Grimm

  • 24 934
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
 Laughing хаха и аз мисля че Гримът трябва да разучава всичко свързано със свръхестествените неща- не само когато срещне нещо да отваря книгата  Laughing
Наистина бойните му умения са под всякаква критика  #2gunfire

# 46
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 410
Харесва ми

# 47
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тази седмица няма ли нова серия?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Май не - освен Fringe, друго нищо няма петък и събота Sad

# 49
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Май не - освен Fringe, друго нищо няма петък и събота Sad
няма , и аз търсих  Tired

# 50
  • Мнения: 416
Новата серия излиза на 3ти февруари което означава, че при нас ще е на 4ти. Simple Smile

# 51
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Новият епизод:

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=297871&hit=1

Аз ще чакам субтитрите.

# 52
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз така  Tired да видим кога ще ги дочакаме

# 53
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Нещо много изостана темичката!
Гледахте ли последния епизод? Много ми хареса на мен!
Толкова се впечатлих, че започнах да чета статии за рептилите....

# 54
  • София
  • Мнения: 3 581
Да, много ми харесва сериала и на мен. Дано да не го спрат Praynig

# 55
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
на мен ми бяха малко скучни сериите, но последната ми хареса  Wink а и ми хареса интригата с мацката , дано я върнат в някой епизод

# 56
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Последния епизод,определено беше нещо различно,защото до сега предимно разследваха случаи тип от Место престъплението и залавят виновника,но в този с тази мацка ми се стори много интересен  Crazy Особено като излезе от пламъците,според мен съвсем скоро ще се появи и ще стъжни живота на Ник  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 3 581
На мен са ми интересни тия Косачи и шефа на полицията. Само Грим ли убиват и защо? Чудовища ли са и какво по-точно newsm78

# 58
  • Мнения: 416
Последната серия наистина беше много интересна  Simple Smile И след такъв край, няма начин да няма интрига в следващите серии. А шефа на полицията и на мен ми е много интересен. Тъй като до сега не сме го виждали като чудовище, чудя се има ли вероятност и той да е Грим.  Thinking

# 59
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Последната серия наистина беше много интересна  Simple Smile И след такъв край, няма начин да няма интрига в следващите серии. А шефа на полицията и на мен ми е много интересен. Тъй като до сега не сме го виждали като чудовище, чудя се има ли вероятност и той да е Грим.  Thinking
не мисля, нали в епизода с битките той каза ,че е от някакво кралско потекло  Thinking може да им е някакъв тип цар или нещо такова

Общи условия

Активация на акаунт