Между Коледа и Нова година, само хубави новини ще има! - 26.12.05 - 1.01.06

  • 4 286
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 329
Херооооооооо, пак си изненадала момичетата.
Браво, Браво... само такива емоции да ни носиш!

Теди, дано да ти е хубава и забавна новата работа и колегите да са супер...
Целувам те и се зареди с положителни емоции

Весели празници и да не прекалявате с винотоооооо Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 970
Здравейте момичета.Хера- честита ти племенничка.Да ви е жива и здрава и много- много щастлива. Grinning
МОмичета,вече не знам какво да правя.Вече втори месец след "случката"чакам лелката.А тя- не идва и не идва.Вчера цял следобед ми беше лошо-имах чувството че всеки момент ще... Confounded Crazy SickИ- в един момент се замислих- дали не е възможно да съм ...бременна Rolling EyesОбещах си да не ми се превръща във фикс идея и мисля че не е ,и че няма да се притеснявам излишно и да се тревожа,но....мисля че това време вече не е малко.Четох темите за първи цикъл след аборт и на повечето момичета в рамките на месец е дошъл,а при мен- ни вест- ни кост.МИсля днес да си купя един тест,но ме е страх Rolling EyesСтрах ме е от разочарование,от неизвестното.... SickАми- това е .ИСках просто да споделя с вас тревогите си.Благодаря ви че ме изслушахте. Simple SmileНаистина ми олекна .Ще ви държа в течение каквото и да направя и каквито и да са резултатите.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте сладуранки Grinning
Тединце, честита ти нова работа! По вода да ти върви! Много парички да изкарваш и да имаш хубави колеги!
Херкоооо, честита ти племенничка! Догодина и ти да ни зарадваш с такава новина! Да гушкаш собствена кукла!
Тея, гушкам те и теб Hug
И теб, Мимика! Догодина да не празнуваш сама, а в троен състав поне Wink
Аз да ви кажа снощи какво сънувах...че съм в Япония. И се движим с Теди по една магистрала, но имаше голямо задръстване. И ние си взехме самолет под наем. Засилихме се по магистралата и полетяхме Grinning И в този момент видях, че има и друг вид задръствания...с бебешки колички Shocked Много, много бебешки колички по тротоарите в най-различни цветове: Розови, жълти, бледозелени...сини нямаше. Което какво подсказва: През 2006 г. в нашия форум ще се родят много, ама много момиченца, ще стане задръстване! Туй ви го предсказва кака ви Леа, заместничката на Айшето Wink
Хайде, цунки от мен! Дано се сбъдне сънят ми! Praynig

# 48
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Велмар, не бързай бе Душко! При мен след втория аборт нещата с лелката доста се забавиха. Повече от два месеца минаха докато не се донесе! Така че успокой се и си чакай чинно! По-добре да дойде поне няколко пъти, та да си сигурна, че всичко е ок и да продължавате с опитите!

Лейка, ама ти си ми голяма сладурана бе! И вчера ме развесели с поредния хит на Боби и днес с тези задръствания с бебешки колички! Дано наистина следващата година ни донесе само приятни изненади, момиченца момченца все едно по едно по двечки всички ще ги приемем с радост. Благодаря ти за пожеланията относно новата ми работа. Дано да е за добро, наистина!

# 49
  • Мнения: 247
Леа ето ти нещо от един съновник:Заминаваш ли за чужбина насън предстои ти важна промяна;
БЕБЕШКА КОЛИЧКА, ако видиш насън, трябва да бъдеш изключително прецизен в работата си, за да избегнеш допълнителни грижи и неприятности.;

ЗАДРЪСТВАНЕ
ако видиш насън, временно ще имаш спънки в работата си. Ако си попаднал в улично задръстване, каквото и да предприемеш през следващите няколко дни, все ще тръгва наопаки, затова по-добре изчакай.




# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря ви момичета Hug Hug Hug
Весели празници Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 123
здравейте!
херка, днес нетът ми ме разби. Тку що изпратих момчето от фирмата.. уж бил разрешил проблема, ха дано!Мисълт ами беше, че затова така изчезнах от чата на зачатие... Както и да е...
Там ме посъветваха "да си направя тест за бременност, защото имало тестове, които отчитали няколко часа след половия акт Shocked Shocked Shocked" Смятам, че няма какво повече да коментирам...
А въпросът ми беше не как да си лекувам грипа в случай, чесъм прихванала  Grinning  този месец, а как простудите и грипът влияят на цикъла, на ЛФ и въобще на ранната бременност.Аз знам, че понякога с еизмества овулацията, а какво става ако овулацията е преминала newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 4 272
Иринии, грипчето няма да попречи с нищо, ако си забременяла. Важното е да не пиеш антибиотик или др. лекарства, опасни през първия триместър на бременността. А на мен как ми влияят всякакви вируси и настинки - забавя ми се лелката. Не знам дали значи удължаване на ЛФ. Ето, последния месец бях болна и ми дойде чак на 34 ден.
Мимика, мерси че си се разровила специално, за да изтълкуваш съня ми Grinning Но аз нещо съм настроена твърде оптимистично, за да си мисля за пречки Wink И си го тълкувам както ми изнася, т.е. че ще има мнооого бебета! А и не ми се вярва в съновника да тълкуват точно задръстване на бебешки колички Laughing
Прегръщам ви Hug всички и ви желая прекрасна романтична вечер!

# 53
  • София
  • Мнения: 4 272
Хееей, момиченца кокиченца! Как сте? Не се крийте, ами пишете Grinning
На мен днес ми се е схванал врата и съм като Робокоп. Извъртам се цялата, за да направя някакво движение! Сигурно съм много смешна отстрани Laughing
Аз да се похваля, от вчера усилено се витаминизирам. Четейки постинга на Дара за ползата от цинка, реших да пробвам. Сега съм си взела разтворими витамини на Биофар, които съдържат витамини А, С, Е, цинк, селен, фолиева киделина и вит. В6. Давам и на мъжа ми да пие от тях. Дано това се окаже успешния ход!
Вие как сте? Защо не пишете? А знаете ли, че днес Сънчи-Пънчи ни е рожденичка? Поздравете я във форума Календар на събитията!

# 54
  • Мнения: 2 123
здравейте милички!
моята дълга и мързелива серия продължава... Още съм в леглото и още съм с течащ нос и ниска температура... лея, и аз бях така преди няколко дни - вратът и гърбът ми бяха временно циментирани.
Направих си фреш от ягоди и киви - и аз ще се тъпча с витаминки вече Party
Дано оздравея малко за 31-ви, че с любимият ще пътуваме и ако съм така... по-добре да не тръгваме Tired
Изпращам ви стерилни целувки

# 55
  • Мнения: 902
Честит рожден ден на Сънчи![/color]
Да е жива и здрава,много обичана и обичаща,много спокойна и от господ благословена!Да е вечно обградена от верни приятели,да не се отърве от късмет и дано следващата година е изпълнена с много споделени и сбъднати мечтиcolor]Наздраве!

# 56
  • Мнения: 7 716
Честио, Сънчи. Laughing Много късмет и усмивки.

# 57
  • Мнения: 3 091
Момичета!!! Прегръщам ви силно и ви пожелавам мечтите ви да ви се сбъднат през новата година! Да бъдете здрави, щастливи и много обичани! И бебетааааааа, бебетаааааааа... за всички!!!
  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 1 067
Момичета!!! Прегръщам ви силно и ви пожелавам мечтите ви да ви се сбъднат през новата година! Да бъдете здрави, щастливи и много обичани! И бебетааааааа, бебетаааааааа... за всички!!!
 bouquet

Мерси, мерси!

Днес настроението е едно такова отпускарско... идва Нова Година!
И аз пожелавам на всички много много късмет и любов! И разбира се  baby_neutral

# 59
  • Мнения: 9 990
Пожелавам на всички-бебеносна и здрава година!За краткото време през което се разписвах при вас научих много.Въпреки,че имам едно детенце,а може би и точно заради това искам още едно-защото знам,че това е най-големия подарък-не спирам да мечтая и да си предтсавям семейството ми по-голямо!Пожелавам го на всички ви!
Весело да си изкарате празниците и догодина да започнете с още по-голям хъс нов живот!Оставам с вас,макар и да спрях да пиша си ви чета редовно и преживявам с вас радостите от зачеването на нов живот или разочарованията от неуспеха.Всичко е временно,живота е въртележка и след неуспеха винаги идва радост!

Общи условия

Активация на акаунт