ТЪРНОВСКИТЕ МАМИ - на Дядо Коледа първи отмяни!

  • 49 981
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 028
Много съм доволна от ЧАР, ходила съм на процедури при тях и препоръчвам с две ръце. Simple Smile А къде са имали ваучери?В грабо ли?

Мисля, че е това: http://grabo.bg/veliko-tarnovo/pochistvane-na-litze-plius-alginatna-maska-0rvz24g

# 646
  • Мнения: 115
Здравейте,

някой може ли да ми препоръча салон, в който правят LPG антицелулитни процедури?
Благодаря Ви много  Hug може  и на ЛС

# 647
  • Мнения: 263
Аз съм ходила в Чар преди години, ама не повторих... Сблъсках се с нещо, което го забелязвам в 90% от салоните (фриьзорски, козметични) - ултра клюката. Нито ме интересува коя какво с кого и как, нито бих искала мен да ме разпитват. От години посещавам една прекрасна дама в нейния козметичен салон и тя никога не е обсъждала клиентките си пред мен, нито пък е любопитствала относно мен. Работи с професионална френска козметика и е отличен професионалист. Не бих я сменила за нищо. Ако някой се интересува, мога да дам координати на ЛС  Peace

# 648
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Аз споделям мнението на Марта относно Чар.Бях им клиентка от времето на Интерхотела /1999-200 0година/ох, колко съм одъртяла ooooh!Та там всичко беше прекрасно,обаче с новия салон всичко се промени към много лошо.Некачествени услуги,персонал под всякаква критика/последно съм ходила бременна с Мина на масаж и сешоар/ масажа ми го направи една дама,която после стана рецепционистка Crazyот фризьора бях доволна/англичанин гей/,който те махнаха.Абе това не е моя салон Blush

# 649
  • Мнения: 1 813
Някой да има програма на Търново за 22.03 - за сбора?

# 650
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
Кажете пак за фотоепилацията...няма ли други мнения? newsm78 Къде на друго място в Търново?

# 651
  • Мнения: 249
Кажете пак за фотоепилацията...няма ли други мнения? newsm78 Къде на друго място в Търново?

Козметичен салон Яна/изпробвано, не много добър резултат/, Козм. салон Ники /не съм пробвала/, студиото срещу Театъра /много добър резултат/, Ева на Пишмана /при мен нулев, никакъв резултат, много ниски цени/, Хотел Премиер / не съм ходила/. Мисля, че това е в Търново.

# 652
  • Мнения: 249
Здравейте,

някой може ли да ми препоръча салон, в който правят LPG антицелулитни процедури?
Благодаря Ви много  Hug може  и на ЛС
Студиато срещу театъра предлагат нещо като целутрон.
Ева на Пишмана- кавитация, уж с нови апарати, но съмнително ниски цени, лошо изглеждащо помещение, направо отблъскващо.

# 653
  • Мнения: 249
Привет! Някой ходил ли е тук: www.charvt.com
Отзиви?Благодаря

Не съм доволна от козметичката, която ми се падна на мен. Ходила съм веднъж. Стаята им за козм. процедури на лице примерно е една голяма с две места за клиенти. На мен не ми е приятно примерно да ми стискат пъпките, и на другото легло да правят процедура на друга жена. Твърде интимно ми е някак. Лично мнение. Не съм повтаряла.

# 654
  • Мнения: 1 546
Кажете пак за фотоепилацията...няма ли други мнения? newsm78 Къде на друго място в Търново?

Аз ще пробвам фотоепилацията в някакъв май нов салон над Пени маркет и ще дам мнение другата седмица Simple Smile

# 655
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Кажете пак за фотоепилацията...няма ли други мнения? newsm78 Къде на друго място в Търново?

Аз ще пробвам фотоепилацията в някакъв май нов салон над Пени маркет и ще дам мнение другата седмица Simple Smile
Ще ми е интересно да чуя отзиви от там,но първите резултати след първа процедура идват след около 2-3 седмици.

# 656
  • Мнения: 1 546
Кажете пак за фотоепилацията...няма ли други мнения? newsm78 Къде на друго място в Търново?

Аз ще пробвам фотоепилацията в някакъв май нов салон над Пени маркет и ще дам мнение другата седмица Simple Smile
Ще ми е интересно да чуя отзиви от там,но първите резултати след първа процедура идват след около 2-3 седмици.

Да, да, така е.  Simple Smile

# 657
  • Мнения: 1 210
Момичета, кажете къде в Търново има магазини за килими и пътеки на сносни цени?

# 658
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Като сме се запитали и аз да попитам нещо - знаете ли колко горе долу струват очила за компютър, без диоптър? Че на работа по цял ден съм на компютър (незнайно колко годишен)... Имам ли основание от работодателя да искам да ми плати очилата?

# 659
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Наде, по кодекса на труда, ако работиш на компютър работодателя е длъжен да ти осигури преглед и ако се установят проблеми, получени по време на работата, той е длъжен да ти плати очилата. Това го знам от колеги, но не и с подробности. Отвори КТ за повече информация.

Общи условия

Активация на акаунт