ОКТОМВРИйската дружина, ново бебе ще си има!

  • 28 630
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейтее

Марвина и аз да ти благодаря за старанието  bouquet страхотна изненада ни направи!!!

Чудесен РД беше Heart Eyes

Смехи забавили сте си една играчка телефонче в колата! Може да се разберем нещо за през седмицата да ви я върнем Party

Всички болнички бързо да се оправят!
и един въпрос някой давал ли е ехинацея форте капки? Нашата педи ми ги предложи като имунустимолант

Хубав ден мами!

# 46
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен.Радвам се ,че успяхме да присъстваме на РД.Изкарахме много добре.Марвина браво момиче,уникална си.Шапка ти свалям.Арим и аз съжалявам,че не успяхме да поговорим.Като цяло почти с никой не поговорих.Даже Брасто сега разбирам,че си била! ThinkingНали бяхте писали,че ще си водите гостенки,та ми стана неудобно да питам тези,които не са ми познати от снимките кои са.

# 47
  • Мнения: 433
Както казват Пайнерките: "Къде стеееее, Софияяяяяя, не ви чувааам "  hahaha - страшни снимки, добре че ни нямаше, с тия сополи...

Наде, Оле, ние се върнахме болни от морето през август. От тогава, няма месец без болести, Момчил пи АБ за първи път в живота си, Мая и тя... Сменихме климата, ходихме в Сандански 2 пъти - еми там на втория ден нищо им няма вече, ама то не може вечно там да седим.
Те моите и двамата са отекли вече една седмица  hahaha
Освен да си направим алтернативен купон на "отеклите", поне няма да ме е яд, че сме заразили някой после, а? може да  се съберем у нас  Hug помислете си...
И моя имунитет е взел-дал, обаче зъбите сега са ми най-зле. На ония в кърмаческия колкото и да им разправяш, че кърменето убива кости и зъби, те не та, не, не било вярно. Айде след 20 години пак ще си говорим...

# 48
  • Мнения: 170
Здравейте момичета Hug
Страхотно сте си изкарали на рождения ден, лекинко завиждам. Heart Eyes
Бърдиии, стана вече госпожа, бъдете много щастливи, задружни и все така влюбени. newsm51
Milla, и аз ще се включа в инициативата с картичките, но най-вероятно ще ги купя, няма да имам време за труд и творчество.
Бобче Hug и при мен е същото положението, нещо доста нанагорно ми идва всеки ден на работа и после сама с детето, мъжът ми все късно се прибира и аз го отнасям.
НеСъм, Диданка, Оле, бързо да оздравяват дечицата ви. Praynig
При нас засега е ок положението с вирусите, веднъж досега е бил болен, откакто е тръгнал на градина, определено неговия имунитет и по-добре от моя, защото последния път като бяхме болни с баща му, на него нищо му нямаше.
Ние сме добре, Ник свикна на яслата и мисля, че му харесва, всички деца го обожават.
Вече започна и той да прави самостоятелни крачки, но сме далече от истинско прохождане.

# 49
  • Мнения: 9
Здравейте  Hug!
Много съжалявам,че не дойдохме с Иви,но още кашля и е със сополки, та реших,че е по-разумно да си стоим у дома. Сигурна съм ,че е било супер Hug! Марви, а ти си направо невероятна  bouquet!
С тези болести  не съм шавала от вкъщи вече една седмица и направо подивявам вече Simple Smile

# 50
  • Мнения: 62
Страхотна темичка - и оформление и заглавие  Heart Eyes
Лейди докога даваш срок за снимките за новия колаж, че ми е доста трудно да хвана моето маймунче напоследък да го снимам, още повече отблизо - мърда непрестанно, та е голямо дебнене    jumpuuphoto
Софиянки и софиянчета страхотни сте  Hug Марвина не успях да видя твоите снимки, но ако тази от партито е твоя  smile3501 Изглежда страхотно!
Silkisilk страхотен е малкия сладур  Hug Ама не видях какво точно взе  newsm78
Ейй хайде вече всички да оздравяват - не може повече така  Naughty
Честито на всички проходили! Да вървят бързо и смело!
Светлозар май хич няма намерение да прохожда сам  Rolling Eyes Сигурно се бори за приза "последно проходил"  Laughing

# 51
  • Мнения: X
Бърди, да сте живи, здрави, много да се обичате и още бебета ви желая  bouquet  Mr. Green Heart Eyes!!!

Страхотен беше родженият ден, а благодарение на МАРВИ, децата имаха страхотни изненади. Още веднъж много ти благодаря за красивата изненада  Hug. Вчера имах мусколна треска от тичане, гушкане и навеждане след Ев  Mr. Green. Добавих и моите снимки в папката, но за съжаление хич не са на фокус, защото се уча да снимам  Embarassed.

Пожелавам на всички болни, бързо оздравяване  Hug.

Последна редакция: сб, 19 ное 2011, 15:29 от Анонимен

# 52
# 53
  • Мнения: 1 298
Момичета, къде ги гледате тези снимки?
Аз линка на Хайли не мога да го отворя.  newsm78

Бобче,  Hug

Флъфи, изпрати ми адрес, ако искаш да се включиш за картичките.  Heart Eyes

Сега се връщам от Икеа, понакупих някакви неща, ама се бях настроила за много повече.

# 54
  • Мнения: 120
Браво,Софиянки! Страхотно забавление сте устроили на дечковците! Марвина, много,много,много хубава торта- изненада!
Ние,след 3 денонощия висока температуа, сме с АБ. Освен това снощи ходихме и до детска хирургия... Вечерта изкъпах Гого и ще го обличам за спане и  откривам,че едното тестисче е двойно на другото Shocked. не го боли,  нито е зачервено, ама се ошашкахме с баща му.Освен това чичко Гугъл навсякъде казваше че в такъв случай спешно трябва да се направи консултация с хирург...Метнахме са на колата и хайде в Пловдив. засега няма нищо спешно, по всяка вероятност е хидроцеле...ще видим в понеделник. Педито предположи,че може да се е получило в следсрвие на високата температура.. и сега ми е едно...смотано.
Буболече Hug,винаги питаш за Гоги,благодаря ти. Пие Есберитокс, миналата зимаму давах и Изопринозин.Може би трябва пак да взема от него.

# 55
  • Мнения: 55
Брасто, Ехинасеята и на нас ни я изписа доки, но е пил 2-3 пъти макс.Има ужасен вкус, направо отвратителен, дори не става да се смеси с нещо. Малкия като види лъжичката и течността(защото е кафява, веднага познава какво е) и завърта главата настрани. Не иска и не иска и спрях. Сега давам коластра за бебета  Peace Но много скъпа тая коластра. 90лв за 60 капсули. Е вярно стигат за 2 месеца, но пак ми идва като удар под кръста, особено сега като и майчинството ми свърши и бюджета намаля драстично  #Cussing out
Иначе Марио е добре! Беснее по цял ден Simple Smile Няма умора това дете, обикаля по цял ден, дори и не се заиграва вече а само снове напред назад  #Crazy Днес е даден на бабин дом, а мъжа ми отиде да вари ракия, та съм сама и ще му ударя един хубав релакс с винце и филми Simple Smile Аз и затова имам време да пиша де.. Но в общи линии съм се запритеснила как ще изкарвам зимата, то ни навън да си ни вкъщи!
Отивам да гледам снимки от общия РД (завижд, завижд - и то не никак благородно) и да видя последното творение на Марвина Simple Smile Жена, супер ме кефиш с тоя ентусиазъм, желание и креативност Simple Smile Браво!
Болничките да оздравяват бързичко и да се пазите Simple Smile
Пфф к'во още беше..
Честит бременност на Велина! Велинка, мила надявам се да решите да запазите бебчето.. Трудно е да, но вярвам че ще намерите сили да се справите и ще бъдете едно голямо, щастливо семейство!Но каквото и да решите да знаеш,че имаш подкрепата и разбирането от всички тук!  Hug

Последна редакция: сб, 19 ное 2011, 18:28 от nechovechka

# 56
  • Мнения: 0
Срок за колажа 11.12 включително! Сложила съм линк към албума и на първата страничка. Мога да приема снимки и по късно, само да бъда предупредена да оставя място. Тези, които ми пращаха на емайл, варианта си остава  Wink
Лейди

# 57
  • Мнения: 415
Запис. Здравейте!  Simple Smile
Честито на проходилите и на Евчето специално!  Hug

Мишанка казаха ми, че Нестор е бил много кротичък, понеже изморен милият!

щквксзвввввввввввк

# 58
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
  smile3532 newsm47

# 59
  • Мнения: 6 713
Привет в новата темичка!! Hug Чудя се аз, че не ми се появавя нищо в Нови отговори на публикации, ми то да съм се записала първо Mr. Green Съвсем изперках, малкия почна да не спи, нито вечер заспива лесно, сутрин почна да става в 6.00, не знам на кой свят съм Crazy

Честито на Бърди! Всичко най-най хубаво ви желая и много любов!

Къде има снимчици от софийското парти?? Нещо не разбрах

Целувки на малки и големи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт