Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ноем. 2011, 11:23 ч.

Дърпа каквото му падне

• 535
  • 12
  •   1
Отговори
Моя бебок е на 4 месеца и не иска никакви играчки-нито плюшени,нито музикални,нито дрънкалки,нищо.Но за сметка на това дърпа одеалото,чаршафа,възглавницата и каквото набара.Слага си ги на лицето и започва да пищи истерично,докато не ги махна.Какво да направя за да спре така да се повива,страх ме е да не се задуши. newsm78

# 1
  • Mars Hotel
Няма какво да направиш. Е, можеш да ограничиш достъпа му до всичко, което му е интересно, но така спираш устрема му.  Grinning

Сега му е интересно да пипа и изучава нещата. Когато хване предмет, го поднася към лицето си, за да го разгледа, но захватът му не е съвършен и изпуска. С времето ще започне да координира движенията си по-добре, спокойно.

Само го дръж под око, за да не стане нещо лошо.

# 2
Твоят мъник иззслева всичко около себе си. Няма друго какво да направиш, освен да отдалечиш възглавниците и да го наблюдаваш.

# 3
Моя бебок е на 4 месеца и не иска никакви играчки-нито плюшени,нито музикални,нито дрънкалки,нищо.Но за сметка на това дърпа одеалото,чаршафа,възглавницата и каквото набара.Слага си ги на лицето и започва да пищи истерично,докато не ги махна.Какво да направя за да спре така да се повива,страх ме е да не се задуши. newsm78

Да, минават и през такъв период на тази възраст.
Само бъди внимателна и го наглеждай.

# 4
  • Русе
Simple Smile сладур е твоето бебе.
Практичен съвет е да ползваш спален чувал вместо завивки, аз така направих още преди 3 месеца - за твоето спокойствие особено важно.
И на играчките ще им дойде ред. Отсега нататък всичко ще минава през устата - нали виждам у нас какво се случва.
Успокой се това е нормално   bouquet

# 5
  • В две тъмни очички
А сигурна ли си , че детето не си играе по този начин! Дъщеря ми беше на същата възраст когато започна да дърпа одеялото да си го слага на лицето и да рита с крачета и мърда с ръчички отдолу. Като махнех одеялото се заливаше от смях

# 6
Махни завивките и ако е възможно бебето да спи само в спален чувал.Така направих с моята която пък редовно се развиваше.

# 7
Simple Smile сладур е твоето бебе.
Практичен съвет е да ползваш спален чувал вместо завивки, аз така направих още преди 3 месеца - за твоето спокойствие особено важно.
И на играчките ще им дойде ред. Отсега нататък всичко ще минава през устата - нали виждам у нас какво се случва.
Успокой се това е нормално   bouquet

Мисля да използвам и аз чувалчето,мерси за съветите   bouquet

# 8
И моят бебок е на същия етап в момента, дърпа одеялото, завива се през глава и почва да писка, да маха с крачета и да се смее. Crazy Като го отвия, на секундата си го издърпва пак и процедурата се повтаря. Ясно е, че си играе така, но гледам да го наблюдавам постоянно, знам че е опасно. Може би и аз ще го сменя с чувалче... newsm78 smile3524

# 9
  • Шумен
Спалния чувал за мен е решението на всички притеснения. И ще ползвам докато ми позволяват малките. Така съм винаги спокойна че са завити и няма какво да си сложат на лицата и да се задушат. Твоето бебе може би си играе, но още не е достатъчно силно да махне завивката от лицето си така че внимавай. Ще дойде ред и на играчките, моите около годинката им бяха най-интересни дрънкалките и гумените играчки преди това не им обръщаха внимание.

# 10
Моят син е абсолютно същият  Grinning Накрая купих спално чувалче, махнах възглавницата, защото и без това не я използва и така съм спокойна. Като беше на 5-6 месеца дори беше заспал и възглавницата беше върху лицето му, като го видях си изкарах ъкъла...

# 11
  • UK
И ние ползваме спален чувал,но винаги когато има възможност момичето се завива през глава,с каквото и падне,а и си го бита колкото се може по навътре в гърлото.

# 12
Синът ми също спеше в чувалче. Възглавницата до годинката е абсолютно излишна.
Той харесваше да заспива с нещо върху главата и лицето си, затова му бях дала една лека, памучна носна кърпчика. Хем се покрива, хем не може да се задуши  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт