Оголени тумбаци

  • 2 174
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 485
Как се обличахте през лятото  докато бяхте бременни?Какво ще кажете за оголените тумбаци?Харесва ли ви да си показвате коремчето и как ви гледаха околните?

# 1
  • Мнения: 10 758
Оголвах го тумбака с кеф. Хич и не ми пукаше какво ще кажат околните. Някои му се радваха, някои роптаеха. Айде нема нужда.

# 2
  • Мнения: 3 569
Вече свикнах с голия тумбак на жена ми. Карам я обаче да носи нещо червено. Суеверен съм малко...

# 3
  • Мнения: 4 242
И аз с кеф си оголвам тумбата Wink ! Редовно до магазина ходя с тениска, която навремето ми е била съвсем нормална, но сега е малко под пъпа Blush  и анцуг, който пък пада ниско защото няма къде да се държи Wink . И така се получава една гледка- през цепката се вижда усмивка Grinning . А за зяпачите #Crazy  това си е здрав материал, ама дали съм прилично облечена бременна или разголена не виждам разлика  33uu - все си зяпат. Nerd

# 4
  • Мнения: 485
И аз си показвах корема и дето викаш ,хората си гледат,ама като видят някои хора #Crazy
Иначе с тия туники не стига,че си голяма ами ставаш още повече и аз си ходех с разни фанелки ,дето в последствие ми окъсяха.И се чудя какво ли си викаха бабите-Ей по наше време не беше така,ходехме с рокли.
Абе ,те времената се менят...та.... Grinning

# 5
  • Varna
  • Мнения: 321
И моя стърчеше гол навън- докато ми ставаха потниците де-че летния ми гардероб е само от едни потничета Embarassed  а, и докато не ме видя майка ми:))) Дойде на гости и щеше да получи удар като видя оголен корем-малее к'во викане падна:)
  341uu   People No Good
Ама то сега вече- ходя с каквото ми стане-главно огромни дрехи свити от нечий гардероб-де на мъжа ми, де на братото   261uu Grinning
И аз съм суеверна- нося гривна от сини синци Embarassed .

# 6
  • Мнения: 197
Мен пък ми беше неудобно да си вадя корема. То лятото бях в 9 месец и съвсем се притеснявах. Ходех с тениска- по-дългичка.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз ходя с дълги и широки дрехи, така ми е по- удобно.

# 8
  • Мнения: 8 769
Харесвам хубави бременни майки с тумбаче на показ. Но, имам изискване да са стегнати и хубави! А не разплути....Аз лично нямам честта да бъда лятна бременна-ни първия път, ни сега...ех, затова хич не ми пука! Sunglasses

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Виждала съм майчета с голи коремчета, в доста напреднала бременност и изглеждаха чудесно! И други - които въобще не изглеждаха чудесно по този начин облечени. Но си е тяхно право да се носят както си искат. Laughing

# 10
  • Мнения: 6 206
И аз мисля, че ако отива на бременната  - става. Видях една моя позната с голо тумбаче - беше най-сладкото нещо. Обаче по някакви незнайни причини по време на бременността гърба и ханша ми отзад станаха като на суму борец - гол тумбак нямаше да е приятна гледка. А иначе преди талийката ми беше за завиждане. Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 1 121
Виждала съм жени в 8-9 месец с голо коремче и с къса поличка и токчета! Свят ми се зави! Няма нищо лошо, човек да се облича както му се струва, че е добре, но мисля, че има някои граници! Иначе в най-големите жеги ако бях с голям корем (тази бременност е в началото и няма да ми се случи засега) нямаше да се замисля дори. Хем с неудобствата на бременноста, хем и да ти е топло - не става! Бабите да имат малко уважение и те!

# 12
  • Мнения: 834
В жегите ходех по тумбак и направо полудявах като мина покрай някой задръстеняци , то асвалта се топеше от топлото пък те цъ-цъ-цъ.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 559
и аз ходех с гол тумбак от време на време - все пак тогава бях 5-6 месец и коремът ми не беше нечовешки  ( по-скоро ДВЕчовешки) голям като сега  Laughing  Laughing  Laughing

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз също си ходех с гол тумбак. Въобще не ми е пукало от хората. Не понасям торбестите дрехи, подтискат ме.
Затова и дори и с покрит тумбак, почти винаги съм била с прибрани, тесни дрешки. Simple Smile
И самата аз харесвам и се радвам на бременни с голи тумбачета. За мен бременността е прекрасно състояние, което не трябва да се прикрива, а напротив.
Е ако бремелината е някой кит, може би не е удачно да ходи съвсем разголена, но по-важното е как се чувства. Ако и е кеф - защо пък не! Laughing

# 15
Ooooo i oshte go pravq  Grinning  Grinning  Grinning  tuk vremeto mi go pozvolqva  Simple Smile Sega pone e oformeno predi mesez nqkoi si misleha, 4e prosto sam si slojila 10 kila otgore  Wink  hi hi baq hapvane e bilo . Veche nqma greshka nqma izmama imame si koreeeemcheeee  Sunglasses  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 485
Цитат
За мен бременността е прекрасно състояние, което не трябва да се прикрива, а напротив.

И аз така мисля.Гледам по чуждите сайтове има дрехи които подчертават красотата на това състояние на жената.Мисля че в България модата е назад в това отношение ,изключвам София там незнам какво продават по-магазините за бременни,ама в Пловдив модата е от преди 20 години-грозни и неудобни дрехи(мое мнение).

# 17
  • Мнения: 6 206
Що така, бе, Vase, Конти не ги ли харесваше? Аз познавам даже софиянки, които идват от София да си си пазаруват от Конти. Верно мизерна обствановка, но момичето на подлеза на Тримонциум е много вежливо.

# 18
  • Мнения: 485
Цитат на: PoliaSp
Що така, бе, Vase, Конти не ги ли харесваше? Аз познавам даже софиянки, които идват от София да си си пазаруват от Конти. Верно мизерна обствановка, но момичето на подлеза на Тримонциум е много вежливо.

То май са това магазините в халите и под клиника Торакс.Абе нищо не си харесах и си ходех с по- голям номер от другите дрехи-два панталона и те ми падаха под корема.Е добре ми беше Laughing

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Аз до края на 5-тия месец си носех вталените костюмчета, къси поли и токчета. Даже тичах из офиса на 9 см. ток до 8-ми мес. Като взеха да не ми стават тесните дрешки ми ушиха страхотна червена рокля с голямо деколте и тънки презрамки. Обичам да нося червено, но винаги съм мислела, че ме увеличава оптически. Та като бях бременна с кеф си носех червеното,  тъй и тъй бях едричка...  Доста  забележки и укорителни погледи отнесох заради това деколте  Grinning Било неприлично на бременна жена да се виждат гърдите Bulb  А на мъжа ми действаше като червено на бик....

# 20
  • Мнения: 966
Az sam na prinsipa da se 4yvstvash ydobno i da imash samo4yvstvie ama 4e na nikoi ne my e ygodno tova si e negov problem toi nali se e oblekal preli4no i ne se izlaga obshto vzeto taka sam otgovariala na zabelejki otnosno oblekloto.

Общи условия

Активация на акаунт