Къде в Пловдив??? - 27

  • 71 047
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 134
Здравейте!
Някой знае ли къде продават гуми за бебешка количка X-lander триколка?

# 706
  • Мнения: 2 132
Някой знае ли добра козметичка,
която да прави почистване и кислородна терапия на лице?

Аз ходя на почистване с кислород в Хармония. Намира се близо до Новотела.

Сладко изкушение, хумус взимам на сирийската марка Дурра. Купувам го от здравословен магазин срещу библиотеката на Иван Вазов. В консерва е. Добавяш му зехтин и ако искаш други подправки. По заведения ям хумусче във Веда Хаус в Капана.

Момичета, къде в центъра могат да ми направят хубава фото книга за едно детенце? Цените как са и има ли минимум за снимки/страници и т.н.?

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 11:45 от JeniB

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
jul във фотото на Събота пазара има 10 тина вида календари , на които се слага снимка. /като тези в детските градини/. Момчето може и да ви снима на место  Peace

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
.....
Момичета, къде в центъра могат да ми направят хубава фото книга за едно детенце? Цените как са и има ли минимум за снимки/страници и т.н.?

http://picsi.bg/pr/foto-kniga-1 - в София са, но всичко става онлайн и доставката с куриер. Поръчала съм от тях вече 4 фотокниги и съм много доволна - и от качество, и откъм срок. Гледам сега имат някаква отстъпка 40%, та излиза перфектна цена.

# 709
  • Бг
  • Мнения: 846
Момичета, привет. Търся подобна на тези престилки, някаква идея къде може да намеря.
Благодаря предварително   bouquet.

# 710
  • Мнения: 142
Момичета, привет. Търся подобна на тези престилки, някаква идея къде може да намеря.
Благодаря предварително   bouquet.

В халите има http://www.facebook.com/ArtPrestilki можеш да погледнеш.   Peace
Момичета, отново искрени благодарности за отговорите за хумуса! Невероятни сте!

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Някой да е водил скоро детето си на Куклен театър или...на кино? Grinning Къде /на кои постановки/ и отзиви,ако има...
Мерси! Peace

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
bim_bam, за бяло боди: взех миналата седмица от едно малко магазинче срещу парка на Юг - енерго, до някъв магазин за мебели втора ръка се намира
Ама само как го обясних  ooooh!, дано се сетиш къде е  Simple Smile
Около 9лв, бяло, с дълъг ръкав, българско на фирма Кики, памук с много малко ликра
Взех за щерката най- голямото от детската номерация, та може да провериш там
А може да видиш и във фирмения магазин на Кики на бул 6- ти септември, малко преди Т- маркета, от същата страна, някъде близо до Нелбо, мисля - от там съм взимала преди месец, на същите цени бяха  Peace

# 713
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мерси на всички за съветите   bouquet  тръгвам след малко да обикалям.

# 714
  • Мнения: 34
Някой знае ли къде мога да открия бебешка коледна шапчица? В Джъмбо няма. Моля помагайте!
 

В брошурата на "Пикадили" имаше коледна шапка с ръкавички, бебешки. За цена от 3.49 не очаквам чудеса, не съм ходила да ги видя, но и аз мисля да купя на племенника.  Peace

За жалост в нито един магазин на Пикадили в Пловдив е нямало, няма и няма да има от тези комплекти! На въпроса ми защо тогава ги има в брошурите им, ми отговориха: "Явно са били разпределени в "централните магазини" в София и Варна"! Направо нямам думи!
Моля, ако някой има други предложения да пише! Много ми се иска да намеря бебешка шапка, а не да прекроявам!

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 704
jul, много благодаря за успокоението  Grinning
Аз и Играта на играчките не съм виждала - какво означава сглобяем - тип "Лего" ли е?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Не е като Лего. Сглобява се с едно ключе, става си играчка за играене - много е добро, дано е такова, че нашият Дядо Коледа е взел най-големия комплект  Laughing

# 717
  • Майничка
  • Мнения: 12 664
Някой да е мяркал в Пловдив бабешки абажури за лампион от този тип?

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Благодаря на всички, които ми отговориха за електронната цигара. В крайна сметка поръчах от интернет магазин и утре си чакам доставката.
По-обикновени трико блузи за децата купувам от Кенвело, доволна съм от съотношението цена-качество, особено при намаления. Харесвам и Breeze, но девойката вече излиза от детската номерация, та ще минаваме на други марки.
Гаргамелче, на Цар Борис ІІІ срещу панаира или по-точно срещу паркинга на панаира, под блока има голям магазин за осветителни тела, там съм мяркала подобни модели.

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 23:46 от ДъраБъра

# 719
  • Мнения: 6 206
ех, гаргамела, какво разбираш ти от духова музика?
как така бабешки, това си е класика
моите вкъщи са точно този дизайн
най-хубавите такива са в магазин орион /като тръгнеш от класик към циганската била, малко преди светофара вдясно/
моите са от някаква овча кожа, обкантени с една кафява дантела, убиец са просто, не ги сменям за никаква друга лампа

Общи условия

Активация на акаунт