Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Може би някой знае пове4е за тези неща, ще съм много благодарна за мнения, защото съм много притеснена. Тука има епидемия от морбили - на английски Measles, Germain Measles  на френски е Rougeole. Казват, 4е 1 на 10 деца до фефвруари ще преболедува, ако продължава с тези темпове. Аз боледувах от Морбили на 16 годишна възраст, не ми се припомня - 2 седмици бях между двата свята, доста тевко може да проти4а. Имам 2 деца - синът е на 6 и има ваксинация, но бебка е само на 10 месеца и още няма. Много съм притеснена за нея - не знам как действа дали съм и предала антитела и ще има защита или обратно сега е по-рискова, защото има предадено от мен нещо. Имате ли идея как действа при бебетата или въобще няма връзка.?
Благодаря предварително за мненията

# 1
  • Варна
Възможно е да си предала антитела на бебето. Също така е възможно, ако то се разболее да изкара по-леко морбилите при положение, че ти си ги карала тежко.

Не съм лекар, преди време бях чела някаква статия по въпроса.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт