Детските ни мечти и реалността ...

  • 5 112
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 364
Много хубава тема.   bouquet  Обичам да мечтая - самият процес на желание, на търсене, на старание да постигнеш нещо, което желаеш, ме привлича.
Иначе - имам две сбъднати детски мечти: да живея близо до морето и да имам дъщеря, в която да виждам себе си чисто физически - малката много прилича на мен.  Heart Eyes (На когото и да приличаше, няма значение, но се радвам, че виждам себе си в нея)
Другата ми мечта е да се реализирам професионално - да се издигна, да съм силна и успешна жена, независеща от никакви обсотятелства и от нищо. Има време - и това ще се случи.  Sunglasses
Имах една голяма мечта, която ме тресеше в пубертета - шантава беше, но все още си спомням с носталгия за нея. Кой знае - може някой ден да се осъществи.

Последна редакция: вт, 29 ное 2011, 14:08 от Yulichka

# 61
  • Мнения: 84
Къде по-лесно, къде по-трудно - всичко е изпълнено, че даже и преизпълнено (чак за 2 деца не бях си мечтала...)

Тъжното, обаче, е, че никой от хората, с които споделях тези мечти и които ме подкрепяха безусловно във всяко безумно начинаие, не доживя да види...

# 62
  • Мнения: 755
Не всички се сбъднаха и слава богу. Laughing

1. исках да стана пожарникар - не станах
2. исках да стана танцьорка - не станах, не плофесионална поне... Joy Joy
3. исках да съм най-силният човек на света - не съм, но се постарах да си дам кураж в тази насока да бъда от време на време- за собствен кеф.
4. исках да порасна - това се сбъдна

# 63
  • Мнения: 149
Много обичам да мечтая и като дете много често мечтаех ,част от мечтите ми се сбъднаха и плановете,които правех се осъществяваха във времето,но точно сега една моя мечта се разпада,почти се беше сбъднала,но явно само в моята глава.

# 64
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Исках да порастна и да се махна от къщи- успешно!
Исках да имам момче и момиче- успешно!
Исках да имам шофьорска книжка-успешно!
Исках да уча медицина - тази си мечта си я нося в себе си и до днес. Не ми позволиха моите родители да кандидатствам дори, с един непримлив довод!
Исках да съм самостоятелна и да не се съобразявам с настроенията и ограниченията налагани ми в семейството- успешно!
След рекапитулация, повечето ми желания и мечти са факт с изключение на най голямата ми. Нея още не мога да я прежаля! Sad

# 65
  • Мнения: 646
Голяма час от мечтите ми се сбъднаха, но разбира се има и такива които си останаха в детството ми!

Общи условия

Активация на акаунт