Ядат ли децата ви плодове?

  • 2 141
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 248
Да, сравнително обичат и ядат, но не като десерт, ами между храненията и то малко по малко. Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 7 430
За мое съжаление - не Sad и се чудя под каква форма да му ги давам)Като бе по-малък си хапваше повечко
...от време на време хапва банан или ябълка, но много рядко - за това се принудих да купя витамини и да давам.
Чудя се кога ли ще прояде Tired

# 47
  • Мнения: 2 910
Днес за първи път дадох на Марти киви и на нея взе,че и хареса и аз съм по-щастлива и от нея HugКато начало и дадох две резенчета,а утре ще увелича дозата. Joy

# 48
  • Мнения: 2 006
И Алекс обожава плодове -само дето е на периоди,няколко седмици яде един и същ  плод след ,което минава на друг и стария неще да го помирише Thinking
Сега е фен на мандаринките Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 512
Да, няма ден, в който да не е яла плод, най- често за следобедна закуска или м/у храненията. Най- много папа банани и портокали, след това в класацията се нареждат мандарини, ябълки, круши. През лятото - череши, праскови и диня. Пъпешът не й се понрави много, а киви не ядем, защото и аз не съм му фенка и не го купувам. А, и ананас е яла.

# 50
  • Мнения: 1 370
За сега яде. Давам му между следобедната закуска и вечерята. Много обича банани и манго. Досега съм му давала и ябълки, круши, диня, череши, а портокалите и мандарите, ги пие само на сок

# 51
  • MUC
  • Мнения: 571
Да, малката обожава плодове. Круша, праскова и банан са и фаворити. Яде ги за десерт и между храненията. Laughing

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Виктор освен банан и ябълка други не признава- за голямо мое съжаление. Но аз му изцеждам сокове...

# 53
  • Мнения: 1 425
Яде всякакви плодове, ако й давам постоянно, постоянно ще ръба плод, а също и плодови сокове.

# 54
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Яде всякакви плодове. Но мандарините са й най-любими. Сама си бели и си хапва. Понякога на ден й се събират 5-6 мандаринки.

# 55
  • Мнения: 5 577
На година и три месеца сме, хапва банан задължително по един на ден.

Друго може да не е, но това задължително.  Peace

# 56
  • Мнения: 2 534
Откакто се е родила до сега , да е хапнала няма и десет банана , това е !!!
Беля мандаринката , викам и -яж мамо , бони , а тя се засилва към филетата или другите му там мои мезелъци . Вече дори и на сокови не ги иска , направо съм в потрес .

# 57
  • Мнения: 1 489
Ние пък ядем само банани и нищо друго.Виж соковете ги унищожаваме до дъно.

Общи условия

Активация на акаунт