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 511
Добро утроооо
Момичета,не ми стига времето за нищо-Поли ми е болна с температура и много домашна работа-край няма
ХУбав неделен ден

# 166
  • Мнения: 5 001
Теди,бързо оздравяване на малката и да я гушнеш от мен моя те! На малкия също пращам поздрави(да не се обиди де... Laughing )....

И аз съм яхнала домакинството днес.....Обаче яхнах и една торта да правя....шЕ видим кво ще излезе накрая от нея.... Mr. Green hahaha Уж засега добре се движи по план график Joy

# 167
  • Мнения: 613
Мен никава ме няма , ама и вие май не сте много активни. А мен ме няма защото правя - това
http://www.youtube.com/watch?v=jrbiwMCOBNw&list=HL1322426044 … p;feature=mh_lolz

Поздравче и лека нощ! Hug

# 168
  • Мнения: X
Здравейте мили момичета   bouquet

Наистина голямо затишие тук  Thinking  И аз нямах време тия дни , едно , че се занимавах с битовизми и друго нещо ми беше скършено дето казват бабите, та...., ама ще се оправим.

Иренка  Hug, страхотни неща си сътворила, много ми харесаха, абе с една дума - НЕВЕРОЯТНА СИ  Peace, радвам се, че те познавам, па макар и виртуално   Hug Hug

Теди, как е Поли? Бързо да се оправятеее еййй  Naughty   Hug Hug Hug

Момичета имам нужда от помощ - трябва ми изпитана рецепта за съвсем прости курабийки - тестото дето се изрязва с формички - цветенца, елхички, сърчица, човечета и после се оцветява и украсява. Правила съм такива преди много години като бяха децата малки и съвсем съм забравила, та ако някоя от вас е правила такива по скоро нека ми подскаже за това курабиено тесто. Май не трябваше да има набухватели, абеее.... аз  ще се ровна и из чичко Гугъл, ама ако има  така от първа ръка човек правил и пробвал, а знам че тук има майсторки доста и се надявам от тук да получа най-адекватна рецепта  Simple Smile, уу че дълго го написах   Embarassed

ЛЕКА, СПОРНА И УСМИХНАТА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ    newsm51 newsm51 newsm51 Hug Hug Hug

# 169
  • Мнения: 681

♥Ето го и понеделник!
Днес си е сложил шапка.
И бърза.
♥Не го попитах за къде бърза,
а и не е моя работа.
♥Но парфюмът му
е с една капка в повече.
♥Обувките му блестят
като диаманти.
♥Със необяснимо съвършенство
ми казва здрасти.
♥Черпи ме със кафе
и все си поглежда часовника.
♥И към ъгъла гледа непрекъснато.
Какво ли очаква от ъгъла?...

Аз пия кафенце, днес ми е последния отпускарски ден и мисля да продължа с мързелуването  Mr. Green Хайде и на вас кафенце да сложа, да не кажете нещо  Wink

# 170
  • Мнения: 511
Добро утрооо
Бистре,мерси за кафенцето и аз сега ще пийвам
Поли май е малко по-добре,вчера купих пробиотик и май не я е болял корема,температура не е имала снощи,но днес си е в къщи да я видя как ще е и сега пишем и смятаме
Анкасче,аз правя едни курабии на моите,но слагам продукти на око и изрязвам с формички,ако искаш мога да ти кажа рецептата май прилича на войнишките  курабийки

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро утро момичета.
ИРЕНКА ,винаги съм го казвала ,че си голям майстор и талант във всичко дарбата ти е неограницена можеш всичко.
Много ми харесаха всичките ти неща направени и клипчето си го сътворила прекрасно.
 Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

АНКАСЧЕ , аз такива корабии не съм правила коледни но май в блога на ЕЛИ имаше хубава рецепта сега ще видя  newsm78
ето я рецептата Hug Hug Hug

http://elicasblog.blogspot.com/search/label/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 614
еййй няма ви никакви, къде се затрихте незнам newsm78 newsm78 newsm78
Днес пак ме боли крака много куцам като баба ма щЪ мине ...
Мазах се с на Мастерче рецептата с кестените и спирта два три дни бях по добре ма днес едвам отидох да взема Здравко.
Ще ходя скоро на доФтур не се трае вече 40 дни болки мамкаму ooooh! Crossing Arms
СИС,ФЕЙЧЕ,МОНИ,ЮЛЕ,ЕЛИ(е оправдана)КУИН, ПАЦЕТО,ДЕСИ(ПЪК ОТ КОГА НЕ ЗНАМ НЕ Е ПИСАЛА ooooh!)ОНЛИ,ЖАКИТУ и тя , МИКИ и тя Флипса бе няма ви беееее пРОПУСНАТИТЕ СИ ЗНАЯТ ЗА ИЗПОВЕДАЛНЯТА НАЛИ!!!! Joy Joy Joy

# 173
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехооо, пак има затишие в темичката Flutter

Иренка, страхотни неща си сътворила!Браво, мила! Hug

Анкасче, курабийките на Ели изглеждат много красиви и вкусни!Дано ти свърши работа тази рецепта! Peace
Теди, бързо оздравяване на Поли! Hug

Наборе, как стана тортата?Я покажи Wink

Зиче, Бистре и всички неспоменати  Hug Hug Hug




Зиче, писали сме едновременно HugВърви на доктор не чакай да стане по сложно Peace

# 174
  • Мнения: 972
Тук съм,ама много работя и нямам никакво време!
Пък и нищо интересно не се случва и си трая...
Вчера украсихме къщата с лампички,каквито исках миналата година,ама тогава не ме огря...Сега си купих и вчера мъжо ги закачи по периферията на цялата къща.Снощи като се стъмни ги светнахме.Направо са ... Crazy прелестни! Опитах се да ги снимам ,ама нали е тъмно не се получи добре.Нищо де,пак горе долу ще разберете за какво иде реч...
http://storage4.album.bg/6b3/281120112355_bf715_28786816.jpg
http://storage4.album.bg/7ea/281120112357_87bcf_28786819.jpg

Тези дни предстои останалата час от украсата на къщата да направим и сме готови за Коледа!
Написахме писмата до белобрадия дядка! Чичо КУРиер днес донесе подаръците... Mr. Green Мама ги скри в офиса и така...А бе,може спокойно да си идва Коледа вече!
Това около мен за сега! Рапорт даден!  bouquet

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАКИ аз съм от тези Дживотни дето трябва да се влачат за да отидат на дофтур но ще е скоро ,че ми писна вече Crossing Arms Crossing Arms

СИСКААА ,много хубаво бреееееее Hug Hug Hug Hug.... то все едно ,че е на запад къща , браво на вас много хубаво сте го направили. Hug Hug Hug

# 176
  • Мнения: 2 433
Дзак Hug
обичам си ви! - знаете ...обаче...КалендариЯ Twisted Evil

# 177
  • Мнения: 5 001
Наборе, как стана тортата?Я покажи Wink


Тортата е страхотна...Точно такава,каквато обичам....Много добре се получи.....



Мързеливия Наполеон на Селма.....

# 178
  • Мнения: 117
Ето ме....ама бая ме поузори понеделника да ви кажа...работа, едни срещи, едно чудо... ooooh!Ама като видях тая торта на Мастерчето.... eat Браво, Мастерче!
Зиче, да отиваш на лекар, че да не идваме да те водим ние!!! Naughty Със здравето шега не бива! Между нас да си остане и аз съм същата... Flushed От известно време имам някакво сърцебиене и знам, че трябва да отида на лекар, ама си викам "Сигурно не е сериозно!...Щом не е спряло...сърцето де!" Пу -пу... Embarassed
Сисссс, вече и мен зарази с коледно настроение! Много е хубава къщата! Hug Много сте пъргави с подаръците! Аз още дори не съм мислила какви да бъдат!? newsm78 
Иренка, браво и от мен! И аз съм ти фен!!!!
Сладки сънища, момичета!!! Hug smile3524

# 179
  • Мнения: 681
Ми не може тъй, и аз искам тоз мързелив Наполеон на Селма  Дано не е по-мързелан от мен, че тогаз отиде та се не видя  hahaha Joy Joy Joy За идеята обаче ще го направя, сигурно ще е вкусен, на вид изглежда доста бързо изяждащ се  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сиссс, къщата е станала супер  Peace И аз много ги харесвам тез лампички - едни такива нежни, свежи, създават уют и настроение ...
Хайде лека нощ и сладки сънища от мен! И аз полягвам, че утре съм вече на работа....

Общи условия

Активация на акаунт