как да се справя с безсънието

  • 37 385
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 495
Според мен също е на психическа основа . Аз преди години имах такъв проблем , през седмицата едвам спях , а дойдеше ли събота и неделя и се наспивах . При мен започна просто от една вечер , в която се въртях и не заспах и от тогава се почна и все си гледах часовника , а на другия ден бях на работа и се панирах още повече . Пробвах какво ли не , но нищо не ми помогна , с  времето просто отмина някак си .

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При мен започна просто от една вечер , в която се въртях и не заспах и от тогава се почна и все си гледах часовника , а на другия ден бях на работа и се панирах още повече .
Аз като съм в такъв период съм си забранила да поглеждам часовника нощем.

Миналата седмица започнах с едно самолечение с Мелатонин и Атаракс- от първото пия 2 таблетки, от второто- една, вечер преди лягане. От начало нямаше ефект, но пък тази нощ спах доста по-добре. Доколкото знам е необходимо натрупване и се надявам скоро да ми се възвърне съня. Ако не- на лекар.

# 32
  • Мнения: 1 111
според мен  ехубаво да се правят и релаксиращи масажи, подобряват кръвообръщението и успокояват,влияят и на нервната с-ма

# 33
  • София
  • Мнения: 46
както казах по-горе,правих си изследвания,всевъзможни, всичко е ок, правих си и изследвания на щитовидната,всичко е оки там...Нямаме специалисти по иглотерапия тук, в коя част на тялото те "боцкат" ?
[/quote]

Цялото тяло за да се премахнат блокажите на енергия. Най много на главата обаче, там са и повечето от точките за съня.
Не боли.
А може да провбаш и йога, или поне някакъв спорт, плуване например.
[/quote]

ако сте ходили в София,бихте ли казали кой е иглотерапевта?

# 34
  • София
  • Мнения: 46
според мен  ехубаво да се правят и релаксиращи масажи, подобряват кръвообръщението и успокояват,влияят и на нервната с-ма

Помогн али ви нещо за съня?

Общи условия

Активация на акаунт