Детски рожден ден - ВАРНА -7

  • 80 640
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 88
Sunshiny, според мен също трябва да отидеш в "Парти Плей" на Пикадили Чаталджа, ще ви допадне, особено за деца на тази възраст!

# 61
  • Мнения: 221
Прави сте момичета, Парти плей много ми хареса, но нашата дата е заета, както и в Рая  Close
Флорал дават хубави оферти, предлагат и аниматор, но детски кът е съвсем отделен и не е подходящо сякаш  newsm78
Направо ще лудна  Crazy
Сега ще потърся Бейби Рок из нета, и евентуално утре ще отида Simple Smile
Благодаря ви много   bouquet

P.S. А какво е мнението ви за ресторант Панамера, четох, че има и вътрешен детски кът, но свързан ли е с мястото където ще са родителите или май не...

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 17:26 от sunshiny

# 62
  • Мнения: 54
Да ви следя.Мисля за трети рожден ден, но май клоня да е в  къщи.Такава торта картонена правих тази година, трудоемко е, но е ефектно.И аз мисля да питам в най-скоро време в градината дали може да се внесе торта.Искам да има правила, и то строги.Аз например обожавам да правя тори, ставам все по-добра, на етажи,с  картинки, Барби торти и т.н. Но се радвам, че не биха ми позволили да си внеса моя.Не заради мен, а за това, че биха позволили и на други.Не един или два случая сме чували с натровени деца в градина.Не мога да се надявам на това, че някоя майка или фирма за торти би следвало да спазва всички хигиенни изисквания.

А да питам - майката, която прави питка за градината - с каква цел я дава, всмисъл по какъв повод, че ми се струва интересна идея?

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882

А да питам - майката, която прави питка за градината - с каква цел я дава, всмисъл по какъв повод, че ми се струва интересна идея?

Първия път я правих за 15-ти септември, а останалите два пъти за тържествата им в градината - след тържество с родителите, обикновено има почерпка за децата и от мен питката.

Тази беше за първа пролет http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1245812679504.30527.165 … 16044&type=1#!/photo.php?fbid=1245822719755&set=a.1245812679504.30527.1655016044&type=3&theater

А тази за Коледното тържество http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1465590813820.56294.165 … 16044&type=1#!/photo.php?fbid=1465612974374&set=a.1465590813820.56294.1655016044&type=3&theater

# 64
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, мацки,

ние се сдобихме с резервацийка за втория рд на дребчо в Панамера. На мен ми е до в къщи и цяло лято пътека направихме до там. Ресторанта е хубав и на ниво, а детския кът е външен и вътрешен, като вътрешния вече има топла връзка с ресторанта. Условията за РД са много свободни. За децата предлагат сокче и сандвич с пържени къртофки за 4,60, като по желание се добавят сладки, соленки, пуканки, петифури и т.н. За възрастните се избира по менюто или от кетъринга, който предлагат и цените са повече от добри, поне според мен. В ресторанта има телевизор, на който можете да наблюдавате децата. При детски РД, детският кът е безплатен. Торта може да се внесе, вземат левче на парче за сервиз.

# 65
  • Мнения: 221
Здравейте, вече мога да се похваля , че намерихме място за рождения ден Simple Smile Всъщност бившата сладкарница Анджелика, която в момента се казва Вок кидс, в момент на отчаяние минахме от там, просто за да проверим какво има сега на мястото на Анджелика и останахме приятно изненадани Simple Smile Детския кът, който много харесвах,  е същия като преди, явно само собствениците са нови, условията ми допаднаха, изобщо, доволна съм от първата среща, дано и занапред да е така Simple Smile
Благодаря на всички, които се отзоваха с предложения и съвети, по-нататък ще пиша какви са впечатленията ми и дали сме доволни Simple Smile Лека и спокойна вечер   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 167
Здравейте, вече мога да се похваля , че намерихме място за рождения ден Simple Smile Всъщност бившата сладкарница Анджелика, която в момента се казва Вок кидс, в момент на отчаяние минахме от там, просто за да проверим какво има сега на мястото на Анджелика и останахме приятно изненадани Simple Smile Детския кът, който много харесвах,  е същия като преди, явно само собствениците са нови, условията ми допаднаха, изобщо, доволна съм от първата среща, дано и занапред да е така Simple Smile
Благодаря на всички, които се отзоваха с предложения и съвети, по-нататък ще пиша какви са впечатленията ми и дали сме доволни Simple Smile Лека и спокойна вечер   bouquet

Ние вече направихме рожден ден там. В общи линии съм доволна.
Работят с торти на Ламор,Недяля и Дилайт.
 Детския кът е превъзходен и става за деца от 1-6 години.Зареден е с много и интересни игри и занимания.
Аниматорките са по 2 на смяна ако има 2 рожденни дни викат още персонал. Но определено на моменти само две жени не можеха да обхванат около 15 деца общо в къта на различна възраст.
 Хубаво е че има две ОТДЕЛНИ зали за пушачи и непушачи. Цените са като навсякъде.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Мернах нещо интересно за по-големи деца, в Двете Кули:
http://bigballsbg.com/index.php?option=com_k2&view=item& … ids&Itemid=27

# 68
  • Мнения: 29
Извинявам се за нахлуването в темата,но случайно ви открих чак сега EmbarassedСинът ми става на 10 години в началото на декември и иска да празнува на боулинг.Нямам време да прочета старите теми,затова моля за съвет какво да избера-двете кули,явор ...за друго място не се сещам.Ще бъда благодарна ако някоя мама се включи с впечатления от такива р.дни  bouquet

# 69
  • Мнения: 4 613
В Явор ходихме на р.д. и останах мн. доволна като разположение на къта за деца , там където са родителите и боулинга има видимост.Направиха им чудесна детска дискотека и много се забавлявахме.

# 70
  • Мнения: 45
Ето го и телефончето на "Happy Land"- City Center Asparuhovo 0882 535340 Simple Smile Имат страница и във facebook   "Happy Land"- City Center Asparuhovo . Там е описано всичко има и оферти за коледните празници Simple Smile Нашият рожден ден там мина много добре , имат професионален аниматор, детският кът е просторен и обурудван . Обслужването е от бара и пицарията Simple Smile Останах много доволна Simple Smile Препоръчвам  Hug

# 71
  • Мнения: 44
Здравейте и от мен   bouquet
Дъщеря ми става на  1 г. този месец.
С баща й смятаме да го отпразнуваме само с роднини, малки деца няма да има, но търся заведение (кафене, сладкарница) с детски кът, за да има къде да забавлявам дребната Simple Smile
Ресторант не е подходяща идея, т.к. РД ще е от 18 до 20 ч.
Сега идва най-сложното - желанието ми е да не се пуши или поне да има реално обособена зала за непушачи!
Ходих в бившата Анджелика (сега Вок кидс), в началото изпаднах в удивление, че точно това търся, но после видях, че залата им за непушачи е само за "парлама", т.к. се свързва със залата за пушачи посредством бара и на практика мирише ужасно на цигари.
Къде мога хем да събера тълпа баби и дядовци, хем да има кът за забавление на едногодишно хлапе, че и да не се пуши?

# 72
  • Мнения: 622
mama antoinette Невеляшка и Парти Плей на вторият етаж на Пикадили Чаталджа са подходящи за това, което търсите. Не се пуши в заведенията и има кой да гледа детето!

# 73
  • Мнения: 54
Вчера в магазина ми влезе като клиент, но от приказка на приказка се оказа, че е фокусник Алберт.Много приятен, то в кръвта му е някак си да ги прави тези неща, веднага ми показа сума фокуси с подръчни неща от бюрото ми, с които ме шашна. Каза, че ходи по рожденни дни, по градини е ходил, последно в Мол Варна е правил някакви представления.взимал малко пари, по уговорка, за половин час, за час и т.н. Имал и ученици, които обучавал във занаята си.Имам му координати, ако някой се интересува, да пише на лични.

Какво ви е мнението за Дядо Коледа на рожден ден? Празника ни е на 21.12 , последно съм решила в къщи да е, има в Грабо оферта Дядо Коледа за 33лв . Дали ще бъде приятна изненада за гостенчетата да дойде по някое време Дядо Коледа? Или фокусник е по-добре?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 375
Здравейте и от мен   bouquet
Дъщеря ми става на  1 г. този месец.
С баща й смятаме да го отпразнуваме само с роднини, малки деца няма да има, но търся заведение (кафене, сладкарница) с детски кът, за да има къде да забавлявам дребната Simple Smile
Ресторант не е подходяща идея, т.к. РД ще е от 18 до 20 ч.
Сега идва най-сложното - желанието ми е да не се пуши или поне да има реално обособена зала за непушачи!
Ходих в бившата Анджелика (сега Вок кидс), в началото изпаднах в удивление, че точно това търся, но после видях, че залата им за непушачи е само за "парлама", т.к. се свързва със залата за пушачи посредством бара и на практика мирише ужасно на цигари.
Къде мога хем да събера тълпа баби и дядовци, хем да има кът за забавление на едногодишно хлапе, че и да не се пуши?

И аз да се включа,въпреки че вече мина нашият рожден ден.Mama antoinette,сетих се за едно друго заведение с детски кът,където ходим от време на време. Мисля,че не се пуши-казва се Бамболино,намира се в близост до Червения площад.Имат и страница във фейсбук,там има мисля повече информация.Успех в търсенето!!!!

Общи условия

Активация на акаунт