Отговори
# 30
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Преди няколко дни докато сменях памперса, говорех разни неща без да мисля, за да стои мирно.
В един момент я питам "Къде е пупата?" (пъпчето й)- и тя показва, а след това- "А какво прави пупата?", но тя беше подготвена - отговори ми "Пук, пук, пук"

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 173
Joy Joy Joy
При нас детенце е още малко да приказва ама като се опитва е много смешно, например вчера разбра че бебето на моята приятелка се кава Ася и известно време реши че и тя се казва Ася (е, звучеше като "Ашя"  Crazy), а не "Нана" (превод "Яна") както обикновено  hahaha

# 32
  • Мнения: 3 537
Преди около месец,го събличам да го къпя.Беше по боди само и бос.Започна да тича насам натам и да се кефи,че е бос,но когато излезна от очертанията на килима и стъпи на паркета му стана изведнъж явно студено на краката и подскочи и започна да ходи и да се придвижва до килима лека полека на пръсти ,също като балерина.Направо сме се спукали от смях. Joy hahaha

# 33
  • Мнения: 23
Ммм да, слу4ките с памперсите и гърнето наистина са едни от най забавните, но като 4е ли тези с храненето не им отстъпват. Тя нашата история е малко в категорията ужаси,но аз ще я споделя. Бяхме на разходка с голямата ми дъщеря, тогава на 1,5 г когато усещам, 4е нещо издайнически потропва в устата и. До този момент се бях нагледала на много неща, бях виждала да ми гризе обувките, но никога не съм о4аквала 4е ще лапне охлюв, при това жив и то с къщи4ката. Така, просто си го сму4еше като бонбон и о4евидно му се наслаждаваше. Излишно е да казвам 4е ужаса беше пълен.  #2gunfire

# 34
Mihael beshe na 5-6meseza(sega e 1.2m)i biah sednala na spalniata.Majat mi mi go podava otgore i az mu se radvam,togava za blagodarnost,toy povarna napravo v ustata mi,shtiah i az da povarna Shocked Shocked

# 35
  • Мнения: 171
Да се включа и аз. Случката е от преди повече от 2 години. Аз готвя в кухнята, а малката крещи, че й се пишка. Баща й я сложи на гърнето и след малко чувам:
- Ела да я избършеш.
- Заета съм. Избърши я ти.
- Ми аз я бърша, ма то все от някъде капе.

Общи условия

Активация на акаунт