Подсетете ме за някой хубав лосион за тяло

  • 8 937
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Благодаря на всички за хубавите идеи Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 629
Виждам, че си си избрала вече, ни ето ти моите фаворити напоследък:

Victoria's secret

Tommy hilfiger

The body shop

Bath and body works

# 17
  • Мнения: 1 639
И аз съм доволна от Бети Барти , сега ползвам Внилата , а преди това бях със зеления  Grinning

# 18
  • Мнения: 302
Бетина Барти

# 19
  • Мнения: 590
И от мен няколко идеи Grinning:

В момента в повечето козметични магазини има изгодни намаления на разни комплекти - аз се сдобих с лосион и душ-гел Emotions на Laura Biagiotti. Много приятен аромат, но са по 150мл.
Ако кожата ти е много суха бих ти препоръчала Nutrilift на  Loreal - приятен аромат със стягащ и хидратиращ ефект,  400 мл в опаковка  с помпа.

Също много приятен е червения лосион на Бетина Барти.

Ако пък искаш нещо за по-чувствителна кожа - Vichy Lipidiose  или Eucerine - Ph5 Anti-Age Body Lotion.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Пробвай на Котаж няма да останеш разочарована,продават се в аптеките и козметичните магазини.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имам един на Mushino.Много е хубав.Със стягащ ефект е,а аромата му етраен колкото на парфюма Wink

# 22
  • Мнения: 5 317
Ванилията на Cottage,ползвам го с душ гела,е страхотна миризма просто,кожата става мека и миризлима,има и други де грозде,кайсия......
Ей,  bouquetкак ме подсети.Преди използвах такъв,но с аромат на кайсия.Ще си купя пак.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от всички лосиони за тяло, които съм ползвеала досега( а те не са никак малко) този на Bronnley е най-добрия. Позлвам в момента орхидея и сега минавам само на тяхната козметика за тяло. Страхотна е!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 295
от всички лосиони за тяло, които съм ползвеала досега( а те не са никак малко) този на Bronnley е най-добрия. Позлвам в момента орхидея и сега минавам само на тяхната козметика за тяло. Страхотна е!

 И аз щях него да напиша,страхотна миризма! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 384
Много съм доволна от NUTRILIFT на LOREAL-за суха кожа,има много деликатен и приятен аромат,а и действа страхотно на кожата.

# 26
  • Мнения: 3 248
Аз пък си харесвам в момента най-много крема за тяло на Касиопея - с аромат на Амбра. Hug Много е миризлив Grinning, ароматът се задържа на кожата ми почти цял ден! Peace

# 27
  • Мнения: 5 577
Бетина Барти - всичките са хубави.

Tакъв имам в момента, много е добър.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 085
Има един на Bubchen с алое и някакви масла, много ми харесва, само че доста трудно го  намирам

# 29
  • Мнения: 5 317
от всички лосиони за тяло, които съм ползвеала досега( а те не са никак малко) този на Bronnley е най-добрия. Позлвам в момента орхидея и сега минавам само на тяхната козметика за тяло. Страхотна е!

Аз използвам такъв, но с кайсия и бадем и е много хубав.

Като свърши ще си взема и с орхидея щом казваш че е страхотен.
Сапуните им също са добри. Peace

Общи условия

Активация на акаунт