домашен тест за бременост

  • 38 762
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
И аз да се включа.Та за бабиния метод със содата бикарбонат. Rolling Eyes Shocked ShockedИзпишках се върху малко сода итя като започна да шупва,да се пени......направо се смаях.Извиках веднага комшийката ми,но при нея не стана нищо особено.Някоя от Вас пробвала ли е този метод?Питам от любопитство.Едва ли означава бременност. Crazy

Едни колежки преди време на дълго и на широко коментираха именно този "псевдо тест". Само, че те говореха как пишкат в буркан и добавят щипка сода бикарбонат. Ако урината шупне, тоест както е станало при теб...значи момичето е бременно! Peace Аз обаче честно да ти кажа от химия доста разбирам, обаче нещо не мога да си го обясня това явление, колкото и да го мисля! Thinking

Успех! Нека е това, което искаш... Peace

# 16
  • Мнения: 4 362
Ако урината шупне, тоест както е станало при теб...значи момичето е бременно! Peace Аз обаче честно да ти кажа от химия доста разбирам, обаче нещо не мога да си го обясня това явление, колкото и да го мисля! Thinking

Успех! Нека е това, което искаш... Peace

Ама и аз да си кажа -съгласна съм с по горното мнение  Wink също знам,че ако шупнело то си била бременна не съм го пробвала  Laughing ,но ако искаш да пробвам да ти кажа дали ще шупне при мен  Mr. Green (майтап).
И аз като Luminosa претендирам ,че разбирам тауж от химия ама и аз немога си го обясня защо и как става  Rolling Eyes
Успех ти желая и аз,но най сигурният метод си остава теста и след това доктора  Grinning

# 17
  • Мнения: 46 518
По спомени карам, но мисля, че различната реакция на содата беше в зависимост от киселинността на урината, няма нищо общо с тест за бременност.

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Абе съмнявам се малко, че този номер със содата наистина дава вярни резултати.....
    Я да питам и аз...тестовете за бременност до кой месец показват положителен резултат ако наистина има такава?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не се умопомръчавайте с тази сода Mr. Green
Първо тест за бременост /има толкова много видове/ и после доктор.

# 20
  • Мнения: 4 362
   Абе съмнявам се малко, че този номер със содата наистина дава вярни резултати.....
    Я да питам и аз...тестовете за бременност до кой месец показват положителен резултат ако наистина има такава?


Сладка незнам и аз трябва да взема да пробвам един  Rolling Eyes ,но би трябвало някъде до началните месеци  newsm78

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Абе съмнявам се малко, че този номер със содата наистина дава вярни резултати.....
    Я да питам и аз...тестовете за бременност до кой месец показват положителен резултат ако наистина има такава?


Сладка незнам и аз трябва да взема да пробвам един Rolling Eyes ,но би трябвало някъде до началните месеци newsm78

    3...4 месец предполагам!........а ти не си затормозявай красивата главица! Почивай си и си гали пупата!   bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Не помня къде го бях чела, но тестовете отчитат първите 3 месеца. След това започва да се развива плацентата и хормонът, който засичат тестовете, престава да се отделя.
(карам по памет, извинете ако е неточно)

Общи условия

Активация на акаунт