Отговори
# 705
  • Мнения: 731
с какво ще ме подкупиш да я пусна по-рано? Mr. Green

 Whistling smile3521 smile3521 smile3503 да ти пратя някой и друг микик ако искаш?  Joy

# 706
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ако има и бозичка към тях .. просто не ме питай втори път, ами директно телепортвай насам Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 06:44 от mecani

# 707
  • Мнения: 3 499
Добро утро и успешна нова седмица Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 27 524
Е, Жоржи, нито кафе с мляко обичам, нито мекици  Crossing Arms   Laughing Hug

Гледах кореми и снимки и аз. Вагабондчето е само корем и толкова слабичка, завид, завид  Heart Eyes Кафенцето е с мнооого корем, и още ще расте, направо страх ме хвана  Shocked  Hug Яже, ама много сте хубави с мъжа ти  Heart Eyes Такива хубави бебета и красиви деца ще имате  Hug

Ако не успея до празниците да мина тук, ще взема да ида тогава до Илиев в Токуда. Трябва ли много отрано да се запази час, СтарлетThinking

Меце, много рано си станала, готвиш нова тема, а? Чакаме с нетърпение  Heart Eyes

# 709
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Блонди тя темичката е готова, просто чакам да се посъбудите още мъничко и я пускам Flutter а иначе съм толкова ужасяващо ранобудна, тъй като имам служебни задачи, които трябва да свърша непосредствено преди работното време .. абеее малко луда работа, ма като сме се хванали на хорото, си го играем Mr. Green

# 710
  • Мнения: 731
Е Блонди тогава специално заради тебе

Хайде дано ти харесат!  Hug
Мецанке,Мецанке аз да си призная срам не срам си проспах още един съм  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Ама сега вече дебна ....
 hit

# 711
  • Мнения: 27 524
Мммм, супер  Hug  bouquet

Да поспамя малко на последните странички  Embarassed

# 712
  • Мнения: 2 802
Добро утро на всички  Hug Признавам си без бой, че тези дни ви изпуснах  ooooh! Колямо хойкане му направихме с мъжо, за това сега отивам да наваксам  Heart Eyes
БаЙ дЪ Уей ... лелката дойде снощи  newsm44 ... който я пращал - пращал ... вече не искам и да я виждам след като я изпратя  Naughty
Хубав ден и изпълнена с много емоции седмица желая на всички  Hug
Мецани ... чакам на старта за запис в новата темичка - дебна те  atwork

# 713
  • Мнения: 1 201
Здравейте
Мечконче, мила честита ви радост ,много да ви радва Hug Hug
Мецани честит рожден ден на патерици  bouquet  bouquet  bouquet
Блонди честито и леки 9 месеца Hug Hug Hug
Честито и на всичи ,които са празнували през изминалите дни  Hug Hug Hug
Аз да кажа ,че химиотрапията на свеки мина хипер добре,тя 
 беше много изплашена ,постоянно плачеше ,ама след като я приеха преди да започнат вливките ,лекарката дойде и много я успокои ,каза и че няма да се чувства зле ,че няма да и окапе косата и че всичко ще е наред и така и беше всичко мина добре ,нямаше неразположения и беше 2 дни(по 20 часа на ден вливки )

# 714
  • София
  • Мнения: 9 111
Добро утро   bouquet.
Аз не започвам седмицата особено обещаващо. Температурата днес 36.9-36.8 - да ви напомня на нещо...  Confused.
Освен това се разболях след курса в петък. Бяхме натъпкани в една малка стаичка 10 човека, в която нямаше грам въздух. Имаше и не съвсем здрави хора и явно съм прилепила. А преди няма и 3 седмици го карах същото нещо. Гадна история. Тази година нещо много се разболявам.
Мекичките ме заинтересуваха. Щип една виртуална  Laughing.
Пожелавам ви една пЛодотворна седмица  Hug.

# 715
  • Мнения: 68
Добро утро!!!
Ау страхотни закуски и кафенце има  разкош  newsm10
zazu скорошно оздравяване ти пожелавам
dianastml много се радвам, че всичко е минало добре

Лека, спорна и много усмихната седчица ви желая!!!!  Hug Hug Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 533
Момичета добро утро, пожелавам ви една много хубава седмица.
В събота бях на преглед да видим фоликулчетата дали да се спукали. Док каза че със сигурност са се спукали и е имало овулация, видя и жълтото тяло. Каза че е много доволен и сега да стискаме палци 2 седмици. Каза другата седмица да си направя тест, ама аз няма да бързам, за да не се разочаровам. Ще чакам да минат 14 дни след ову, макар че предния цикъл ЛФ ми беше 12 дни, ама все пак. Моля ви и вас за  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Гледах всички снимки, толкова сте хубави и толкова слабички, искрено ви завиждам. Аз след раждането не можах да си върна килограмите(имам още 7 да смъквам), но всичките ми приятелки ми казват че и те са успяли чак на 3тата година. А и аз качих наистина много (25кг) заради това лежане цялата бременност.
Направо завиждам на мацки като вагабондчето дето само коремче има и нищо друго, а кафенцето с две бебета е толкова голяма колкото бях аз с едно Sad   Но какво да се прави, важно е че резултата е налице и ме щипе в момента и ми се смее с най красивата си и умилителна усмивка на света. За нея бих дала живота си и бих качила още 25кг.  Laughing
Сега ще кача малко снимчици срам не срам.

# 717
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
хайде мили мои, дойде време да зарежете всички лелки тук и да пристъпите в новата ни тема

# 718
  • Мнения: 68
Момичета,
къде гледате снимки??? Искам и аз да видя  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт