За радостта в детските очи

  • 1 910
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
големи сладурки и сладурчовци виждам по снимките  Hug Hug
Страхотни сте
и мамйки и бащи, дечица, страхотно настроение лъха от всички Flutter Wink Grinning

# 31
  • Мнения: 964
Дидка това са подаръците дето останаха да ги давам по късно,нашите вече ги бяхме отворили  Mr. Green в диаметър един метър нямаше как да се стъпи до елхата от торби и кутии,само върха и се виждаше преди да почнем да разопаковаме Mr. Green Аз получих медалион с богородица от бяло и жълто злато и две момиченца (близначки) с роклички и панделки много сладки пак медалион на гърба на кукличките може да си напишеш името на детенце,ще си ги сложа като се родят живот и здраве.Кожена раница,халат,албум за снимки,свешник и др.такива.
Къщата аз я правих,но е от тези дето ги продават на части и трявва да си я сглобиш и украсиш.Все още е цяла но и липсват всички дъвки от покрива и М&М от пътеката  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 11 319


Звеzдичке, много добре иzглеждаш на снимките, да не си отслабнала? Flutter Какво вино пийвахте с таткото?



Де да беше вярно това с отслабването ooooh!
Пийнахме си една бутилка южноафриканско винце да рознем бузките Flutter Mr. Green

Не мога да ви се нагледам на снимките, маменца!
Цял ден се наслаждавах на красоти, на трапези и на подаръ4ни вълнения!
Да се живи и здрави и много щастливи!

# 33
  • Мнения: 980
На наШата Коледа в ролята на бебетата вляzоха наШите мъже, така че беШе много весело. Хапнахме, пийнахме, повеселихме се...
И ваШите праzници, виждам, са били много хубави. Жана, таzи къЩичка ти ли я прави или е купена newsm78 Направо да я схруска човек Crazy

Ето малко документация и от мен
http://community.webshots.com/photo/529800554/529812438mZpUoS#

# 34
  • Spain
  • Мнения: 3 750
МАле Краси колко подаръцииии само .. абе жени вие как имахте нерви4ки да опаковате вси4ко .. ще се взема в ръце и другата година по4вам и аз така ..  Краси много красиво изглеждаха -  РАян и подаръците на фона ... ще се поу4а за по нататък Simple Smile
Фрея - това беше жалкия дядо Коледа в градината - подаръци там нямаше - само по едни гризки .. а подаръците в къщи си и ги дадохме така - без да стоят под елхата защото ина4е ГЕри нямаше да ги остави на мира . даже съм скрила някои друг .. на 4ас по лъжи4ка .. да е по дълъг кефа с  подаръците Simple Smile 
Дид ами добре дошла на нашата софра - като имаш път насам намини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт