Philips PerfectCare тест

  • 61 642
  • 1 287
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Сигурно е късно вече да отговарям на теста , но с удоволствие се включвам с коментар в темата. Харесвам марката и ако спечеля, може и гладенето да се превърне в удоволствие за мен! Признавам си без бой, че сега не е!

# 16
  • Мнения: 0
Аз да се похваля, че съм ползвал този уред и съм впечатлен. Взех го за подарък за годишнината, че после и аз започнах да го ползвам. Заслужава си.

# 17
  • Мнения: 4
Ето моите отговори на поставените въпроси:

1. Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?

Аз искам наистина  да използвам точно този артикул  на  Philips PerfectCare защото съм виждала  на други марки  подобни, но този е с уникален лек дизайн и вместимост наистина  достатъчна  за  едно гладене , а не както една ютия с малко вода ,която трябва да държа и  след  кратко отново и отново  да пълня  с  вода .Парата – тя е тази, която   гали   дрехите и  не оставя лъскави  линии   след  минаване с горещата обикновена  дори и  парна  скъпа  ютия. Искам този продукт  мечтая за  него  дано  ми  се  случи  да   го  спечеля  Naughty

2. Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?

Да,  разбира се ,че ще го напрявя всеки  ден ще поглеждам в пощата си тук и  ще разказвам . Аз съм от тези  дами ,които обожават  вещите,които имат да преобразуват  красиво  живота ми за  сметка  на времето ,което е ценно  за  всеки от  нас за  да изглеждат  той и околните добре.
3. Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки” в надпреварата за Philips PerfectCare?

хаха доволния все пак трябва да се похвали за да му завидят другите или да  Ви накара да  си купите  това  удобство .Как иначе  ще чуе нашия град поне  Laughing и другите тук ? А и как да си издам вече замесления метод  Praynig, повярвайте има начини Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте  Simple Smile
И аз имам желание да се включав надпреварата или в коментарите по темата поне  Simple Smile
Ето и моите отговори:

1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Вкъщи гладя абсолютно всичко дори гащи и чорапи,дори дрехи,които не се мачкат,чаршафи,хавлии,наистина ВСИЧКО  Simple SmileВ същото време гладенето за мен не е удоволствие,дори напротив,всичките ми познати се чудят защо тогава го правя,ами правя го,защото се чувствам по-добре да легна в изгладени чаршафи и да облека изгладени дрешки на сина ми,бельото пък гладя,защото знам,че по този начин убивам микробите,които дори при изпиране няма как да унищожим,освен ако не перем на 90 градуса,което би съсипало половината ни дрехи,а и излиза скъпо.Т.е. хем съм активно гладеща,хем не обичам да гладя и определено критиките или похвалите ми към новия продукт ще са обективни.

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Бих искала да го направя,защото сегашната ми ютия е Филипс и би ми било любопитно лично да изпитам най-иновативния им продукт, за да си осигуря лично мнение,което би ми било приятно да споделя с други дами най-малкото,защото по природа съм бъбрива,убедена съм,че както тук,така и в работата си или с приятелките си ще коментирам впечатлението си от тази ютия и до колко улеснява гладенето,както и качеството на работата и разбира се.

3.Как смяташ да станеш най-активната от трите "коментаторки" в надпреварата за Philips PerfectCare?
Ами не смятам, в смисъл това не ми е цел номер едно да спечеля,желанието ми е да опитам нещо ново,което по-късно ако наистина ми хареса толкова бих си купила сама,не че бих отказала и награда  Wink
Просто бих се радвала да превърна гладенето на дрехи в нещо не толкова неприятно и мъчително,а напротив.

# 19
  • Мнения: 572
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?

Защото имам малко дете на което ежедневно се гладят дрешки и професията на моят мъж също го изисква. Харесвам тази марка. И мога да дам адекватно мнение за продукта

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?

Разбира се. Все пак най важното е да се дава ежедневна оценка.

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?

Със всекидневни искрени мнения и ако е необходима и критика.

Ще се радвам ако гладенето на дрехи вече стане приятно задължение. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 700
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?

Мразя да гладя, но ми се налага - мъж, дете - няма как да ми се размине.
Ако ютията Philips PerfectCare накара такъв отявлен противник на гладенето като мен, да го заобича, значи наистина е невероятно добра и направо революционна!
Лесно е някой, който смята гладенето за удоволствие, да хареса добра ютия - все едно да предложиш сочна пържола на гладен лъв.
Смятам, че моята кандидатура е истинско предизвикателство за Philips PerfectCare. Освен това съм тестер по душа и професия - анализирам и тествам софтуер, така ще разглеждам и ютията.  Wink

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?

Ако това са условията на играта - категорично ДА!
Обикновено търся отзиви за всичко, което купувам, дори когато става дума за храна. Затова имам навика също да споделям опит, мнение, наблюдение....
Когато се лансира нов продукт/технология обикновено потребителите се интересуват от информация от първа ръка - алфа и бета тестерите са незаменими!  Laughing

3.Как смяташ да станеш най-активната от трите "коментаторки" в надпреварата за Philips PerfectCare?

Не смятам, че трябва да съм най-активна, а най-полезна.
Изхождам от позицията на "търсещ информация" - не ми е нужна "плява", а само есенцията, най-важното, най-полезното. Макар че не може да се избегне субективизма - за едни едно е важно, за други друго.
Има няколко основни материи, които като се тестват с тази ютия, ще дадат отговори на въпроса: "Изключителна ли е наистина тази ютия?"

# 21
  • Мнения: 0
Сигурно е късно вече да отговарям на теста , но с удоволствие се включвам с коментар в темата. Харесвам марката и ако спечеля, може и гладенето да се превърне в удоволствие за мен! Признавам си без бой, че сега не е!


canu6a, въобще не е късно да се включиш в теста!  Wink Приемаме вашите кандидатури до 27 ноември 23:59 ч! Дотогава всеки отговорил на въпросите ни има реален шанс да тества Philips PerfectCare у дома, в рамките на 3 седмици Simple Smile А ти защо смяташ, че трябва да те изберем?  Party

# 22
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 236
Здравейте, бих искала и аз стана една от дамите, които ще тестват Philips PerfectCare и имат шанса да я спечелят Simple Smile

1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Смятам, че ти съм перфектният участник във Philips PerfectCare тест, защото обожавам да гладя. Това е моето любимо домакинско задължение. Това е моят начин за релаксиране. Мога да гладя в продължение на часове без да почувствам умора, дори обратното. А и в момента покрай малкия ми  пакостник имам купища дрехи за гладене. Обичам дрехите ми да са перфектно изгладени и знам как да го направя.

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Да и бих го направила с най-голямо удоволствие. Прекарвам голяма част от свободното си време пред компютъра и бих споделяла искрено и с радост.

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?

С постоянство, с искрени отговори към всички интересуващи се, и най-вече с удоволствие и усмивка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 020
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?

Защото не гладя. Липсва ми време, липсва ми точния уред за това, нямам нерви да се разправям с некачествена ютия, която е още от времето на майка ми, да я чакам да загрее, да пазя децата да не се опарят. И тя така си прашасва на гардероба. Работя като тестер на софтуер, обожавам да намирам проблеми и бъгове, а най-обичам когато нещата са изпипани и мога да обявя продукта за завършен и се надявам ютията веднага да влезе в тази категория, но ще поживеем и ще видим. Перфектият участник съм, защото искам да спя в изгладени чаршафи, защото искам мъжа ми да ходи изгладен на работа, а не с намачкани тениски и ризи, защото искам добре да се грижа за семейството си, само ми трябва втори шанс или втора ютия Simple Smile

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?

Готова съм, разбира се, дай ми на мен да споделям за нещо, което съм ползвала, даже и без да ме питат. Най-често споделям какви шоколади съм яла, но мисля, че гладенето също няма да ми се опъне. Искам да го споделя, за да знаят тези, които искат да си вземат ютията, че могат да разчитат на реални мнения, не само на рекламите.

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?

При две перални пране на ден (осигурени от 2-ма възрастни, 3 деца и куче), мисля да споделям за всяка дрешка, парцалче, чаршаф и каквото още се сетите, което е минало през ютията. Възможно е дори да пробвам позата "с една ръка глади, с другата пише във форума".

# 24
  • Мнения: 3 819
Еее, стига де , много пък сте нахъсани,  аз искам да я тествам 3 седмици в къщи, да не ви казвам, че вече съм я държала в ръката си, много е лека, на първо четене, пробвала съм я в Метро, вярно за около минута-две, нооо моля оттеглете се,  аз съм с предимство,  заради безграничната си любов към марката!!!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Joy Joy Joy

Хахаха, evhen, стреснахме ли те?! smile3533

Много ми е забавно да чета всички постове! Party

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
аз съм с предимство,  заради безграничната си любов към марката!!!
Пссст, назад! Кога, ако не сега за 3 седмици ще се насладят домашните ми на изгладени дрехи Mr. Green

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 27
**************************************** рекламна публикация ****************************************



1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?


  bouquet Благодаря Ви за чудесната възможност!
Моите отговори на Вашите въпроси са:
1. Смятам, че съм перфектната участничка във Philips PerfectCare тест, защото от ежедневната домакинска работа, гладенето е сред първите от важните неща. За мен е не само важно мъжът ми, дъщеря ми и аз да бъдем ежедневно спретнати за работа и детска градина, но и смятам, че това е показател за успеваемостта на всяка домакиня.
В допълнение, живот и здраве у дома с огромно нетърпение очакваме раждането на втората ни дъщеря (в средата на януари 2012г.) и гладенето тогава не само ще се увеличи, като обем, но ще е и сред още по-важните ми задачи, тъй като по този начин поддържам хигиената на детските и бебешките дрешки.
А ако мога да гладя с Philips PerfectCare  Party със сигурност целия процес на гладенето ще е огромно удоволствие   bouquet !

2. По въпроса дали съм готова да споделям ежедневно описа си с Philips PerfectCare -  ДА! Hug с удоволствие   bouquet .
И бих споделяла впечатленията си навсякъде (не само във форума), особено знаейки, че с притежаването на Philips PerfectCare всяка Мама и Домакиня  Hug ще улесни, иначе нелеките си домакински задачи, за които рядко обира овациите в края на деня   bouquet !

3. Колкото до това как смятам да стана най-активната от трите "коментаторки" в надпреварата за Philips PerfectCare   Hug  - смятам да го постигна чрез непрекъснато споделяне на опита "гладя с Philips PerfectCare". Марката Philips е доказала качеството на своите продукти и непрекъснатият стремеж към иновативност и именно заради това вярвам, че много хора ще искат да чуят и моето мнение за утвърждаване на тези факти Simple Smile

С пожелание "Все така 1-ви и все напред",
  bouquet
Поздрави,
Ксения

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
аз съм с предимство,  заради безграничната си любов към марката!!!
Пссст, назад! Кога, ако не сега за 3 седмици ще се насладят домашните ми на изгладени дрехи Mr. Green


Бу, не се бутай Mr. Green, ще ги разглезиш за 3 седмици и после ще искат за постоянно!  Twisted Evil

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ти пък, за 10 години са тренирани да не очакват такива подвизи от мен. Затова и ще им е като гръм от ясно небе Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт