Фотография - 68

  • 44 377
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 575
записвам се без нищо Sad напоследък нямам муза, никак. Но пък така ви се радвам и ми пълните душата!
Malenna - Ета е пркерасна  - направо си е за модел!!! Нали е тя?
Лени - успокояваш ме, ето защо не мога да докарам красиви пастелни портрети - ами то Д700 виновно  Close Mr. Green

# 31
  • Мнения: 0
хахаха, Асинка,   разсмя ме рано  сутринта, най-отговорно ти предлагам да си разменим  камерите, ако смяташ, че моите портрети стават, аз съм с Д 7000 Joy

# 32
  • Мнения: 1 593
ще ме прощавате за активното качване, но съм се активизирала, защото Зара почти няма снимки в сравнение с Ноли, а в НЙ времето е топловато и става за навън. Бързам да наваксам демек...

работя на много блед лаптоп, та цветовете малко наизуст ги попвам, я кажете дали не са туу мъч?  newsm78




 
и останалите
http://www.flickr.com/photos/helenasummer/

продължавам да твърдя, че фликър ми ултрашарпва снимките  Sick, много гадно ги смачква  Crossing Arms

Агент, може да е субективно това, което казвам, а може и да не се изразявам добре, но определено я има разликата.

Асинка, точно така! Ето, за да не се мъчиш, аз само малко ще се дърпам, но в крайна сметка ще се съглася да взема твоето Д700 и ще ти дам моето Д300 да си правиш акварелни бокета и ти  Twisted Evil, пък аз ще се мъча с твоя ха ха

# 33
  • Мнения: 1 313
Привет! Влизам за малко помощ извън фотографията Praynig
 Може ли да ми препоръчате човек, който да се справи най-накрая с уиндоуса ми, защото за 4-5 м ми го преинсталираха 3 пъти и все проблеми и най-накрая ще си загубя цялата информация. Имам външен хард от 1 година и днес вече го извадих и ще прехвърлям, защото много ме е страх.
Ако имате човек, моля да ми пишете и някакви контакти, благодаря!

# 34
  • Мнения: 2 575
хахаха, Асинка,   разсмя ме рано  сутринта, най-отговорно ти предлагам да си разменим  камерите, ако смяташ, че моите портрети стават, аз съм с Д 7000 Joy

О, да - радвам се, че успях - това беше целта  Mr. Green
Сори за спама отново Praynig

# 35
  • Мнения: 0
Асинка, казана  дума- хвърлен камък, казвай кога  ще правим размяната:)



Лени, много сте цветни  и красиви:)
Малена, уникална е тази  жена!

# 36
  • Мнения: 0
Абе по-пастелни цветове от D90 няма Wink Толкова е пастелно, че чак фактурата на сензора изпъква Grinning В този ред на мисли, ако на някой му се изхвърля д7000, д700 да се обади, може да се разберем да го взема в замяна на 90тката...

За двете карти - мисля, че когато настройката на двете карти е OVERFLOW тогава сваля и от двете карти, защото ги счита за една. В другите случаи - backup и raw+jpg - тогава сваля само от карта 1, защото карта 2 е бекъп.

Еси, пиши ми на лично или във фликр ако искаш.

# 37
  • Мнения: 212
Ако някой някога реши да си продава d90ката, да ме има предвид Wink

# 38
  • Мнения: 875
за 90 - не знам. и да си купя нов, мисля, че ще си го оставя. но имам един чисто нов таблет bamboo special edition. използван е буквално веднъж - когато го купих, за да го изпробвам, но така не ми остана време за него. не ми се разправя да го пускам за продажба, но ако някой обмисля покупка, може да ми пише на лични Simple Smile (хайде, записах се и аз)

# 39
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз да се запиша Simple Smile))
Окопирали сте бгМама, на начална страничка - mini_79
Банери на Малена долу...
Голяма сте работа  Laughing
Една красотия Simple Smile


Мими by vitaminka*, on Flickr

# 40
  • София
  • Мнения: 4 025
Раян, точно на overflow са ми картите и не чете втората.
едно малко меченце любимо:

Ивчо вече на 9мес. by Eli Mishe, on Flickr


# 41
  • Мнения: 0
Раян, точно на overflow са ми картите и не чете втората.
едно малко меченце любимо:

Ивчо вече на 9мес. by Eli Mishe, on Flickr

Много странно.

Коя версия са ти ViewNX и фърмуеъра на камерата?

# 42
  • София
  • Мнения: 4 025
Раян,  ViewNX 2 , другото не знам какво точно е

# 43
  • Мнения: 2 309
Запис с нещо старо, за да не изпускам темата


Untitled by Daeneris, on Flickr

# 44
  • Мнения: 4 864
Здравейте!! Много красиви снимки имате!!

Аз искам да ви питам нещо в страни от професионалната фотография. Искам да си взема готоапарат ,тип САПУНЕРКА. Обаче съм се спряла на варианта:

http://www.technopolis.bg/b2c/details//394131/P11050101/%D0%A6%D … N-IXUS-115HS-GREY

и този:

http://www.technopolis.bg/b2c/details//394062/P11050101/%D0%A6%D … %82-SONY-DSC-WX7B

Моля, ви, посъветвайте ме кой е по -добър от двата??

Общи условия

Активация на акаунт