Постоянна болка в корема ниско долу в дясно

  • 33 217
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
И аз съм на този хал:(
Минах през почти всичко, през което и Смърфиетка....само без операцията за апандисита....И салофалк и какво ли не си тиках отзад / извинете за израза/ и колоноскопия ки праевиха.....
Ходене по лекари, гадни интервенции, лекарства, поликистозни яйчници....всичко е лекувано ,но болката си остана. Има дни, в които не мога да стъпя. В момента пак ме боли. Другия месец мисля да посетя отново гинеколг.

# 16
  • Мнения: 0
Аз съм мъж и от 2-3 седмици имам оплаквания като подут корем ниско долу и тъпа болка, която е постоянна и рядко отшумява, леко къркорене на стомаха и леки газове излизащо на малки порции периодично. Всичко това също ме кара да ходя по малка нужда често и постоянно усещане за голяма. Тъпата болка е в средата ниско долу и като схващане или притискане в слабините. Болката не е оста а по скоро създава дискомфорт.

# 17
  • Мнения: 0
Здравей, от два месеца имам същия проблем. Цяла чанта с лекарства изпих, сега и вагинални слагам, но болката ниско долу в дясно си стои. И абразио направиха и нищо. Би ли споделила кои са точните хапчета, които си пила.

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен искам да споделя за същия проблем имам същата болка ниско доло в дясно . До питах се до моя гиниколог понеже съм бременна в 7 ми месец И тя ми каза ,че ако продължава да ме боли ще ме вкарат в болница на системи и инжикций . Но ако са контракций аз мисля ,че трябва да спрат а не като ме заболи да ми истрапва целия десен крак и раката. Вие какво ще ми кажете ваши мнения моля. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт