Британците, британците! - Най-великата банда евър! - тема 34

  • 15 401
  • 710
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 237

Ииии... Мръсница!

Изчезвам, че моят ще ревнува.
Отпусна ми само пет минути чужди голи мъже...

# 136
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, моят добре, че вече спи  Laughing

Ли Лу, мога да ти услужа с Крисчън Бейл!

# 137
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
Абе, оставих ви за два часа, лаковете бихте, изписахте брита... ужаст Mr. Green
Мури, ти нали си другарче, от време на време мога да ти го давам Матю, че нали не беше тук, пък и други мъже делим Flutter
Боги, и аз само за теб гласувАх Hug Ама Отилия като е Спуукс сега, що я има в класацията, не е честно Crossing Arms

# 138
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Гея  Hug Heart Eyes
Ще се заобичаме май с тебе, а?  Mr. Green

# 139
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
Ма аз те харесвам, даже много бе Hug Heart Eyes, просто не харесвам да ми пипат мъжете Blush

Бтв: тази вечер много сериозно си те представих с оная био краставица на Джото, налепена по лицето, за красота hahaha

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Гея, аз харесвам теб персонално, нищо, че не си дащна, както и цялата банда групово!  Hug Наистина сте много готини, мили и прекрасни!  bouquet Заслужавате/ме си победата.

Бтв: краставицата по лицето казваш, а аз си мислех, че на друго място си си я представила...  Mr. Green

# 141
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аууу, вселенска любов настанала тук, и аз ви либя всите Hug Hug Hug

И Бебето обичам, което днес има ден ден, да и е честит и скоро да се завърне при нас  ura  ura  ura

# 142
  • София
  • Мнения: 5 334
Оу, хилоу! Whistling
Понеже Плами ни направи хуууубава агитация в темата на един турски сериал и аз умрЕх да я ФалЪ - дисайднах да ви скивам какви ги вършите. Whistling

Специално хвърлих две-три очи върху списъка отпред, и с изненада установих един съществен пропуск. А да видим коя ще се сети. Whistling Подсказвам - преди време бях взела една личност, ама нъцки - Сарказмова ми я е гепила. Това е да не си пазиш територията. Confused Confused Confused Виждам, че поне Бенедикт е писан пак от Сарказмова като споделен, ама кой го споделя - не е ясно. Cry
Еееее... Ний гласувамИ за вас - вий тъй ни прИнИбрегватИ... Crossing Arms (ама пък съм агитаторка! Rolling Eyes hahaha hahaha)

Не, бе, само да ви видя какво правите... Whistling Joy Joy Joy
И да кажа - най-най темата сте! Ама, айде да си купите по-качествен лак, все пак. Не ви приемам таквиз в Британия-а. Naughty hahaha hahaha Hug

# 143
  • Мнения: 78
Лелееей, Тинчеее  Hug ха добре завърнала се, от тебе народа разбра за Шерлок Wink, най-якият сериал! Simple Smile

# 144
  • Мнения: 3 736
Брютру! Не смея да си представя какви сте ги вършили, минавам само да почерпя, че чавето има имен ден и отивам да чета 20-те страници в она тема.



Това за отскок. Mr. Green

# 145
  • Мнения: 436
Добрютър! Нова тема и 10 страници Shocked, вече отказвам да се изненадвам, пък Crossing Arms Човек да не реши един ден без комп да изкара Crossing Arms Няма да чета назад.

Пуци, благодаря за темата  bouquet Заглавието е абсолютната истина!
Само ако обичате ме информирайте, че не ми се обикаля из клю-то - спечелили ли сме?

И тук да кажа - Честит Имен ден на всички малки, големи и още по-големи Катета Hug
Да сте живи и здрави, много обичани и уважавани Grinning

# 146
  • Мнения: 322
Морнин'!

Честити празници на Бебето и на малката Киф  Heart Eyes
Мъжете на Бебето ще й ги поствам за подарък, когато реши да се появи най-сетне  Naughty

Тинче, добре завърнала се! Така е, като не се явяваш n брой теми, собствеността ти се изнася на търг, това е суровата действителност  Laughing

# 147
  • Мнения: 3 736
Мани, Сонче, тия дни само теми правя.  hahaha

Добре дошла, Ангелина, недей се покашля смутено, слагай претенциите на масата пък да видим колко мъжесобственички ще настъпиш.  hahaha За повече от една получаваш награда.

Тинче, моме, добре си се завърнала и мерси за подкрепата.  Hug

Аз исках да кажа за "баклавите", да не вземете да обидите момичетата, че според мен доста мощно са се включили в наша полза. То накрая така ще стане, Кино и телевизия срещу Красива мама. А ми се чини, че красивите мами са повече.  Wink Но голяма работа, предлагам да се къпем във форумна любов и да не връзваме кусури. Освен ако още някой не се опита да ми спихне ведрото настроение в гласувеателната тема. Crossing Arms

# 148
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Дубрютру! Hug

Честити да са ни именичките! Hug

Джо,как можа? #Puppy dog
Как можа да праснеш толкова дъъъълго гласуване?
Усещам тука заговор! Naughty
Искаш да пукна от напрежение и от оня свят да не мога да ти барам свещеника. Crossing Arms

ПП.Никой да не бара Бейлиса,днеска ше се опиянчвам.

# 149
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Добро утро!

Извинете, че ви досаждам така, ама искам да поздравя Пуц и Киф за празДника. Много да ви е здрава и красива, умна, послушна, ящна и ....ъъъ, дащна, щях да кажа за малко.  Hug Hug Hug

И да ви поздравя за добре проведената агитация, заслужавате да спечелите. Не се мазня, нямам претенции за мъже, щот британеца който искам, не от ваш'те. Хайде, good luck, дет' се вика!

Общи условия

Активация на акаунт