Лакове за нокти - тема 44

  • 33 153
  • 664
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1
Кое е Орлито?

# 631
# 632
  • Мнения: 5 102
Орлито е чудно между другото!

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 17:30 от bubanka

# 633
  • Мнения: 5 015
Уж спрях да купувам, но днес цял ден мисля това Опи, Pamplona purple

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 17:31 от bubanka

# 634
  • Мнения: 1
Ето как стоят на нокти новите придобивки на мен и девойките, с които си поделихме поръчка (тествани са с изричното им позволение):
http://prikachi.com/images/910/4069910F.jpg  - от ляво надясно: CG Stella, Essie - Scarlet O'Hara, Orly - Perfectly plum, CG - Glittering Garland

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 17:31 от bubanka

# 635
  • Мнения: 12
drexy Мерси много ми помогна  Hug Есито ми идва малко в повече ярко, но Орлито е в списъка.   

# 636
  • Мнения: 1
Ох Есито излезе по-светличко малко, тук са с по един дебел слой, но на живо е почти идентично с Аферата на ОПИ ... хиляда снимки направих, трудно се хващат цветовете... Tired

# 637
  • Мнения: 2 592
Хайде и аз да се разпиша на 45 стр.  Crazy
Честити придобивки на всички момичета, напълнихте ми очите  Heart Eyes

Набелязах си доста неща, но най-много се впечатлих от червената и зелената Чайни и няма да им простя  Crazy
Още повече, че ги намерих в комплект  Party
Дрекси, честити придобивки на теб и другите момичета, цветовете са разкошни  Hug
Би  ли споделила колко общо излезе доставката?

Момичета, да ви похваля лакочистителя на Мавала. Много лесно сваля лака и миризмата му е съвсем прилична. Доволна съм много.
След почти два месеца ползване на заздравителя на Фингърс, определено мога да кажа, че има ефект колкото и скептична да бях. От няколко месеца ноктите (най-вече на палците) ми се чупеха до дъно. От два месеца откакто се мажа, мога да се похваля, че не се е случвало  Party

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 17:31 от bubanka

# 638
  • Мнения: 1
До 9 лака включително е 20$, оскъпява се с 2,23$ на лак.  Peace

# 639
  • София
  • Мнения: 10 335
До 9 лака включително е 20$, оскъпява се с 2,23$ на лак.  Peace

Вчера ходих на митница да си взимам поръчката от трансдизайн! Поспрете с поръчките около коледа, и миналата година по това време, от митницата се бяха активирали, явно предколедно спират за проверка доста кашончета, обявената стойност на кашона беше 4.95$ вътре имаше 6 лак, 9 не смея след като миналата година ми отидоха  3 пратки на митница. Това е за София, не знам как е за страната.

На въпроса ми защо кашонче с обявена стойност 4.95 е отишло на митница, ми отговориха, че спират много пратки само за да проверят дали наистина съдържанието е на тази стойност.

# 640
  • София
  • Мнения: 6 010
Алиена, много красив цвят!
drexy, страхотни нокти имаш - мечта Heart Eyes

Момичета, по колко пари си намирате лаковете на OPI и ORLY?

# 641
  • Мнения: 2
Мислехте ли с какъв маникюр/лак ще сте по Коледа и Нова година?

# 642
  • София
  • Мнения: 10 335
Алиена, много красив цвят!
drexy, страхотни нокти имаш - мечта Heart Eyes

Момичета, по колко пари си намирате лаковете на OPI и ORLY?

OPI 13.70лв. пазарувам от Бузлуджа, на цени като за салон, винаги казвам салона на маникюристката ми.
Орли от трансдезайн излизат ми 10.50лв. пазарувам по 6 лака и толкова излизат с доставката.

# 643
# 644
  • Мнения: 36 108
Дами, помолих ви да не местите сейра в 'Красива мама'!
В "Клюкарника' има тема за дискусии на номинациите!

Общи условия

Активация на акаунт