Фризолак и Фризовом,как ги давате?

  • 6 793
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Здравей. Писах в една друга тема - давам Фризовом по веднъж на ден - чисто, по около 120 мл. Давам го, защото пък малката имаше запек от НАН.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 65
Според мен е най-добре да се смесват едно към едно.

# 17
  • Мнения: 378
Аз го смесвах 2 към 1. Следи акането, фризовома разхлабва.

# 18
  • Мнения: 4
здравейте мами,и аз имам проблем с повръщането,в момента сме на Фризолак.макар че моята кукла повръщаше и кърма докато я имах още.тогава се оказа че е от преяждане,но сега с правилната доза пак е същото.смятам да пробвам със смяна на млякото.какво ще кажете за Аптамила..

# 19
  • Мнения: 378
здравейте мами,и аз имам проблем с повръщането,в момента сме на Фризолак.макар че моята кукла повръщаше и кърма докато я имах още.тогава се оказа че е от преяждане,но сега с правилната доза пак е същото.смятам да пробвам със смяна на млякото.какво ще кажете за Аптамила..
Най-добре се посъветвай с педиатъра ви  Peace Hug
Фризолак не е антирефлуксно АМ, такова е Фризовом.

# 20
  • Мнения: 4
ами доктора ми каза да сменя млякото с аптамил,но исках да погледна и съветите на патилите. Grinning
ако някой го е пробвал нека си даде мнението..

# 21
  • Мнения: 19
аз съм пробвала първа бяхме на АПТАМИЛ до като не започна да повръща след което минах на ФРИЗОВОМ повръщането постепенно спря , сега от една седмица смесвам АПТАМИЛ и ФРИЗОВОМ няма проблем
imperiuma можеш да пробваш с АПТАМИЛ АР мисля че така се казваше пак е за повръщащи бебета успех

# 22
  • Мнения: 4
благодаря ти много.ще пробвам първо с аптамил,ако не става ще ги смесвам да видим какво ще стане.поне избор на млека има. Grinning
 

# 23
  • Мнения: 378
Ако даваш смесено трябва да е Аптамил с Аптамил АР или Фризолак с Фризовом, по принцип млека на различни фирми не се смесват. А между другото Хип вече също имат АР формула. Това са трите антирефлуксни млека, коите се продават у нас.
Пробвай обикновения Аптамил и ако не се подобри може да добавяш и Аптамил АР Peace
А колко повръща твоето бебче? На фонтан ли е или само връща след хранене? Петното по-голямо ли е от една мъжка длан?
Ако все още не си, можеш да повдигнеш матрачето от към главата, за да спи под наклон  Peace

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 10:32 от иРеТо

# 24
  • Мнения: 4
днес и дадох Аптамил АР и не  ми е повърнала.javascript:void(0);по принцип преди повръщаше след всяко ядене най-малко по 5-6пъти от които 1-2 като фонтан,макар че спи под наклон..но наддава съвсем нормално което ме успокоява...
иРеТо,благодаря ти не знаех че не бива да се смесват млеката от различни фирмиjavascript:void(0);
 и моята кукла е страшно активна,мърда гърчи се обръща се и може малко и на това да се дължи повръщането...ще пробвам няколко дни само с Аптамил АР..мерси мами javascript:void(0);

# 25
  • Мнения: 19
аз в момнта смесва фризовом и аптамил ар ,нямам проблем няма колики , но и по принцип нямаше така че ако сте имали силни колики по добре не пробвай 

# 26
  • Мнения: 3
Здравейте, аз също ги смесвах-отначало 1:1, а след това постепенно намалявах съотношението в полза на Фризолак. Запек имаше от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт