Дюкан ще ме направи елегантна с фигура шармантна - 257

  • 34 781
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Пловдивска среща-13.11.11 г., 15,00 часа пред МОЛ- Галерия (до Метро)

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 10:42 от Only

# 31
  • София
  • Мнения: 482
mimensita, точно за този соев сос питах, значи наистина съм го видяла някъде в постовете ви назад. Не се бях замисляла, че колата лайт не става за термична обработка, затова много благодаря, като нищо щях да я изпека...
GalaEluard,  Shocked, промяната е просто удивителна, поздравления, продължавай напред!
Момичета, имам  въпрос за схемата във втора фаза: много от вас са били в началото на 5/5, след което сте променили на 3/3 или 3/4. Като че ли вече ми се иска да намаля дните, дали е рано, как процедирахте вие? Аз затвърдих -5кг, почти за месец, искаше ми се повече да са, но то пък не е и здравословно много бързо сваляне, така че съм доволна. Всъщност в петък става месец, а от днес съм на П и може още да сваля. Само дето още ми закъснява МЦ, с повече от седмица и е вероятно да започна да се притеснявам... newsm78
 

# 32
  • Мнения: 0
Привет момичета, щастлива съм че се присъединих към вас......... такъв стимул сте ми, GalaEluard браво момиче ти ме разби, възхитена съм и обнадеждена   bouquet.
 Dream и на мен ми беше кофти първите 2-3 пъти като ходех във фитнеса, но сега вече хич не ми дреме, защото знам че след няколко месеца ще бъда по-привлекателна от тях  Hug
 Бронте аз съм пила също Сена, но на чай след около 2-3 седмици употре всеки ден всичко при мен се нормализира и сега нямам проблем с 00.
 мименситадо края на седмицата обещавам че ще я свърша тази работа.
Аз имам проблем с намирането на кетчуп и горчица без захар както и с нискомаслено какао, но виждам че ползвате на д-р Йоткер(по рядко) Бронте ти с какво какао си направи браунито?
Днес нямам минус, но предполагам че е защото "цъфнах", не е болка за умиране аз не бързам за никъде.
Слънчев, усмихнат и режимен ден.

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте сладурани! Тъкмо да кажа добро утро, ама то утрото мина, мъглите се разнесоха и като грейна едно слънцееее... така че слънчев ден на всички!

Вещи, благодаря за новата тема! Как си уцелила просто не е истина... тъкмо си купих чанта (е, не е бяла, но все пак), че цяло лято бях с колело и то с него само раница може да се мъкне.
Dream*, аз понеже не съм много по ”простото” печено пиле, забърквам салатка от пасирана извара, подравки (чубрица, босилек, куркума, джоджен – каквото ти душа иска), печено/варено пиле и сварени белтъци, нярязани на кубчета, може и малко шунка.
Що се отнася до фитнеса, ами то си е направо парад на кльощи, хубаво го е описала ArhMih. Отскоро почнах пак, но ходя на групови занимания... там с изключение на една-две слабички, които отбягвам да гледам в огледалото, всичките сме с пищни форми. Та седим си ние с колежката, приятно поизлегнали се в очакване да преплитаме крачка на Зумбата и наблюдаваме залата с уредите... не сме ние за там, там са слабите, дето дори не се и потят... и тя изцепи (не много тихичко): ”Ей те такива ни създават комплексите... заради тях сме цял живот на диети!”
GalaEluard, браво! Разликата наистина е очевадна. Хубавото е, че оттук нататък, макар и килограмите може да са по-трудни за сваляне, всяко свалено килце води до нова очевадна промяна във визията!
Lykrecia, горчица без захар и олио по-лесно се намира (дижонската на Борние си е направо божествена), какао – май сме единодушни, че наистина нискомаслено в БГ няма, а кетчупа, ако някой намери, да пише! Иначе, кетчуп може и домашен – от пресни сварени домати или за по-лесно, доматено пюре без захар, пасирани варени чушки и лук, малко подсладител, оцет, канела, карамфил, бахар и сол.

mims, веднага се поправям (какво ли щях да правя без теб, да ме учиш  bouquet)... ето я рецептата за шарлотата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.msg20198998#msg20198998 ... предварително се извинявам, ако обясненията са много подробни, ама нали съм си такваз... многословна бърборанка.

# 34
  • Мнения: 45
Благодаря на всички вас за отзивите и подкрепата   bouquet
Вярно е, все по-бавно падат вече килцата, но аз не се отказвам, нито се отчайвам!
ArhMih, благодаря за помощта с линк-а в подписа, ще се коригирам по-късно  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Добър ден прекрасни!!! Hug
GalaEluard, прекрасна си! Продължавай все така, желая ти да достигнеш желаното тегло и да го запазиш Peace
ragdoll, нека не те тормози видът на слабите. Някои хора цял живот се тъпчат и все слаби си стоят. За жалост нашето тъпчене не ни се отразява на нас добре. Но пък за щастие си имаме режима на Дюкан. А с него всичко е възможно Mr. Green
bi_bi, мини най-добре на 3/3 щом вече ти тежи схемата 5/5. Нали все пак идеята е да не ти омръзне, дотегне и да се откажеш.
skarlet71, вчера из акъла ми излезе да честитя празника на мъжо ти  bouquet Ама то режима и липсата на въглехидрати ми изглаждат гънките hahaha Да е жив и здрав и много да те слуша!
iva.vt, нормално е само -3 кг. за ударен период. Само не разбрах що си се тормозила цели 7 дни. 5 не ти ли стигнаха?
Калинче, такива да си ги нЕмаме #Cussing out Да се взимаш в ръце и да се излекуваш до неделя, че не отговарям./чакай да сложа ръце на кръстта заканително Joy/
Златенце, ако имаш идейка за заведенийце свиркай. За сега го обмислям да е в 13 ч.

Хайде Варненски Дюкеси, давайте предложения за хубаво заведение, дето се пуши /по желание на Алис!/

Алис 1, Елан71, Роска, Бибина 1980, Крис70, Тумбе, Ивлин-Ивелина и всички, които изтървам чакам предложения.

# 36
  • Германия
  • Мнения: 71
GalaEluard, кàпата ми сама се изтъркòли и падна Hug Много страх и много респект към достигнатото ти пожелавам в трета и четвърта, за да задържиш успешно Hug.

Аз си сервирам всяка сутрин по една порция страх, обилно посолена с респект към моите вече   - 23  Crazy. Претоплям си страха на фурната като чета избрани постове на неуспешно преминалите трета и изтървалите четвърта. Прецеждам  такива постове от всички теми назад  и си правя един дълъг файл само с това четиво. Такъв страх ме гони, че ми тракат зъбите, ако и да имам още време във втора. Чета по топлинки, по терлички, с кадифени ръкавици пипат хората в трета, аз ще съм май по капли и на въже там. Все по-ясно взех да си я представям като безкрайно ПЗ с режимни десерти. И все по-доволна ставам от тази си представа. А, и плод от списъка, ама веднъж на синя луна.

Влязох обаче да заявя на всеослушание, че аз съм имала нос.  Shocked Crazy Един такъв се е изсякъл, едно се е оформил - не ти е работа просто! Като с длето издялан ми се видя тази заран в огледалото. Преди трябва да е бил потънал някъде, понеже не съм го виждала. Whistling Дерт, след дерта ви казвам - сега трябва  и да го пудря. Whistling


Вещи, окапаха ми миглите и после и чорапите ми се изсухлиха като изчетох постовете от линка ти в предната тема. Нямам думи, думи нямам. Много зле ми повлияха , много. За една бройка да вдигна кръвно.

# 37
  • Мнения: 241
Гала прекрасна си,поздравления и от мен:) искам да те помоля за рецептата за ваниловото кремче,че много апетитно ми изглежда:)

# 38
  • Мнения: 78
Вещи, много е мотивираща бялата рокличка. Благодарности и от мен за темичката   bouquet
Щях да пиша още сутринта, но бързах за фитнес и нямаше как. При мен всичко е по час и ако не спазя нещо излизам от графика Laughing.Дори днес отивам до финтеса и гледам само лелката, която чисти е там и тя ми вика-няма го още инструктора, пък аз- добре, добре, аз отивам да си тренирам, пък той когато дойде Laughing Но те вече си ме знаят, че ходя първа. Още с отварянето и аз съм на линия,защото
закъснея ли с тренировката, закъснявам и за офиса после, а това не е никак желателно Laughing
Общо взето сутрин съм като фурия и ми идва в повече зора и бързането, но няма начин, защото само тогава имам време за тренировки. Но пък свикнах и даже ми е по-добре така, защото деня ми тръгва динамично Simple Smile
Тренирайте момичета и хич да не ви пука. Аз съм си срамежлива попринцип и не обичам да ходя по такива места, но пък имам желание,а и Дюкан го препоръчва  Simple Smile
Ако и резултати видя от толкова бързане и тренировки ще съм много щастлива  Simple Smile
Така, аз ви оставям, че освен работата в офиса имам и да чета за изпит, а времето лети и излизам от графика  Laughing Laughing Laughing
Желая ви много хубав ден  Hug


И да питам тази седмица кой ден се пада лунен? Сега гледам и мисля, че май е петък, но не съм сигурна, та да питам да знам как да си направя схемата Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 14:29 от Klee

# 39
  • София
  • Мнения: 239
Т'ва Суитли си влезна в историята  newsm62

По-добре да си го взема от аптеката цял литър за 6 лв...ама като се замисля на мен сладко ми се яде само преди да ми навлезне отганизма в МЦ  Crazy Joy ИНАЧЕ.... нямам толкова желание за сладко... Благодаря много момичета...то от толкова много магазини може ли да помни човек...

За сега държа фронта с настинката...само ми е запушен носа ,ако до неделя всичко е ок...САМ ПРЕД МОЛА... Мен няма как да ме объркате,като подминете една голяма права КОЛОНА...АЗ СЪМ  newsm62 newsm62 moresmile rotfImao

# 40
  • Мнения: 207
Добро утро  newsm46  Grinning
Много хубава тема с много надъхващи снимки на Гала.Браво момиче   bouquet
Клее мислех си за теб но виждам, че всичко е наред  Peace Само не разбрах почиваш ли си от фитнеса.Хубаво е да не е всеки ден нали знаеш.
Дрийм разбирам те чудесно.Аз  в България се срамувах също въпреки, че не съм била никога над 70 килца.Ако намериш някой фитнес само за жени може би фръцкащите се слабушки ще са по-малко, защото няма пред кого да се показват  Laughing  Тука е различно.Ходя на групови занимания, където нито килограмите, нито възрастта имат значение.Има доста жени, които са над 50, 60 и вдигат щанги наред с по-младите и изглеждат щастливи.Аз много им с радвам.Не се отказвай само заради мнението или погледите на другите.Ползите за теб са важни  Peace
Напоследък за толкова хубави сладости чета тук, че днес май след работа и аз ще си забъркам нещо.Малко разнообразие за закуска  Grinning
Туната  Hug Гоод айдия  Laughing ама пусто тез огромни растояния  Sad Аз затова чакам лятото с нетърпение да си видя дюканските дружки.Те моите бургаски красавици се поизгубиха, но аз не ги забравям  Heart Eyes
Шушинко спецялни  Hug за теб и бебчо  Hug

Деси  Joy оправяй се и после ще чакам да ви видя всички и да ви се радвам отдалече   bouquet

Мернах Кали  Hug Разкажи как си   bouquet и Аннафейс е тук  Hug

# 41
  • Мнения: 7
Оф,аз тия дни съвсем нямам време за компа.Та вече съм в МЦ и мани,че не съм на минус ами съм и на + 1 кг ,а от къде не знам.Иде ми да  smile3511 Държа да кажа,че не съм прегрешавала.Някой имал ли е такива дни?  Sad

# 42
  • Мнения: 144
Оф,аз тия дни съвсем нямам време за компа.Та вече съм в МЦ и мани,че не съм на минус ами съм и на + 1 кг ,а от къде не знам.Иде ми да  smile3511 Държа да кажа,че не съм прегрешавала.Някой имал ли е такива дни?  Sad

Има бе момичета - не се шашкайте толкова ! Знам, че е много демотивиращо и стресово , когато си във втора фаза кантара да закове дълго време на едно място и още повече да се покачва , но това си е реакция на организма. И то не само заради МЦ. Има моменти , когато организмът се "чувства застрашен" и тогава ако сте изяли 100 калории , той ще извлече и усвои 120 от тях! Карайте си с режимни храни и резултатите няма да закъснеят !

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
И да питам тази седмица кой ден се пада лунен? Сега гледам и мисля, че май е петък, но не съм сигурна, та да питам да знам как да си направя схемата Simple Smile

http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2011/

# 44
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Лукреция, фирмата е "Елис",  на  кутийката  пише- нискомаслено какао. Ясно е, че не е обезмаслено, обаче  в сладкиша сложих една лъжица какао и една лъжица кафе еспресо, ситно смляно. Стана много богат аромат.

Общи условия

Активация на акаунт