Бургаски мамчета щастливи, весели и диви... - 5 тема

  • 26 526
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 561
Танче, аз съм в понеденик от 16:00, ти от колко си ?
Носи си всичките изследвания и документи до момента.

# 46
  • Мнения: 2 465
Е,Танче,заради теб не мога да не се включа.Честит час при Попов.Ей най-накрая. Laughing

# 47
  • Мнения: 190
Танче направо си за честитка с тоз час:)) голям зор беше, а??? Честито за новите покупки, Влади и ти си направила голяма разходка днес, моя мъж беше на работа, та само утре ни е ден заедно, да видим как ще го оползотворим:))
Аз в понеделник съм на консултация с кардиолог да видим какво ще каже, и болничния не съм си взела от Св.София, предполагам мамите които взимат оттам им се е случвало да си го потърсят по късно, няма проблем нали?
Гери не ти погледнах лентичката, но казваш при Попов ще ходиш на преглед, големия ден ще е скоро нали, ще планувате ли дата за секцио?
Деси ти как си? Мързелуваш ли?Simple Smile)
Гледах днес на Пикадили, че има от новото адаптирано мляко на Хип, вие мислили ли сте ако няма кърма  какво мляко ще давате? Аз съм за това, нооо и мъжо има отношение, той си държи на Аптамила, та ще си поспорим малко и аз това:))
Малкия на Жени е страхотен:))

# 48
  • Мнения: 31
Здравейте момичета:)

Днес сме цял ден по пътищата. Преди обяд ходиме в Слон Балон и от там купихме доста неща ( май списъка ми е на половина изпълнен за мимента. До края на другата седмица се надявам да си купим всички неща вече и след това да започна с прането, гладенето и чистенето. След Слон Балон ходихме и до Айкото, от където също купихме някои неща. След обед бяхме на гости на едно бебе на два месеца, след това в Метро и ето сега се прибираме. Голям маратон беше..

ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ ДНЕС УСПЯХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС ПРИ ПОПОВ ЗА ПОНЕДЕЛНИК НАЙ - НАКАЯ  newsm44. СЕГА ОСТВА ДА ОСТАНА И ДОВОЛНА НАДЯВАМ СЕ ОТ ПРЕГЛЕДА.

Танче, как да го намеря този Слон Балон? И някакъв Делфин имало... знаеш ли къде е ?

А за Попов, честито  Hug На стационарния ли се вреди? Не се съмнявам, че ще останеш очарована от доктора  Peace

# 49
  • Мнения: 105
Танче, аз съм в понеденик от 16:00, ти от колко си ?
Носи си всичките изследвания и документи до момента.

АЗ СЪМ ОТ 15:40 newsm03 - ДА УСПЯХ на стационарния да не повярва човек.

Делфина е зад операта
слон балон - в славейков
Магазин "Слон Балон"

 гр. Бургас,
 
 ж-к "Славейков" бл.146

 (в близост до завод "Хемус" и Медицински Център)
 
 Телефон за контакт: 0884 562 775
 
 Имейл адрес: sales@slonbalonbg.com       
 
 Интернет сайт: slonbalonbg.com
 


Последна редакция: нд, 13 ное 2011, 04:17 от tania_burgas

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 561
Добро утро  Hug

Танче, какви са тези часове, в които пишеш  Joy
Ще се видим на излизане от прегледа значи.

Нели, аз няма да раждам при Попов- там си ходя на регулярните прегледи. В сряда с Миринчев, ще обсъждаме "план за действие"  Laughing

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро!

Еее, Тане, най-сетне успя за преглед при Попов, браво!  Hug
GJK, малко ти остава.Та той плана може и да не ви е толкова нужен.Рядко съм чувала за мама с близнаци, които да са родени в 9 месец.Браво на вас, че устискахте! Simple Smile
Хайде да се отчетат и "пресните" бремелинки! Simple Smile
Лек ден на всички ни!

# 52
  • Мнения: 112
Здравейте момичета и моят софийски преглед мина, за щастие засега всичко е окей, моля се да устискаме  Praynig
Да честитя на Ванчето, да им живо и здраво момченцето Hug Какъв голям мъж  Laughing
Момичета някоя от вас ходи ли за следене на тонове, според моя док е хубаво да се започне от 32-ра седмица, но незнам какъв е редът, ще съм  благодарна ако някой ме светне.... Къде в Бургас да отида , колко време отнема и на колко време е хубаво да се прави..веднъж седмично  newsm78
А, Гери и едно въпросче насочено специално към теб...От осмия месец всяка седмица ли ходиш на преглед или пак на две седмици...чудя се как е разумно вече в големите седмици.?

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 561
Жени, от 8-я месец ходя на 2 седмици при Попов. По ЗК само веднъж в месеца. Сега в 9-я месеца по ЗК ме викат всяка седмица, а при Попов съм в понеделник и тогава сигурно ще ми каже, колко често да ходя.

Запис на тонове можеш да правиш в ОРБ от 8-я месец. Отиваш преди обед отзад на входа на родилното и казваш, че си за запис. Аз съм ходила само веднъж, защото не съм много сериозна  Blush След първия запис, ще ти кажат кога да отидеш пак. В ОРБ записите са безплатни.
Би трябвало записи да правят и в ДМ и в Св. София, но незнам как са условията там.

Радвам се, че всичко се развива по план при теб  Hug Правихте ли теста за преждевременно раждане ?

# 54
  • Мнения: 112
Благодаря ти Гери  Hug
О, още като влязох си го поисках отново теста, за щастие е отрицателен все още ... и шийката все още според док (гледа ме на вагинален) е доста дългичка и дори не ми повярва като му казах ,че имам контракции, каза че подготвителните в осми са нормални. Ще следим по стриктно белтъка и така  Wink

# 55
  • Мнения: 2 465
Добро утро,момичета.
Аз спах половин денонощие. Crazy
Жени,добре звучи всичко при теб.Така да е докрая. Hug
Приятна неделя на вас и семействата ви.
п.п Нели,наистина е много сладък малкия Симеон. Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 190
Деси много спиш бе мамче:)), а Гери как само изхваща Танчето, че пише посред нощите:)) хи хи нямаше и да забележа даже:)) Ели малкия да се оправя бързо, наистина че все в почивни дни се случва като ви слушам. Браво на Женка за прегледа, все така да е до края. Танче мъжо ти ли ще те кара утре на прегледа? Трябва да го потърсим този Слон Балон, как са цените там?
Навън много студено ми изглежда, голямо къщно гърне ще стана:))

# 57
  • Мнения: 2
Добър ден!
Ей, че е готино да четеш такива редове - кой бил на преглед и новините са добри, кой пазарувал за бебешоци, ..., ама Танче, успеха с Попов си е за поливане - я вдигни и ти още малко хемоглобина с чашка червено винце, че и времето си го изисква за затопляне! Hug
alexa_, аз Слон Балон трудничко го намерих, ама и GPS-а отказвах да пусна. Според мен звънни в самия магазин и им обясни откъде ще влезеш в квартала/най-лесно ми се струва от булеварда на Кауфланд в посока КАТ, след като подминеш Кауфланд мисля беше в някоя от последните пресечки в дясно, ама те да ти кажат коя точно е/, за да не се луташ. Ние една мама с количка в района попитахме и тя ни опъти най-добре, но преди нея поне 15 човека не знаеха къде точно е.
А Танчето сигурно от вълнение за записания при Попов час не е успяла да заспи и затова посред нощ е писала.
Мамите, дето сте в по-напреднал месец - я кажете за подготвителните контракции - как са при вас, по-често ли са и кога се проявяват най-много? Аз май откакто влязох в осмия ги усещам изключително често - най-много през нощта, ако легна по гръб и съм с изпънати крака - веднага се събуждам с твърд корем на топка. През деня е по-рядко и обикновено при физическо натоварване - по-дълга разходка, чистене, застояване около мивката/печката... Мисля си така ли е при всички или аз си го правя, защото понамалих дозата на магнерод-а? Но пък се контрирам, че ако е от по-малкото хапчета, би трябвало и крампи на прасците пр. да се появяват, а нямам.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 561
Влади, аз вече се обърках с тези контракции- имам ли, нямам ли, контракция ли е, някое бебе ли е.... Имам чувството, че ако тръгна да раждам няма да разбера, в корема ми постоянно нещо става  Crossing Arms Надявам се, ако започнат истински контракции, да са със силни болки- поне да знам, че наистина трябва да тръгвам за болницата  Laughing
А при теб засилените, може и наистина да са от намаления Магнерот + по-високия месец. Нали в 8-я вече се засилвали подготвителните контракции.

# 59
  • Мнения: 2 465
Влади,аз първият път получих котракции седмица след влизането в 8-ми месец(нещо се претоварих с много разходки и леко ме заболя корема, и докторката ми изписа магнезии,който така и не пих,само едно-две хапчета,но беше инцидентно.А преди това и да съм имала контракции не съм разбрала,което значи,че не имало болка ако ги е имало.А бе то тогава без нет си бях в блажено неведение. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт