Тук сме събрани ЮНСКИТЕ мами - с малки шкембета и големи тигани

  • 23 016
  • 716
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 63
Добро утро момичета.
Само хубави новини пълнят темата, направо ми е удоволствие да ви чета!
Criskata,slun4iceto честито!
Хайде, слънчев ден от мен!

# 586
  • Мнения: 86
Ехо, привет и от мен!

Гледам присъствието на таткото обсъждате. Аз по скоро съм против, но първия път оставих избора на мъжа ми. Като наближи време да раждам, понеже той идваше на всеки преглед с мене, и лекарката го попита дали иска  Shocked той се опули все едно го пита дали иска той да ражда  hahaha И й каза, че ако има и резервен екип да го свестява като той припадне може и да си помисли, много се стресна човека и ме гледаше изпитателно, дали пък аз няма да го поискам  Laughing
А аз не искам, защото си мисля, че ще ми е по-притеснено ако е там, еми така де сега пък и него да мисля, ще му прилошее ли, ще вземе да си помисли, че лекаря е виновен, че ме боли и да го наставлява, абе като цяло времето е показало, че откакто свят светува, мъжете нямат работа там Wink

Хубав ден на всички!

# 587
  • Мнения: 0
Добър ден  Hug
Аз имам няколко въпроса и ще съм ви много благодарна ако ми помогнете Simple Smile За около година качих 13-14 кг и по краката ми се появиха стрии,знаете ли някакво мазило,което да помага при вече съществуващи стрии?Докога мога да спя по гръб?Докато ми е удобно ли?И последният ми въпрос е докога мога да приемам фолиева киселина,към моята има и витамини и докторката каза,че до раждането мога да я приемам защото била + витамини,но аз нещо и нямам доверие  newsm78
Благодаря ви предварително   bouquet

# 588
  • Мнения: 145
Маргаритке, щом докторката ти е казала, че може да я пиеш, сигурно може. Аз имам много смътен спомен, че фолиевата киселина можеш да си я пише по принцип цялата бременност, без да навреди, но мисля да си питам моята лекарка какво ще ми препоръча. Все пак всяка жена и бременност са индивидуални.

Момичета, направих за пръв път в живота си соленки от парено тесто. Станаха страхотни, но изчезнаха за около 5 минути. Ако искате, ще ви кажа рецептата, много е лесна. Но за да постигнете количество, различно от свършваща за 5 минути доза, по-добре я утроете.

Предстои ми втори вид соленки, след като тия така бързо изчезнаха. Сигурно съм луда цяла събота да меся, ама ми доставя страхотно удоволствие.

# 589
  • Мнения: 427
Здравейте мамета,как сте,днес е страхотно време,бяхме на разходка и ми се отрази доста добре и доста приспиващо.Фрийд,кажи я тая рецепта.Обсъждате присъствието на таткото,питах моя,а той:Естествено!!! Ама,аз си знам че няма да издържи на напъна  Mr. Green

# 590
  • Мнения: 3
MarGariTkaTa, относно фолиевата киселина и аз съм чувала, че не пречи да се пие през цялата бременност.Моят доктор обаче ми каза да я спирам и да започвам витаминки за бременни, а тези които се взех имат фолиева киселина и тя е достатъчна предполагам.

Freed, направо ме радваш каква кулинарка си аз гледам да не се впускам в месене защото този път освен апетита към месо във всичкте му варианти ми се хапват и тестени неща, но се въздържам Embarassed
Слънчев ден на всички.

# 591
  • Мнения: 145
Ето я рецептата: http://kulinarnistrasti.blogspot.com/2011/05/blog-post_26.html. Отнема супер малко време наистина и не изисква никакви усилия.

Емсичка, ти една питка имаше да споделяш от миналия уикенд Simple Smile

Сием, аз се оправдавам с това, че ми е зле и мога да ям само тестени неща, картофи и цитрусови плодове горе-долу. После как ще отслабвам не знам.

# 592
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
моят мъж категорично не иска да е на секциото-той е странна птица в това отношение  Heart Eyes

# 593
  • Мнения: 3
Ето я рецептата: http://kulinarnistrasti.blogspot.com/2011/05/blog-post_26.html. Отнема супер малко време наистина и не изисква никакви усилия.

Емсичка, ти една питка имаше да споделяш от миналия уикенд Simple Smile

Сием, аз се оправдавам с това, че ми е зле и мога да ям само тестени неща, картофи и цитрусови плодове горе-долу. После как ще отслабвам не знам.

Изглеждат доста апетитно и вече съм съвсем изкушена, а за отслабването до стигнем до там пък ще го мислим и ще се справим.Само дето не ми се ще пак да кача 27кг. #Crazy

# 594
  • Мнения: 145
Сием, не се мъчи, направи ги Simple Smile. Дозата не е голяма, няма да ти повлияе. И аз не ща да качвам повече от 12 кила, ама да видим.

Аз на секцио също не бих пуснала мъжа си, Мадам тиква.

# 595
  • София/Правец
  • Мнения: 130
krasavica, във Фемина казваш, че си ходила. Моята докторка и тя май там иска да ме праща. Може ли дадеш малко повече информация? Колко време по-рано си записа час, колко струваше прегледа, колко време беше, отношението как беше и каквото още се сетиш. Ще съм ти задължена Simple Smile

slun4iceto, ти къде си завършила? Криската е завършила МВБУ в Ботевград. Брат ми и той завърши там тази година същата специалност, та аз затова толкова знам Simple Smile
Пожелавам и на двете ви успешно дипломиране и много успехи със специалността! Simple Smile

Аз също трябваше да се дипломирам сега, но отложиха, защото сменят декана на факултета ни... Няма отърване от техническия аз съм го казала Simple Smile Сега ще чакам до догодина Simple Smile

Мойто мъниче да ви се оплача нещо се изприщи... 2-3 дни температура и сега пъпки... не ми се мисли Sad Аз не съм карала всички шарки и съм малко на тръни. Личната му разбира се е си вдига телефона извън работно време и ще го водим в Превент после, че с тях е сключила договор... Дано да е алергична реакция на антибиотика, но честно казано не ми се вярва Sad Стискайте палци да не е нещо сериозно!  Rolling Eyes

Лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 596
  • Мнения: 427
Да Фийд,но нека да е утре че сега нещо се чудя как да си приведа косата в ред за довечера???

# 597
  • Мнения: 145
ОК, Емсичка, и без това днес е соленковият ден Simple Smile.

Аз моята коса изобщо не се чудя какво да я правя сега - или пусната, или с шнола.

# 598
  • Мнения: 1
Благодаря за приветствията  моми4ета Simple Smile,

С удоволствие и аз бих се присъединила на Русенската среща. През седмицата работя и след 17.30 съм свободна, а през по4ивните дни няма проблем.

Успешно дипломиране на мам4етата. Браво на тях. Аз не мога да се концентрирам и постоянно дремя на работа добре, 4е съм сама в стаята  Laughing

Монако, ако бях на твое място и следващия път ако си тръгна от кабинета с такива 4увства директно бих го сменила. Може би наистина е имал проблем него ден...

Фреед, мен също ме вле4е тестото и все някакви баници правя, но ще пробвам и тези соленки.

# 599
  • Мнения: 37
Добре дошли на новите момичета Hug
  Аз не се разписвам често, но пък ви чета редовно, нямам изпуснат пост-пишете колкото искате смогвам ви..  Laughing На работа съм от 8 до 8 и нямам възможност да пиша..
  Най-после и аз доживях да направя питката на Кимбарли, сега се пече, та ще видим, ще се отчета, месенето не протече особено добре  Crazy
  За таткото на раждането-ами като знам какво е, по-добре да му го спестя, за да не се наложи после вместо да се радваме за бебо, да се тревожим за него  Laughing
  MarGariTkaTa за стрийте не мога да ти помогна, че аз от предната бременност съм се обзавела изцяло с тях. Мисля, че лек няма..дано да греша  Rolling Eyes

  П.П. нищо не стана с питката, много ме е яд.. Cry

Последна редакция: сб, 03 дек 2011, 16:02 от александра_85

Общи условия

Активация на акаунт